III Lubelskie Otwarcie Sezonu 23-25 kwiecień 2010

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

III Lubelskie Otwarcie Sezonu 23-25 kwiecień 2010

Postprzez 4lbercik » sobota, 6 marca 2010, 20:41

Pani Wiosna ma w tym roku do nas zdecydowanie pod górkę;-) Ale jako, że już pojawiają się wątki tegorocznych rozpoczęć sezonu to ja pozwoliłem sobie otworzyć temat Lubelskiej imprezy, aby każdy miał czas na przeanalizowanie tematu ;)

Obrazek

Niestety data pokrywa się z Bemowem, ale dla chcącego nic trudnego;D Ja jestem na miejscu więc będę uczestniczył.
4lbercik
 

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości