Spokojne miejsce do ćwiczeń - Piaseczno i okolice

Prowadzenie, składanie w zakręty, jazda w grupie, hamowanie...

Spokojne miejsce do ćwiczeń - Piaseczno i okolice

Postprzez gliderforester » środa, 4 września 2013, 13:18

Nie wiem czy w dobrym dziale zakładam.

Wczoraj postanowiłem poćwiczyć hamowanie awaryjne. Upatrzyłem sobie spokojną uliczkę na odludziu i cóż. Szybko zrezygnowałem. Droga prawie nie uczęszczana ale jednak publiczna. Świadomość, że coś może się pojawić na drodze, zakłóca koncentracje i zmusza do ciągłego patrzenia w lusterka (w których generalnie bez wychylenia głowy i przesunięcia ramienia i tak widzę tylko pas obok mnie).

Pytanie: Znacie może w okolicach Piaseczna/Ursynowa/Grójca jakieś bezpieczne miejsce do takich treningów? Może być nawet jakieś małe, nieczynne, ściśle tajne lotnisko wojskowe :mrgreen: . Byle spokojnie i bezpiecznie poćwiczyć.
Avatar użytkownika
gliderforester
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2013, 12:35
Lokalizacja: Piaseczno / Łoś

Postprzez Budzik » środa, 4 września 2013, 13:45

a na tym parkingu w piasecznie w auchanie po zamknieciu? Ja tamtych okolic nie kojarze, to jedyne co mi przychodzi do glowy
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez RAV » czwartek, 5 września 2013, 11:59

Ja w zeszłym roku jak zabierałem żonę na "naukę jazdy" na 2oo, to jeździliśmy sobie na budowany odcinek południowej obwodnicy W-wy. Ze dwa razy nawet misiaki przyjechały, pogadali chwilę, ale że my tylko sobie ćwiczyliśmy to nas zostawili w spokoju, życząc owocnych ćwiczeń a polecieli kawałek dalej gdzie kilku gości na gumie latało, tam mieli większy zarobek :D Teraz to nawet i wjazdy z Puławskiej już porobione są więc może tam spróbuj ...
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Budzik » czwartek, 5 września 2013, 20:41

To ta obwodnica RAV chyba dzis zostala otwarta, a przynajmniej dopuszczona do ruchu
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez RAV » piątek, 6 września 2013, 10:55

do ruchu została dopuszczona tylko do odcinka Okęcie - Marynarska, do jesieni jest czas by pobrykać na odcinku - Okęcie - Puławska, a potem przecież będą dalej budować od Puławskiej w stronę Ursynowa..... i tak aż do Mińska Mazowieckiego :P przez długie lata jeszcze będą to budować więc miejsce jak się chce to się znajdzie :D A tak poza tym to zostają parkingi hipermarketów czy place nauki jazdy - niektóre na ursynowie są otwarte - wszystko zależy co chcesz ćwiczyć, bo jak pałowanie na gumie to trzeba często zmieniać miejsca bo zawsze cię znajdą, jak jakieś spokojniejsze manewry to jest wiele miejsc gdzie nikt nie zwróci uwagi.
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Re: Spokojne miejsce do ćwiczeń - Piaseczno i okolice

Postprzez Lady » czwartek, 6 listopada 2014, 00:17

Proponuję parking Janki tak wieczorkiem (właśnie stamtąd wróciłam).
Avatar użytkownika
Lady
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 27 października 2014, 23:24
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Technika jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron