ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 - CHAŃCZA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Abek » niedziela, 29 września 2013, 08:26

Heeeee? Ja nic nie wiem o tym :-) a moja niespodzianka ma sie okreslic dopiero w piatek. Wiec jak sie okresli to napisze tutaj niezaleznie od tego jaka decyzje podejmie.

Rumcajs to znaczy w wolnym tlumaczeniu ze mi sie podoba taka pogoda :-)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez slawekd » niedziela, 29 września 2013, 09:26

dziś rano miałem +4st o 6:30 a tak powinienem wyruszyć zeby nie naginać czaso-przestrzeni, i aby misiaki nie dziękowali ze się zatrzymałem...

przydałoby się troszkę cieplej z rana tak z 7st i gitara
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez slawekd » niedziela, 29 września 2013, 19:32

Uaktualniam listę, pojawię się sam

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Abek
4. Rumcajs
5. Atomówka - koleżanka Rumcajsa
6. Kajlon
7. requiem5
8. michalm83
9. ogórek
10. slawekd
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez Abek » poniedziałek, 30 września 2013, 22:51

Pytanko:

Zbiórka na Chanczy 10. Wyjazd 11. A co z osobami, które będą z trasy gdzieś i łątwiej im będzie dotrzeć na obrzeża Opatowa? O której planowane rozpoczęcie zwiedzania?
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez rumcajs » poniedziałek, 30 września 2013, 23:46

Podłączam się pod pytanie Abek'a ponieważ moja koleżanka Atomówka dojedzie do nas później.
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez slawekd » wtorek, 1 października 2013, 07:00

Też się zastanawiam,
żeby być na 10 to po 6 musiałbym wylecieć a tu o 6 zimno wiec mam plan polecieć troszkę później.

chociaż takiej ewentualności nie odrzucam

Z pytan:
- czy rano jest szansa na ciepłą kawe??? (znaczy czy zabierać kuchenke turystyczną???)
Ostatnio edytowano wtorek, 1 października 2013, 08:23 przez slawekd, łącznie edytowano 1 raz
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez JenJer » wtorek, 1 października 2013, 11:15

slawekd napisał(a):zabierać kuchenke turystyczną?

nie przesadzaj, aż taki surwiwal nas nie czeka :P

Odpowiadając na wasze pytania:
Abek napisał(a):O której planowane rozpoczęcie zwiedzania?


Jak tylko dojedziemy do Opatowa, bo biorąc pod uwagę to, że sezon się skończył to obiekty otwarte są krócej, co za tym idzie, jeżeli dojedziemy na 12 mniej więcej to za dużo czasu nam nie zostanie. Po to czekamy tą godzinę na Chańczy (21°3′51″E 50°37′57″N) i mam nadzieję że tym razem nie będziemy siedzieli tej godziny sami jak ostatnio :x

W domku jest kuchenka elektryczna czajnik i jakiś gar zamówiłam :P Każdy ma zabrać :!: :!: :!: Rumcajs Ty też :P sztućce (nóż, widelec, łyżka i łyżeczka), kubek, śpiwory bo jeśli nawet jest tam pościel to nie sądzę żeby była za gruba :mrgreen: żarcie i resztę kupimy w Rakowie jak ostatnio.

Jeżeli ktoś chce dojechać prosto to Opatowa (21°25′29″E 50°48′18″N) to niech da znać wcześniej żebyśmy bez sensu nie czekali, namiary nawigacji są na główne skrzyżowanie w Opatowie.

Dobra wiadomość jest taka, że tym razem nie płacimy w ogóle za motocykle :brawo: :yahoo: zła, że za drzewo na ognisko dojdzie ok 170zł :/ Za domek jest 400zł.

Jeżeli są jeszcze jakieś pytania to dawć, póki mam ochotę pisać :P :wow:
JenJer
 

Postprzez Schummi » wtorek, 1 października 2013, 16:07

JenJer napisał(a):na ognisko dojdzie ok 170zł

swoją drogą to cholernie drogie to drzewo bo za 170 zeta to metr sześcienny drzewa będzie a tyle chyba? nie spalimy :diabel: ciekawe jak to potraktują jak spalimy tylko połowę tego co przygotują :roll:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez Malwi » wtorek, 1 października 2013, 16:12

[SCH]Marcin, baardzo dużo za to drewno chcą, aa właśnie za domek nic nie dało się urwać?
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Schummi » wtorek, 1 października 2013, 16:27

Malwi, no właśnie o to chodzi, że to nie ja dzwoniłem więc nie wiem jaka była rozmowa... ja się w tym przedsięwzięciu prawie nie udzielam :P
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez Abek » wtorek, 1 października 2013, 16:52

To trzeba urwac cos z drewna. Chociaz + w tym ze za moto nie placimy
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez ogórek » wtorek, 1 października 2013, 18:42

ja z requiem5 lecimy prosto do Opatowa.ona o tym jeszcze nie wie ale pewnie się zgodzi.heeeee. :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez requiem5 » wtorek, 1 października 2013, 20:03

ogórek napisał(a):ja z requiem5 lecimy prosto do Opatowa.ona o tym jeszcze nie wie ale pewnie się zgodzi.heeeee. :mrgreen:


hmm... :shock:
a jak jakiś małolat połasi się na moje gatki to w czym ja potem będę biegała? bo nie mam kufra jeszcze. Właściwie to kufer już sobie skombinowałam tylko zrobić stelaża nie zdążę ;)
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez Malwi » wtorek, 1 października 2013, 20:12

requiem5, bierzesz plecak i pakujesz się do plecaka. Na jedną noc to chyba pół szafy nie będziesz brać. Poza tym ja cały spot po jurze przejechałam z wałkiem na siedzeniu i nikt mi nic nie ukradł.
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez requiem5 » wtorek, 1 października 2013, 20:29

w ostateczności to zadowoliłabym się samą szczoteczką do zębów :mrgreen:

to nie będę marudziła bo ogórek jeszcze mnie zostawi :lol:
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez Abek » wtorek, 1 października 2013, 20:35

requiem5 napisał(a):w ostateczności to zadowoliłabym się samą szczoteczką do zębów


Nieeee no to to musi trafić do cytatów i złotych myśli hahahaha.

Ja też do Opatowa. Chyba że się w Łagowie będziemy łapac?
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez requiem5 » wtorek, 1 października 2013, 20:37

Abek napisał(a):Ja też do Opatowa. Chyba że się w Łagowie będziemy łapac?


to z ogórkiem trzeba się dogadać bo ja to raczej za nim będę jechała :mrgreen:
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez JenJer » wtorek, 1 października 2013, 20:49

Abek napisał(a):Chyba że się w Łagowie będziemy łapac?

A po co jadąc z Brzeska chcesz jechać przez Łagów :shock: :shock: :shock:
JenJer
 

Postprzez Tymon » wtorek, 1 października 2013, 20:57

Abek, wybiera trasę aby się łatwiej zgubić :P :D
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez slawekd » wtorek, 1 października 2013, 21:04

Zobacze o której wystartuje, mam numer do Marcina i z trasy się odezwę. jakby coś moj nr 692646273
Ostatnio edytowano wtorek, 1 października 2013, 21:15 przez slawekd, łącznie edytowano 1 raz
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości