ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 - CHAŃCZA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Abek » poniedziałek, 16 września 2013, 20:22

JenJer napisał(a):No wiesz mój Ty Kalafiorku no czasami nie ma szans żeby dogodzić wszystkim kobitkom


Kalafiorku? Buahahahahaha sąsiadów serdecznie przepraszam za ten ryk. To nic nie spadło tylo ja parsknąłem :P
Wszystkim się nie da ale zawsze można próbować :) Mentalnie :)

[ Dodano: 16-09-13, 21:27 ]
Malwi nic Cie nie ominęło :) i podpisuję sie wszystkimi kończynami pod plażą :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Tymon » poniedziałek, 16 września 2013, 20:42

Negocjować nie muszę ale obiecałem coś a u mnie słowo droższe od piniędzy
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez Malwi » poniedziałek, 16 września 2013, 20:44

Tymon napisał(a):Negocjować nie muszę ale obiecałem coś a u mnie słowo droższe od piniędzy
i na pewno się nie wyrwiesz?
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Tymon » poniedziałek, 16 września 2013, 20:50

Popracuję nad tym ;)
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez Malwi » poniedziałek, 16 września 2013, 20:55

Tymon napisał(a):Popracuję nad tym ;)
pracuj, pracuj byle skutecznie :D
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Schummi » poniedziałek, 16 września 2013, 21:05

Malwi napisał(a):Dzień dobry wieczór wszystkim :D :kiss:


Skoro już doszliśmy do konsensusu związanego z terminem, czyli 5-6.10, to oficjalnie w porozumieniu z [SCH]Marcinem ustaliliśmy plan ZAKOŃCZENIA SEZONU GSXF CHAŃCZA.
Jest to zakończenie 2 dniowe z 1 noclegiem. Nocleg za osobę ok. 40 zł (cena może ulec zmianie). Spotykamy się w sobotę o godzinie 10. w O.W. Chańcza. Jeśli będzie potrzeba zaczekania na kogoś, to zaczekamy, jednak gorąca prośba, aby te spóźnienia nie były zbyt długie.
O godzinie 11. wyruszamy w stronę Opatowa (tego nie zwiedziliśmy na zlocie GSXF).
[SCH]Marcin napisał(a): Opatów: tu trochę pomieszane z cenami bo albo przewodników bierzemy i wejdziemy wszędzie albo tylko na niektóre obiekty. Według kobitki z PTTK warto wziąć przewodnika na Kolegiatę Św. Marcina (koszt 40 zł/grupa), przewodnik w podziemiach wliczony w cenę biletu - 12 zł/os, rynek możemy sobie sami zwiedzić (ratusz, jakieś pomniki i Brama Warszawska), czas zwiedzania około 3 godzin (podziemia 45 min, kolegiata 1h).
tu jesteśmy ograniczeni czasowo! kolegiata czynna 11-16, podziemia 9-17.

W Opatowie myślę, że coś wrzucimy na ruszt i wracamy do O.W. Tam organizujemy się na ognisko na plaży, w Rakowie tak jak poprzednio zrobimy zakupy :browar: :yahoo: :gitara:
Na drugi dzień trzeźwiejemy i wracamy każdy do siebie z pięknymi wspomnieniami i chęciami na kolejne spotkanie GSXF :D :diabel:

Dziękuję za uwagę :D


jeśli chodzi o zwiedzanie Opatowa to w sumie tak jak Malwi napisała... jedno co się zmieniło to godziny zwiedzania bo październik to już po sezonie więc obiekty czynne w godzinach 9-15 (trasa podziemna), 11-16 (kolegiata).
plan jest dobry... ba nawet bardzo dobry (w końcu razem go ustaliliśmy :diabel:)

do 2.10 chciałbym znać jak najbardziej to możliwe dokładną liczbę osób więc sprężać się z tymi negocjacjami :P
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez JenJer » wtorek, 17 września 2013, 09:32

Abek napisał(a): podpisuję sie wszystkimi kończynami pod plażą :)

Ale tym razem Ty idziesz po drzewo :P :diabel:
JenJer
 

Postprzez Malwi » wtorek, 17 września 2013, 09:35

JenJer napisał(a):
Abek napisał(a): podpisuję sie wszystkimi kończynami pod plażą :)

Ale tym razem Ty idziesz po drzewo :P :diabel:
jesteś tego taka pewna? jeszcze się chłopak zgubi i będzie problem.
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » wtorek, 17 września 2013, 10:10

Malwi, to wezmiesz ze soba Krzysia i bedzie wskazywal droge :-P :diabel:
JenJer, hahaha moge isc. Ale wara od mojego jajka ;-)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » wtorek, 17 września 2013, 10:12

Abek napisał(a):Malwi, to wezmiesz ze soba Krzysia i bedzie wskazywal droge :-P :diabel:
akurat Krzysiowi ufać nie można... :diabel:


Abek napisał(a):Ale wara od mojego jajka ;-)
ok to ja zostanę i będę bronić własną piersią... ojjj to chyba nie jest najbezpieczniejsze stwierdzenie :P
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez moro99 » wtorek, 17 września 2013, 11:51

Czy moglby jakis mod zrobic pozadek w tym dziale ? bo powiem szczerze juz zaczynam sie gubic w tej konwersacji :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Budzik » wtorek, 17 września 2013, 13:41

moro99 napisał(a):Czy moglby jakis mod zrobic pozadek w tym dziale ? bo powiem szczerze juz zaczynam sie gubic w tej konwersacji :P


musisz napisać do szanownego admina na PW albo zadzwonić. Następnie ten rzuci okiem na temat i uzna wedle swojego zdania czy jest to niezgodne z tematem czy nie i wtedy albo zrobi porządek albo nie.
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez moro99 » wtorek, 17 września 2013, 13:48

Budzik, NIe mam przyjemnosci ani checi dzwonic go administracji.
Ale nie robmy off topa
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Żylet » wtorek, 17 września 2013, 14:00

moro99 napisał(a):Budzik, NIe mam przyjemnosci ani checi dzwonic go administracji.
Ale nie robmy off topa


a co ty taki petent kurwa jestes???? :D
sam robisz rozpierdol w temacie a porzadkow oczekujesz.

Ludzie moze i ja sie na ta chancze wybiere. Oile mnie widlami nie pogonicie.
tylko mam nadzieje ze jest tam luz ogolny i nie spinania
Jak nie poleca lby to impreza nieudana !!!
Żylet
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 20 sierpnia 2013, 21:52
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Abek » wtorek, 17 września 2013, 14:03

Juz nie spamujemy :-) opierdziel od dzindzer na privie :-(

Krotko:
Termin 5 - 6. 10.
Gdzie: O.W. Chancza obok Szydlowa.
Godzinz zbiorki; 10
Godzina wyjazdu: 11 - jedziemy na Opatow zwiedzamy io wracamy.
Noclego okolo 40 zl + to co sie zje wypije wypali i wyjezdzi. Generalnie z paliwem impreza powinna sie zamknac w 150 zl.
Przydatne: magnez potas 2kc mineralna koc karimataaa stopery do uszu do tego dobry humor sprawny jezyk i ochota na riplej z sierpnia. :-)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » wtorek, 17 września 2013, 14:04

moro99, Budzik, porządku robić nie trzeba, wszystko jest pod kontrolą i w temacie ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 - CHAŃCZA.


Żylet, generalnie nie mam problemu z używaniem wulgaryzmów, ale niekoniecznie chcę je czytać na forum, dlatego gorąca prośba, abyś nie używał tego typu zwrotów. Bardzo proszę.
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez JenJer » wtorek, 17 września 2013, 14:20

Lista chętnych i potwierdzonych na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Budzik + Ola - nie na 100%
4. Abek
5. Rumcajs
6. Kajlon
7. requiem5

Ale liczymy na większą frekwencję :)
JenJer
 

Postprzez Malwi » wtorek, 17 września 2013, 14:21

kajlon co z Magdą? będzie?
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Budzik » wtorek, 17 września 2013, 15:17

Żylet, na żywo zupełnie inna atmosfera niż na forum, pełen luzik % i dobra zabawa ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Abek » środa, 18 września 2013, 07:37

Żylet, nie ma osob nie chcianych :-) wpisz sie na liste obecnosci i problemu nie widze. Luz jest zawsze i wszedzie. Smiechy wyglupy i ogolnie rozumiana dobra impreza :-)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości