ZASADY PANUJĄCE NA FORUM !!!

Przeczytaj zanim zaczniesz pisać na Forum

ZASADY PANUJĄCE NA FORUM !!!

Postprzez TasmaN » środa, 11 marca 2009, 22:59

Witam !

NAJPIERW KLIKNIJ TEN LINK I PRZECZYTAJ: Regulamin!!!

Ninijesze Forum powstalo aby umozliwic kontakt, poznanie sie, wymiane pogladow i doswiadczen osob uzytkujacych motocykle SUZUKI GSXF 600/650/750, Inazuma oraz pozostale modele z rodziny GSXow.

Mam nadzieje ze Forum to pozwoli rowniez zaczerpnac informacji osobom sklaniajacym sie do kupna jednego z ww. modeli. Postaram sie umieszczac tu informacje o aktualnych ofertach sprzedazy, minach na jakie mozna sie naciac, danych technicznych i specyfiki sprzetow, a takze subiektywnych opinii i odczuc uzytkownikow danego modelu.

Mile widziani sa tutaj rowniez motocyklisci realizujacy swoja pasje na innych sprzetach niz GSXy. Na pewno Wasze doswiadczenie i opinie beda bardzo ciekawe z punktu widzenia (siedzenia) innego sprzetu.

Mam nadzieje, ze Forum bedzie sie rozwijalo i kazdy odwiedzajacy je znajdzie tu cos dla Siebie.

Jestem otwarty na Wasze wszelkie uwagi i opinie dot. spraw technicznych i merytorycznych Forum.

ZAPRASZAM i POZDRAWIAM,
Ostatnio edytowano sobota, 28 listopada 2009, 19:18 przez TasmaN, łącznie edytowano 8 razy
TasmaN
 

Powrót do INFORMACJE DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron