Witam. problem z licznikiem(predkosciomierz) jajko 750 2001

Witam. problem z licznikiem(predkosciomierz) jajko 750 2001

Postprzez soltysjs » poniedziałek, 18 maja 2020, 19:53

witam jak w tytule zaczal mi swirowac licznik predkosci. teraz juz nawet wskazowka lata na biegu jalowym.
Zamowilem tydzien temu linke od predkosciomierza do GSX600F bylem przekonany ze bedzie pasowac do 750, a tu niespodzianka nie ma slimaka. nie ma zadnej linki.
ktos przerabial juz ten temat? wyczytalem ze to ma jakis czujnik czy srube na zebatce czy gdzies w okolicy.
dzieki za porady i pozdro dla wszystkich.

ps. pierwszy 1000km na 750 przejechany. zadnych problemow oprocz tego predkosciomierza. czasami zawiesza sie plywak w zbiorniku i jak postoi 2 tyg to nowe juz aku slabo kreci.
po za tym mile zaskoczenie spalaniem przyspieszeniem i prowadzeniem.
GSX 750F
Avatar użytkownika
soltysjs
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2020, 17:49
Lokalizacja: Nowy Tomysl

Re: Witam. problem z licznikiem(predkosciomierz) jajko 750 2

Postprzez maciek » poniedziałek, 1 czerwca 2020, 21:47

Bodajże zębatka zdawcza (ta na silniku) jest przykręcona taką nakrętką z czterema wypustami. Raz mi się jeden urwał (był pęknięty i po wymianie zestawu napędowego rozpadł się) - na pewno zaniżał wtedy prędkość, ale nie pamiętam, czy wskazanie skakało. Może czujnik albo kable po drodze?
maciek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2014, 15:50

Re: Witam. problem z licznikiem(predkosciomierz) jajko 750 2

Postprzez soltysjs » czwartek, 4 czerwca 2020, 17:01

maciek napisał(a):Bodajże zębatka zdawcza (ta na silniku) jest przykręcona taką nakrętką z czterema wypustami. Raz mi się jeden urwał (był pęknięty i po wymianie zestawu napędowego rozpadł się) - na pewno zaniżał wtedy prędkość, ale nie pamiętam, czy wskazanie skakało. Może czujnik albo kable po drodze?

dzieki za wskazowke. Dmuchnelem pod pokrywe zebatki przedniej powietrzem z kompresora, i teraz od 120 zaczal dzialac. ale cos czuje ze musze zdjac pokrywe i zobaczyc co tam jest w srodku.
kable sprawdzilem niby jest wszystko ok. Nie za bardzo wiem o jaki czujnik chodzi i gdzie moge go znalezc
GSX 750F
Avatar użytkownika
soltysjs
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2020, 17:49
Lokalizacja: Nowy Tomysl

Re: Witam. problem z licznikiem(predkosciomierz) jajko 750 2

Postprzez maciek » sobota, 6 czerwca 2020, 12:20

maciek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2014, 15:50

Re: Witam. problem z licznikiem(predkosciomierz) jajko 750 2

Postprzez soltysjs » środa, 5 sierpnia 2020, 19:23

maciek napisał(a):U mnie to wygląda tak: https://2.bp.blogspot.com/-otBa1JyxrcE/ ... +plate.jpg
A tu spis części (do mojego): https://www.cmsnl.com/suzuki-gsx600f-19 ... FIG25.html


zagadka rozwiazana:
cala przyczyna byl czujnik predkosci (30Pln) i temat rozwiazany
dzieki za porady
pozdro
GSX 750F
Avatar użytkownika
soltysjs
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2020, 17:49
Lokalizacja: Nowy Tomysl


Powrót do Części, akcesoria, inne ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron