Zaginione kluczyki - Dęblin - Warszawa

Inne sprawy nie pasujące do powyższych działów.

Zaginione kluczyki - Dęblin - Warszawa

Postprzez szydlas » sobota, 6 czerwca 2015, 20:28

Witajcie!
Zgłaszam się do Was z prośbą, szczególnie do osób z okolicy Dęblina, Stężycy. Zagubiłem w dniu dzisiejszym kluczyki. Podróżowałem drogą nr 801, w stronę Warszawy, kiedy to podczas jazdy uwolniły się ze stacyjki (nie wiadomo kiedy) i pofrunęły. Wiem że jeszcze miałem je w miejscowości Stężyca, a następnie zorientowałem się o ich braku w miejscowości Tyrzyn. Był to mój jedyny oryginalny komplet od jajka wraz z kluczem od kufra oraz pilotem do garażu. Posiadał dwie krótkie smyczki zielona odblaskowa oraz czarna z napisem Suzuki. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, lub jest w stanie mi pomóc będę wdzięczny. (czeka niewielka nagroda pieniężna). Szukałem dziś około 5 godzin i bez skutku. Może wieczorem było by łatwiej gdyż smyczka odblaskowa łatwo została by zauważona latarką, tudzież reflektorem.
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaginione kluczyki - Dęblin - Warszawa

Postprzez michalm83 » niedziela, 7 czerwca 2015, 00:17

Ja mieszkam kilkaset metrów od miejsca w którym stałeś.
Ale piszesz że tu jeszcze kluczyki miałeś ?
Trochę duży obszar poszukiwań. A pewnie zgubiłeś za Stężycą bo droga sie robi kiepska.
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin

Re: Zaginione kluczyki - Dęblin - Warszawa

Postprzez szydlas » niedziela, 7 czerwca 2015, 02:16

No może z tymi miejscowościami to przesadziłem, bo człowiek w nerwach, więc skróciłbym to do Piotrowic bo jakoś tam się zorientowałem że mi ich brakuje. Gdy wyjeżdżałem ze Stężycy to jestem na 90% pewny że jeszcze siedziały na miejscu. Dlatego szperałem przy leśnej drodze. W poniedziałek wybiorę się tam jeszcze autem wieczorem i będę szukał z latarką, bo smycz odblaskowa to może coś wychwycę. Pytałem też w kilku przydrożnych sklepach dziś, ale nikt nic nie znalazł. Choć będę wdzięczny za każde info.
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaginione kluczyki - Dęblin - Warszawa

Postprzez szydlas » niedziela, 7 czerwca 2015, 02:21

michalm83 napisał(a):Ja mieszkam kilkaset metrów od miejsca w którym stałeś.
Ale piszesz że tu jeszcze kluczyki miałeś ?
Trochę duży obszar poszukiwań. A pewnie zgubiłeś za Stężycą bo droga sie robi kiepska.


Stałem dziś w kilku miejscach, na odcinku praktycznie 3 km od Stężycy do znaku rozpoczynającego Brzeżce. Bo szukałem co 200 m, a potem wracałem przestawić moto, bo było ciągle z włączonym zapłonem. Nie chciałem żeby stało bezpańskie i aby ktoś się nim zainteresował.
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaginione kluczyki - Dęblin - Warszawa

Postprzez szydlas » niedziela, 7 czerwca 2015, 02:40

A oto prawie dokładne zdjęcie uciekiniera (zmienił się tylko kształt pilota, reszta jest jak na zdjęciu).

Zdjęcia
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaginione kluczyki - Dęblin - Warszawa

Postprzez michalm83 » niedziela, 7 czerwca 2015, 06:55

Jechałem później do Józefowa i jakoś Cie nie przylukałem. Był ktoś na parkingu GSXF650
Jak napisałeś ze ma jakiś element odblaskowy to złapałem auto i sie przejechałem powoli do Tyrzyna. Ale niestety nie rzuciło mi sie nic w oczy.
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin

Re: Zaginione kluczyki - Dęblin - Warszawa

Postprzez szydlas » niedziela, 7 czerwca 2015, 07:38

No to też pewnie moje. Bo zjechałem na ten leśny parking, zdjąłem ciuchy i poszedłem szukać w przydrożnym rowie. Potem byłem na działce za Maciejowicami aby rozwiercić zamek w kufrze. I poszukać kluczyków z miejsca pasażera w aucie.
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaginione kluczyki - Dęblin - Warszawa

Postprzez michalm83 » niedziela, 7 czerwca 2015, 07:44

Daj znać kiedy będziesz szukał to jak będę w domu to Ci pomogę.
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin


Powrót do INNE...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron