Pozdrawianie innych uczestników ruchu

Prowadzenie, składanie w zakręty, jazda w grupie, hamowanie...

Postprzez KUBA-GSXF » czwartek, 23 maja 2013, 09:01

Jechałem ostatnio puszką i z naprzeciwka jechał koleś na motałce krecił palcem nad głową ....myśle o co mu kaman ? chodziło o koguta :) chwilę dalej stał patrol Milicji :) bekowo to wygladało.


P.s. generalnie widać z daleka kto jest nastawiony pozytywnie na moto i odkiwa ,pozdrowi .. i niestety jest pewna grupa super motocyklistów ,posiadająca tyle chromów że oślepiaja im drogę i przestają widzieć innych ! tzw. zakochanie w sobie :lol:
--------------------------------------------------------
GSXF-600 + DR 650 all by SUZUKI :)
KUBA-GSXF
 
Posty: 139
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2013, 20:56
Lokalizacja: GDYNIA

Re:

Postprzez cosinus » środa, 6 maja 2015, 17:44

Z ciekawostek a propos machania, czy są rękawice motocyklowe dostosowane do machania, jasne czy odblaskowe wewnątrz?

miki1406 napisał(a):Pierwsza "er łan", "er siks" i "dzikser srad" wszyscy ubranipod kolor moto... Macham każdemu z osobna. Nie odmachał nikt


Podobno ci w supersportach by stracili ileś milisekund ...

TasmaN napisał(a):ja zauwazylem ze najczesciej machaja/odmachuja motocyklisci na podobnym sprzecie do mojego.
Armatura rzadko odmachuje :/ Przynajmniej ja tak mialem.


Wg żartu mają takie wibracje, że ręka by nie wróciła na kierownicę

Miałem przejazd przez miejscowość, dużo armatury było, nie wiem czy zmęczeni po zlocie, czy co, żaden nie odmachał.


firefox napisał(a):Niektorych takich braci mam w pizdzie, tak potrafia uszanowac braterska krew :P


Za komuny był dowcip o ZSRR że przyjaciół się wybiera, a braci się ma.

Djobeł napisał(a):A ja macham wszystkim bez znaczenia czy to harus, enduro, sport czy cuś innego. Jak widze, ze motórzysta to pozdrawiam go słynnym aryjskim gestem. Olewam tylko skutery, bo nie wiadomo czy to "swój" chop czy jakiś emerytowany radio maryja wraca z ryb i wszystko ma w dupie.
Pozdr


Skuterzystom bardzo rzadko macham. Właśnie z powodów jak piszesz, albo zupełnie nie zakumają o co chodzi (brak edukacji ogólno-motocyklowej)

KUBA-GSXF napisał(a):Jechałem ostatnio puszką i z naprzeciwka jechał koleś na motałce krecił palcem nad głową ....myśle o co mu kaman ? chodziło o koguta :) chwilę dalej stał patrol Milicji :) bekowo to wygladało.


Czy waszym zdaniem inne gesty niż lewa w górę, mniej "intuicyjne" są szerzej znane? jest pewne ilość gestów, np dotyczących jazdy z grupie (w tym gesty nogą), nie wiem jak z poziomem edukacji, może za pozdrowienie nogą (w statystycznej średniej) by ktoś się obraził?
było GS 500, jest srebrne GSX750F
cosinus
 
Posty: 99
Dołączył(a): niedziela, 30 listopada 2014, 21:30
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Pozdrawianie innych uczestników ruchu

Postprzez cosinus » środa, 6 maja 2015, 18:08

Jedno z milszych powitań to było tak, lecę na niezabudowanym łagodnymi łukami, lekkie wzgórza, lajtowo, za łukiem widze że stoi bez człowieka plastik, kolory biało niebieskie pewnie Suzuki, za chwilę się ujawniło w głębi siedzi na przystanku chłopak w kombinezonie i dziewczyna. Odmachał motocyklową lewą ręką, choć wygodnie by było mu prawą (z lewej miał dziewczynę). Bardzo sympatyczna scena...
było GS 500, jest srebrne GSX750F
cosinus
 
Posty: 99
Dołączył(a): niedziela, 30 listopada 2014, 21:30
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Pozdrawianie innych uczestników ruchu

Postprzez woznyman » środa, 6 maja 2015, 21:24

cosinus napisał(a):Podobno ci w supersportach by stracili ileś milisekund ...


Taki dość moherowy pogląd

Ja macham
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Poprzednia strona

Powrót do Technika jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron