GSX650F klilka szt do weryfikacji

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

GSX650F klilka szt do weryfikacji

Postprzez Kamil85 » niedziela, 12 czerwca 2016, 22:19

Tak jak w temacie.
Przymierzam się do zakupu nowszego jajka.
Wpadło mi w oko kilka szt i chciałbym żebyście mi doradzili co w nich przemawia za a co przeciw:


http://otomoto.pl/oferta/suzuki-gsx-f-k ... ypfT3.html
Jest on od osoby co sprowadza motocykle na sprzedaż ale nie jest to jego główny dochód więc nie powinno być źle. Cenowo jest drogi...
Oglądałem go dzisiaj, Kontrolka abs nie gaśnie po uruchomieniu silnika tylko jak pojedzie nim kawałek co mnie dziwi.
Leżał na prawej i lewej stronie ale nie wygląda to na szlif. Czy jest 2010 r no według mnie 2009 ale zweryfikuje rocznik po vinie dzwoniąc do aso.
Opony z 2015r michelin street coś tam w fajnym stanie. Przebieg 30800 i wydaje się prawdziwy.
Co mi się trochę nie podoba to rama, ma jakiś mocny połysk i tam gdzie jest nr vin wygląda jakby było czymś zaklejone przed malowaniem bo w tym miejscu jest mat...


http://otomoto.pl/oferta/suzuki-gsx-f-s ... ntact-form

Ten handlarza:
http://allegro.pl/suzuki-gsx-650-f-2012 ... 39293.html


Tego jeszcze nie oglądałem ale po zdjęciach wygląda fajnie, szkoda ze nie ma absu no i cena pod rocznik też nie niska no ale 3 kufry:
http://allegro.pl/suzuki-gsx650f-jak-no ... l#imglayer

Jak ktoś coś widzi więcej po tych zdjęciach niż ja albo ma jakieś foty suzuki z malowaniami pod konkretny rocznik żeby było widać jakie naklejki na owiewkach i i kolory silnika/felg to niech da znać :browar: :browar:
Kamil85
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 8 czerwca 2016, 21:56

Re: GSX650F klilka szt do weryfikacji

Postprzez Flash » wtorek, 14 czerwca 2016, 21:19

Apropo ABS-u, kontrolka się wyłącza po przekroczeniu 10 km/h (info z suplementu do serwisówki strona 32 ;) ).
Pozdrawiam,
Flash

Niebiesko-Srebrny GSX 650 FA L1
Avatar użytkownika
Flash
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 17:01
Lokalizacja: Pruszków

Re: GSX650F klilka szt do weryfikacji

Postprzez zbychowaty » piątek, 17 czerwca 2016, 08:55

Ten z 2008 to faktycznie drogi i mały przebieg a biorąc pod uwagę że jest z Włoch a tam sezon trwa cały rok? ABSem to bym się specjalnie nie przejmował że go nie ma, miałem Hondę NTV 700 z ABSem przez 2 lata jazdy raz tylko zauważyłem działanie. Teraz mam Jajko z 2006 r bez ABSu i daje radę spokojnie wychamować awaryjnie. Jeśli zamierzasz jeździć turystycznie to te kufry to duży plus i sporo kosztują . Zobacz jeszcze inne marki proponuje FAZER.
Avatar użytkownika
zbychowaty
 
Posty: 30
Dołączył(a): sobota, 30 stycznia 2016, 19:40
Lokalizacja: Nowe Miasto N/P

Re: GSX650F klilka szt do weryfikacji

Postprzez Kamil85 » piątek, 17 czerwca 2016, 17:52

Chciałem kupić go taniej bez kufrów to właściciel bez nich nie sprzeda argumentując to kto mu kupi te kufry polakierowane pod kolor motocykla...
Fazer jedyny plus dla mnie to lepsze hamulce. Naprawiałem komuś fz6 i szczerze to nie widzi mi się ten model, może dlatego że podobny rocznik do tego gsxfa a pełno miał usterek... Gsxr widzi mi się żę ma licznik podobny do gsxra do którego bardzo byłem przyzwyczajony :brawo:
Patrzyłem za yamahą xj6 diversion i uciekła mi piękna sztuka z absem z 2010 roku od 1 właściciela, za późno zadzwoniłem po niego...
Kamil85
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 8 czerwca 2016, 21:56

Re: GSX650F klilka szt do weryfikacji

Postprzez zbychowaty » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 16:13

Powodzeni w dalszych poszukiwaniach :-) :browar:
Avatar użytkownika
zbychowaty
 
Posty: 30
Dołączył(a): sobota, 30 stycznia 2016, 19:40
Lokalizacja: Nowe Miasto N/P

Re: GSX650F klilka szt do weryfikacji

Postprzez Kamil85 » środa, 29 czerwca 2016, 20:38

Jadę jutro obejrzeć yamahę xj6 diversiona z abs, jak będzie w fajnym stanie to wracam nim na kołach, lżejszy jak gsx650fa (na plus) i mniej koni a co za tym idzie troszkę wolniejszy (na minus) ale nie wiem w razie czego ile wody upłynie zanim przywyknę do tego licznika i przedniej lampy w razie jakbym to kupił...
Kamil85
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 8 czerwca 2016, 21:56

Re: GSX650F klilka szt do weryfikacji

Postprzez Kamil85 » piątek, 1 lipca 2016, 22:17

Nabyłem tą yamahę xj6 diversiona z abs.
Wygląda no tak jak to na naszym rynku bywa, od stanu salonowego z pewnością odbiega jeśli chodzi o wygląd, wiadomo jakieś zadrapania, owiewka boczna chyba malowana, największy problem dla mnie to problem z ładowaniem a właściwie na wolnych jego brakiem a przy tych obrotach co powinno się sprawdzać ładowanie te ładowane jest ale bardzo niskie tak więc czekają mnie koszta (wtorek jadę nim do aso yamahy, zobaczmy co wymodzą z tym ;) )
Opony, napęd, klocki, tarcze hamulcowe łożyska główki ramy, uszczelniacze w lagach czyli to w co nie raz trzeba na sam początek zainwestować przy kupnie używanego motocykla tutaj jest w bardzo dobrym stanie. Moto kupione na ten sezon, może i następny. Z czasem i tak pewnie kupie Suzuki bo jestem przywiązany do marki a kupując xj6 czeka mnie nabicie jakiej ilości km w tym sezonie :D

Dzięki że byłem na forum, kilka istotnych rzeczy wyczytałem u was i co za tym idzie uniknąłem zakupu jednego sztrucla gsx650f co z wyglądu był jakby dopiero wyszedł z salonu a technicznie był totalnym złomem.
Kamil85
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 8 czerwca 2016, 21:56


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość