ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 - CHAŃCZA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez rumcajs » wtorek, 10 września 2013, 20:47

[SCH]Marcin napisał(a):
rumcajs napisał(a):Licząc bardzo tendencyjnie jest aż 8 październików :diabeł:

licząc równie tendencyjnie jest aż 9 wrześniów :P

a nie licząc tych co im oba terminy pasują to obecnie jest 6:5 na termin wrześniowy :P
czekamy do niedzieli i niestety trzeba będzie podjąć jakąś decyzję - ale ja nie chciałbym tego robić ;)


A jak patrzeć na tych, którzy napisali jeden termin to jest 5 październik 4 wrzesień :P
Ostatnio edytowano wtorek, 10 września 2013, 20:47 przez rumcajs, łącznie edytowano 1 raz
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Schummi » wtorek, 10 września 2013, 21:39

rumcajs napisał(a):A jak patrzeć na tych, którzy napisali jeden termin to jest 5 październik 4 wrzesień

nie wiem jak ty liczysz ale mnie wychodzi dokładnie na odwrót :P 5:4 na wrzesień ;)
mnie akurat wszystko jedno (choć finansowo wolałbym październik) więc raczej będę niezależnie od terminu :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez moro99 » wtorek, 10 września 2013, 21:47

u mnie odpada pazdziernik :(
Wiec mnie tylko na wrzesien liczcie :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Malwi » czwartek, 12 września 2013, 11:18

Jaka decyzja, bo termin zbliża się wielkimi krokami.
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez rumcajs » czwartek, 12 września 2013, 16:18

Coś mi się wydaje, że Malwi jako pomysłodawca będzie musiała zadecydować... :shock: :/ nie zazdroszczę
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Malwi » czwartek, 12 września 2013, 17:46

W takim układzie czekam na ewentualne owieczki do niedzieli, później ilością głosów czy październik czy wrzesień ustalam termin. Skoro nie da się inaczej.

[ Dodano: 12-09-13, 18:55 ]
1. Malwi - październik
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4. Abek - bardziej za opcją pażdziernik, we wrześniu mam spore obłożenie różnymi wyjazdami itp.
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik ale jak wypadnie we wrześniu to też przyjadę
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
10. woznyman - wrzesień
11. moro99 - Oba terminy poki co spoko (chyba ze mi cos w robocie wypadnie) i o ile przyjmiecie moto inne niz GSXF :)
12. Mariano - wrzesień

ja się zmieniam na październik, niestety wypadło coś na wrzesień :/


Wychodzi na to, że jest 5 na październik, 4 na wrzesień i 3 obojętne. Na chwilę obecną jest październik! Czy są jeszcze osoby, które chciałyby się dopisać, zmieniły im się plany, rezygnują. Jeśli tak, to bardzo proszę o decydowanie się do niedzieli.
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Schummi » czwartek, 12 września 2013, 19:14

moro99 pisał wyżej, że u niego odpada październik więc poprawiłem ;) ja chyba też bardziej za październikiem będę, choć z września pewnie też nie zrezygnuję :)

1. Malwi - październik
2. [SCH]Marcin + JenJer - październik/wrzesień
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4. Abek - bardziej za opcją pażdziernik, we wrześniu mam spore obłożenie różnymi wyjazdami itp.
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik ale jak wypadnie we wrześniu to też przyjadę
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
10. woznyman - wrzesień
11. moro99 - wrzesień
12. Mariano - wrzesień
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez Abek » czwartek, 12 września 2013, 19:16

Ankieta?
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » czwartek, 12 września 2013, 19:24

Dżizus ludzie zdecydujcie się jakoś albo w prawo, albo w lewo, bo jeśli ja mam decydować, to jestem za opcją październik i jeśli ja będę miała podjąć tę decyzję, to właśnie padnie na październik. Mnie od jutra nie ma i byłoby dla mnie dużym i miłym zaskoczeniem, gdyby się okazała, że nie będę musiała takiej decyzji podejmować.

[ Dodano: 12-09-13, 20:25 ]
PS. Co z KR-Oćcem i Tymonem?
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Schummi » czwartek, 12 września 2013, 19:44

Malwi napisał(a):Co z KR-Oćcem i Tymonem?

żaden się nie odzywał :( podejrzewam że czekają aż się termin wyklaruje :) poczekajmy do niedzieli i wtedy się zobaczy... wyznaczy się konkretną datę i niech wtedy się wszyscy potwierdzą :P
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez Budzik » czwartek, 12 września 2013, 22:19

Ja juz wstepnie wzialem wolne. Reszta zalexy od finansow i opieki nad mloda
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez KR-Ociec » piątek, 13 września 2013, 06:58

Marcin / Malwi - zgadza się; czekam na konkretną datę i spróbuję się dostosować.
Pewnie znów będzie to opcja: "z doskoku" ale jestem nieco uwiązany :(
Dam znać.
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Malwi » piątek, 13 września 2013, 08:06

KR-Ociec, z doskoku czy też nie, będzie bardzo miło jak się pojawisz :) :roll:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez KR-Ociec » piątek, 13 września 2013, 10:13

Malwi, za tak ciepłe słowa należy Ci się buziak ! :D
O, kurde - mam przechlapane .... :P :mrgreen:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Malwi » piątek, 13 września 2013, 11:19

KR-Ociec napisał(a):Malwi, za tak ciepłe słowa należy Ci się buziak ! :D
O, kurde - mam przechlapane .... :P :mrgreen:


:oops:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » piątek, 13 września 2013, 11:47

KR-Ociec, przechlapane to nie wiem. Ale jak bedziesz przyjezdzal to odkrec albo jaja albo migdalki :-P dobrze radze. Nie zebym wiedzial z autopsji ale tskie mnie sluchy doszly :-P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » piątek, 13 września 2013, 11:53

Abek napisał(a):Ale jak bedziesz przyjezdzal to odkrec albo jaja albo migdalki :-P
popsułeś :diabel: :diabel: :(
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez KR-Ociec » piątek, 13 września 2013, 11:53

Abek, dzięki za radę - UZBROJĘ SIĘ : w cierpliwość :P
"...Błogosławieni cisi .... " :D

Edith:
"Malwi" - to spisek jest ??? :shock: :mrgreen:
Ostatnio edytowano piątek, 13 września 2013, 11:54 przez KR-Ociec, łącznie edytowano 1 raz
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Malwi » piątek, 13 września 2013, 11:56

KR-Ociec napisał(a):Edith:
"Malwi" - to spisek jest ??? :shock: :mrgreen:
żaden spisek :P
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez KR-Ociec » piątek, 13 września 2013, 12:03

Jak zwykle: przekonam się na własnej skórze - obym miał tylko czym i jak do domu wrócić bo boleć może :P :D
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron