zejście na kolano

Prowadzenie, składanie w zakręty, jazda w grupie, hamowanie...

Postprzez RAV » środa, 1 czerwca 2011, 10:54

Tylko ile razy będziesz w stanie to powtórzyć ? :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez brodaty_rider » środa, 1 czerwca 2011, 16:18

RAV, wole już nigdy bo kolano do dzisiaj skrzypi :D chciałem wymienić ale nie mają takiego :P
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez Schummi » środa, 1 czerwca 2011, 22:12

brodaty_rider, lepiej żebyś nie musiał wymieniać :) a to widzę, że ty niezły akrobata jesteś :P
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2366
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez brodaty_rider » czwartek, 2 czerwca 2011, 18:10

[SCH]Marcin, czego się nie robiło na moto czy rowerze :D oiom zwiedziłem już bardzo dobrze :D teraz będę się uczył schodzenia na kolano na jakiś winklach bo na prostej już umiem więc teraz zakręty :D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez Budzik » niedziela, 26 czerwca 2011, 16:54

co wy na to chlopaki?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GAU2wdY4NJA&feature=player_embedded[/youtube]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Bartek Tymoszuk » niedziela, 26 czerwca 2011, 17:58

ja coraz bardziej sie zaczynam motywowac na pojechanie na tor... :D tylko kuzwa nie ufam oponom moim , to piloty roady a nie powery :/
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
 
Posty: 242
Dołączył(a): środa, 4 maja 2011, 22:56
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Budzik » niedziela, 26 czerwca 2011, 18:18

na pilot roadach to ja bym lecial, ja pojechalem na tor na kartoflach a nie oponach ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Bartek Tymoszuk » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:04

no w sumie dzisiaj zrobil tak z kilometr po rondzie ... :D i w sumie powiem ci ze przerysowalem buta a kolano mysle ze mialem tak z 20 cm od ziemi :D
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
 
Posty: 242
Dołączył(a): środa, 4 maja 2011, 22:56
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Budzik » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:27

zdaje ci sie :D (jeszce zalezy jak tzrymales buty na podnozkach) jak ja pojechalem na tor i sie skladalem to wisialem na tym motocyklu i mowie no juz dalej go nie poloze bo sie wyjebie. popatrzylem na kolano a tam do asfaltu jescze hohohoho. ale po kilku kolkach zaczelem muskac kolanem i jednak motocykl dalej sie dało polozyc^^
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Bartek Tymoszuk » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:32

w lusterku to widzialem :P pozatym ja mam kombi z kolanami i miejscem na slidery to tez pare centow dodaje :P
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
 
Posty: 242
Dołączył(a): środa, 4 maja 2011, 22:56
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez DiElektryk » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 21:50

Na rondelku we wrocq jajeczko na kolanko

YT FILM
Ostatnio edytowano poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 21:51 przez DiElektryk, łącznie edytowano 1 raz
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Alpha » wtorek, 9 sierpnia 2011, 15:11

Świetna miejscówka , jeśli tylko jest dobra widoczność nadjeżdżjących innych pojazdów .
Ale dało by się więcej wycisnąć z tego ronda , ale możliwe że jak bardzo mało uczęszczane przez auta , to może być zakurzone = nagły uślizg , mała przyczepność .

Jako że w winklu zawiecha siada , możesz sobie podciągnąć sprężynę na poz.6 albo 7 , będziesz miał większy prześwit . I wtedy centralna podstawka też nie ma prawa dotknąć nawierzchni . Mi zdarzyło się raz , ale w dwie osoby , na wyboju (otarcie na zgięciu rurki ) , i nigdy więcej , mimo sporych ubytków podnóżków . Z przodu również można nieco zmniejszyć siadanie teleskopu , dolewając oleju do poziomu , jaki jest w 750-ce . Ja kiedyś dolałem z powodu zdarzającego się dobijania teleskobu w czasie hmowania na nierównościach .

A na " ósemce " z placu ćwiczeń latacie ? :P
Avatar użytkownika
Alpha
 
Posty: 437
Dołączył(a): piątek, 7 sierpnia 2009, 21:18
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez Rutek » środa, 10 sierpnia 2011, 13:47

Jeśli jest to rondo na maślicach to tam można ładnie poszaleć ale też można ładnie polecieć jak mój kumpel. Dostał właśnie uślizg przy 40-50 km/h i gleba. Na szczęście nic się nie stało :P oprócz wygiętego crash pada w Fazerze :)
Rutek
 

Postprzez DiElektryk » środa, 10 sierpnia 2011, 21:06

Rondko fajne, ma jednak 2 wady nie jest dokładnie okrągłe przez co trzeba trochę korygować i druga która właśnie może wpływać na glebę to fakt że asfalt w miarę oddalania od środka się obniża. Jest jednak dobra przyczepność bo mało uczęszczane trzeba jedynie na ew. zabrudzenia uważać. Jak widaćposzaleć się da a oponki nie dały minawet cienia wątpliwości co do przyczepności.
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bartek Tymoszuk » czwartek, 18 sierpnia 2011, 00:27

Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
 
Posty: 242
Dołączył(a): środa, 4 maja 2011, 22:56
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez chrom » czwartek, 18 sierpnia 2011, 08:28

Bartek Tymoszuk napisał(a):http://www.redbullusa.com/cs/Satellite/en_US/Video/moments-casey-stoner-moto-gp-021243047212056?quality=hq wolniej sie nie da ;p




DOBRE!!!!
co by sie nie dzialo musisz temu sprostac
Avatar użytkownika
chrom
 
Posty: 162
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Radom

Postprzez Bandian » środa, 21 września 2011, 08:27

Mialem dzisiaj niezle poje :diabel: ny sen - snilo mi sie ze nie chcialem zeszlifowac mojej zuzi i cwiczylem zejscie na kolano na czyms takim:

Obrazek

myslicie ze moglbym przeniesc nabyte umiejetnosci na normalna rozmiarowke ? ;) :mrgreen:
Ostatnio edytowano środa, 21 września 2011, 08:28 przez Bandian, łącznie edytowano 3 razy
Bandian
 

Postprzez milus » środa, 21 września 2011, 19:51

Też wam dużo gorzej szło kolano prawe niż lewe?.Teraz już mi bez różnicy, ale kiedyś pamiętam męczyłem się z prawym.Ja zawsze ćwiczę na parkingu, muszę w końcu wybrać się na to rondo Wasze, mam nadzieje że wstęp wolny.

Może jakiś wspólny wyjazd na ten tor do zielonej bo już tam jadę od 3 lat?
milus
 

Postprzez chrom » środa, 21 września 2011, 21:09

Jak pierwszy raz wjechalem na tor to tez latwiej mi sie jezdzilo na lewa strone,ale za 2,3 razem juz bylo lepiej jesli chodzi o prawa strone...
co by sie nie dzialo musisz temu sprostac
Avatar użytkownika
chrom
 
Posty: 162
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Radom

Postprzez Budzik » czwartek, 22 września 2011, 11:15

zawsze gorzej schodzi si ena prawa strone, bo mozg podswiadomie ja chroni (jako ze jestemy praworeczni- leworeczym latwije zejsc na prawe kolanko)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Technika jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron