
Malwi napisał(a):ja też dojdę bezpośrednio do Opatowado zobaczenia
na samym początku mówiłem, że ja mogę co najwyżej zadzwonić w sprawie noclegu bo nie mam czasu wszystkiego ustalać... został w sumie 1 dzień a nawet nie wiadomo kto gdzie przyjedzie 
Abek napisał(a):Wiec w Opatowie bedzie Malwi Slawek Ogorek Requiem. Atomowka i ja


Abek napisał(a):musicie osobiście odebrać te klucze?

JenJer napisał(a):bo jak nie to łby pourywam przez miednicę

jak rano zmarzniecie to wieczorem się rozgrzejecie

requiem5 napisał(a):nie histeryzować z temperaturą, ja będę startować pewnie przy minusowej.
jak rano zmarzniecie to wieczorem się rozgrzejecie


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości