ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 - CHAŃCZA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez michalm83 » środa, 2 października 2013, 21:09

Niestety sprzęgło nie zrobione . Dziś wpadłem do PL i nawet nie wiem na jakim etapie jest suzi , podejrzewam ze jak ja na warsztat wprowadziłem to tak stoi .
Niestety muszę się wypisać z listy obecności.
Uaktualniam listę.

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Abek
4. Rumcajs
5. Atomówka - koleżanka Rumcajsa
6. Kajlon
7. requiem5
8. ogórek
9. slawekd
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin

Postprzez Malwi » czwartek, 3 października 2013, 11:28

ja też dojdę bezpośrednio do Opatowa :) do zobaczenia :)
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez requiem5 » czwartek, 3 października 2013, 11:58

Malwi napisał(a):ja też dojdę bezpośrednio do Opatowa :) do zobaczenia :)


co tam będziesz szła zabierzemy Cie żebyś nie męczyła nóg :P
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez Schummi » czwartek, 3 października 2013, 14:53

Malwi napisał(a):ja też dojdę bezpośrednio do Opatowa :) do zobaczenia :)

to ktoś w końcu przyjeżdża wcześniej na Chańczę??? :? bo jak tylko ja i JenJer to możemy przecież spotkać się w Opatowie wszyscy... ale to trzeba wiedzieć bo ludzie w ośrodku też nie będą niepotrzebnie czekać na nas z kluczami cały dzień, tylko trzeba do nich zadzwonić i powiedzieć co i jak :roll:
miało być na Chańczy więc zadzwoniła Kinga i tak się umówiliśmy... nie będziemy co drugi dzień dzwonić do nich i zmieniać zdania... zresztą nawet nie mam czasu na tyle... rozumiem tych co lecą "od góry" bo i tak musieliby się wracać do Opatowa, ale reszta... :/

określcie się wszyscy, kto zamierza przyjechać gdzie bo w końcu coś musi być ustalone :megafon:

Malwi, zaproponowałaś temat i w sumie nawet nic nie próbujesz dogadać :donttouch: na samym początku mówiłem, że ja mogę co najwyżej zadzwonić w sprawie noclegu bo nie mam czasu wszystkiego ustalać... został w sumie 1 dzień a nawet nie wiadomo kto gdzie przyjedzie :(
Ostatnio edytowano czwartek, 3 października 2013, 14:56 przez Schummi, łącznie edytowano 2 razy
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez Abek » czwartek, 3 października 2013, 15:26

[SCH]Marcin, spokojnie. powtarzaj sobie "Jestem oaza spokoju". Osoby ktore mialy dojechac do Opatowa bez przystanku na Chanczy mialy to napisac. Wiec w Opatowie bedzie Malwi Slawek Ogorek Requiem. Atomowka i ja. Reszta przyjezdza na Chancze bo nie zdeklarowali sie na Opatow.
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Schummi » czwartek, 3 października 2013, 15:36

Abek napisał(a):Wiec w Opatowie bedzie Malwi Slawek Ogorek Requiem. Atomowka i ja

czyli, że do Chańczy mamy przyjechać my (ja i Kinga) oraz Rumcajs i Kajlon :? trochę bez sensu bo w takim wypadku możemy się wszyscy spotkać w Opatowie na 12:00 i automatycznie każdy będzie mógł wyjechać później o 2h z domu (domyślam się, że właśnie taki jest powód waszej jazdy do Opatowa zamiast Chańczy :P)

i jestem dość dużą "oazą spokoju" ale skoro mam coś załatwiać to chciałbym mieć jasność :donttouch:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez Malwi » czwartek, 3 października 2013, 15:44

Żeby nie było, że się nie interesuję. Tak jak napisał Abek do Opatowa jadą osoby, które się zdeklarowały czyli ogórek, requiem, Abek, Slawek i ja. Reszta czyli rumcajs, JenJer, [SCH]Marcin, kajlon (nie wiem co z nim, bo się nie udziela od dłuższego czasu) jadą nad Chańcze, z tego co zrozumiałam Atomówka dojedzie do nas na Chańczę po południu. Ewentualnie mogę zrobić tak, że po klucz podjadę dzień wcześniej i go zabiorę (o ile to nie problem) i wtedy wszyscy spotykamy się w Opatowie na godzinę 11.30-12.00
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez JenJer » czwartek, 3 października 2013, 17:44

Malwi napisał(a): po klucz podjadę dzień wcześniej i go zabiorę

pod warunkiem, że zapłacisz za kolejną dobę czyli kolejne 400zł :fuck2: Szczerze powiedziawszy to sama zaproponowałaś żeby spotkać się w Chańczy o 10 a teraz jedziesz na Opatów, ja już w ogóle nie mam ochoty jechać gdziekolwiek. :/ :x
JenJer
 

Postprzez Abek » czwartek, 3 października 2013, 18:51

Robienie z igły widły tak na moje oko. Ma być fajna impreza a jakieś ścinanie się niepotrzebne. Wstępnie było ustalone o 10 Chańcza o 11 wyjazd i przed 12 Opatów. Tylko, że ciężko określić na ponad tydzień przed, czy ktoś nie będzie miał jeszcze czegoś do załatwienia i wygodniej będzie przyjechać do Opatowa. Północ jedzie do Opatowa, mnie też jest wygodniej ale jeżeli to jest problem to przyjadę na Chańczę i po temacie.

Ludzie ludziska i cała reszta ferajny, ja naprawdę chce spędzić zajebisty weekend w zajebistym skłądzie, mieć kupe śmiechu i kupę dobrej zabawy więc nie szukajmy problemów tam gdzie można je w zarodku zażegnać. Jesteśmy dorośli prawda? Tak wiem że doktorowa ma na ten temat inne zdanie :P

BTW jutro się okaże czy będziemy mięli na Chańczy gościa specjalnego czy nie. Już mnie korci żeby zadzwonić ale wstrzymam się do jutra do 12 :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez JenJer » czwartek, 3 października 2013, 19:04

Abek, jakie to było do przewidzenia :/
Tylko że ja dzwonię i robię z siebie idiotkę bo normalnie doba zaczyna się od 17 a ja powiedziałam, że będziemy o 10 i żeby ktoś tam był z kluczami a teraz znów muszę dzwonić i powiedzieć, że jednak nie przyjedziemy na 10 i że kolo może sobie pospać tak :?: :!: SUPER :/ Nadal uważasz, że robię z igły widły? Tak dla info ogólnego załatwiłam że w domku będzie 11 miejsc do spania w tym 3 wersalki. Ale może jeszcze dojść materac dwuosobowy w razie konieczności.
JenJer
 

Postprzez slawekd » czwartek, 3 października 2013, 19:09

jesli temp pozwoli staruje tak zeby okolo 10:xx byc na chanczy,
jesli nie poczekam z 2 godz i polecę do Opatowa.
dzis o 7 miałem +0,5st koszmar.

L\Tu sie zgodzę z Abkiem po co sie kłócić. Ma byc fajna zabawa...
mam ny do Marcina i się odezwe z trasy to jest pewne.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez Abek » czwartek, 3 października 2013, 19:12

JenJer, Rumcajs i Kajlon przyjadą na Chańczę, tak się zadeklarowali i nie zmienili zdania. Sławek też na Chańcze się zapowiedział przed chwilą. JenJer czy Ty albo Marcin musicie osobiście odebrać te klucze?
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez JenJer » czwartek, 3 października 2013, 19:17

Abek napisał(a):musicie osobiście odebrać te klucze?

Tak, bo rezerwacja jest na nazwisko :) piękne z resztą :P

Jutro na południe dzwonię jeszcze raz do baby upewnić się czy wszystko gra i wtedy też podam konkretną godzinę odbioru kluczy, mam nadzieję, że do tej pory wszystko się wyklaruje, bo jak nie to łby pourywam przez miednicę :paluj:
JenJer
 

Postprzez Abek » czwartek, 3 października 2013, 19:21

JenJer, Ty łby przez miednice, Malwi jaja przez migdałki uffff jak to dobrze ze chłop ze mnie bo bym miał sadystyczne zapędy :) Na pewno coś się wyklaruje :)

Piękne nazwisko? Nie znam :P I tak mojego nie przebije hry hry hry :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez slawekd » czwartek, 3 października 2013, 19:22

JenJer napisał(a):bo jak nie to łby pourywam przez miednicę :paluj:


Strach się bać,
Napewno się wyklaruje, spokojnie.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez Schummi » czwartek, 3 października 2013, 20:50

slawekd, boisz się o łeb, żeby nie był wyrwany przez miednicę żeś 2 razy zapewniał, że się wyklaruje??? :diabel:

no i chyba przez to już się wyklarowało :P

więc tak:

-kto chce przyjechać wcześniej na Chańczę i zostawić majdan w domku powinien się stawić w Ośrodku w godzinach między 10:30-11:00 (jak komuś wyjdzie wcześniej to poczeka, byle nie później) :)
-z Chańczy wylatujemy punkt 11:00 +-10minut :D
-pozostali jadący prosto do Opatowa spotykamy się o 11:45 (najpóźniej!!!) przed kolegiatą (50.802245,21.420944)
-zwiedzanie zaczynamy jak tylko się zaparkujemy, zwiedzamy z przewodnikiem!
-potem zwiedzamy podziemia, bramę warszawską, rynek, idziemy pewnie coś wszmać i około 15-15:30 zawijamy się w kierunku Chańczy. po drodze w Rakowie zakupy na wieczór i niedzielne śniadanie i zaczynamy imprezę :mrgreen:

tyle... jeszcze zamówić ładne słoneczko i będzie :gitara:

przypominam: każdy zabrać sobie jakiś kubeczek, sztućce i obowiązkowo kielonek 8)

jak coś numery mamy do siebie i w razie czego zgłaszać jakieś problemy, których mam nadzieję nie będzie ;)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez slawekd » czwartek, 3 października 2013, 20:58

[SCH]Marcin, Miałem time outa i jakos tak 2 razy weszło. Już naprawione.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez requiem5 » piątek, 4 października 2013, 07:56

nie histeryzować z temperaturą, ja będę startować pewnie przy minusowej.
jak rano zmarzniecie to wieczorem się rozgrzejecie :mrgreen:
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez KR-Ociec » piątek, 4 października 2013, 08:50

jak rano zmarzniecie to wieczorem się rozgrzejecie :mrgreen:

Panowie, jak Wam kobiety TO obiecują - to tylko pozazdrościć ... :mrgreen: :brawo:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez woznyman » piątek, 4 października 2013, 09:42

requiem5 napisał(a):nie histeryzować z temperaturą, ja będę startować pewnie przy minusowej.
jak rano zmarzniecie to wieczorem się rozgrzejecie :mrgreen:


requiem5 +5 do szcunku :mrgreen:

Panowie, ale Wam po rajtuzach pojechała :P

Okazuje się najtwardszy forumowicz to requiem5 :brawo: :brawo: :brawo:
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości