Chcesz zostać mistrzem jazdy?? Nic prostrzego!!

Prowadzenie, składanie w zakręty, jazda w grupie, hamowanie...

Postprzez KOSA77 » czwartek, 18 marca 2010, 08:50

qrcze a wszystko co tu opisujesz cwiczy się na kursie kat.A w Promotorze tam przygotowanie do egzaminu to ostatnie 4 h atak to do upadłego przeciwskręt międzygaz slalom jedną ręką jazda bez trzymanki i kilka jeszcze ciekawostek :)
Ostatnio edytowano czwartek, 18 marca 2010, 08:50 przez KOSA77, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez Gof » czwartek, 18 marca 2010, 15:23

Dokładnie - nie żałuję że tam robiłem A :)
Gof
 

Postprzez ZiGi » czwartek, 18 marca 2010, 15:53

No powiem szczerze, że jestem BARDZO ZADOWOLONY z PROMOTORA. Mnie jeszcze uczył Tomek Kulik z Piotrkiem Gadajem, Adamem Chacińskim.
Teraz Tomek ma własną szkołę jazdy www.kulikowisko.pl
[glow=white][shadow=white] Obrazek[/shadow][/glow]
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » czwartek, 18 marca 2010, 16:14

ZiGi, akurat Tomek po prostu wrócił na swoje (otworzył ponownie swoją szkołę po rozstaniu z Pro Motorem,w którym to on kładł nacisk na jazdę"jednym motocyklem"na miescie;przeciwskręt itd) :)
Co nie znaczy że Pro-Motor(bo akurat prawko robilem jak Tomek jeszcze tam działał)to zła szkoła :!: :!:

Ja akurat jazdy mialem ONLY z Tomkiem,co sobie chwale :)

Koniec Off Topu

KOSA77, owszem.W Warszawie wiele osób wie"co i jak"ale na forum jest dużo osób z poza,często początkujących którzy nie słyszeli o czymś takim jak w owym "wywodzie".Dlatego postanowiłem wkleić :!: :!: :!:
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez szydlas » wtorek, 2 lipca 2013, 12:33

3 Lata od ostatniego wpisu minęły, lecz tę książkę polecam i dziś. :) Czy wersję z forumowego "ftp"-a, czy papierową (którą obdarowała mnie moja narzeczona z troski). Ja po przećwiczeniu podanych tam manewrów czuję się dużo sprawniejszy przy kierowaniu ciężkim jajem.
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » środa, 3 lipca 2013, 07:16

Dwóch chłopaków z ProMotora też odeszło na swoje i założyli ParaMoto - polecam, bo robiłem u nich prawko (jeszcze w ProMotorze) i świetnie uczą.

Co do książek - po motocykliście doskonałym można przeczytać strategie uliczne, a potem twist of the wrist.
Gof
 

Poprzednia strona

Powrót do Technika jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron