Po kolei stoją maszyny: slawekd, bostea i max_kom:
A tutaj element, który szczególnie przykuł moją uwagę:
Mam nadzieję, że jak slawekd dotrze do domu, to wstawi tu fotki ze szczęśliwymi posiadaczami tych maszyn

brodaty_rider napisał(a):a mnie tam kurw.. nie było

TasmaN napisał(a):Mam taką propozycję (tak TU piszę z premedytacją a nie w 'Pomysłach').
Jesli bedziecie sie spotykac konkretnie i miare czesto z reg. Poznania to możemy zrobić Wam na Forum oddzielną sekcję Regionalną do ustawiania spotów itp.
hm??

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości