Suzuki gsxf 600 2000r Kraków

Linki, uwagi, spostrzeżenia, porady

Suzuki gsxf 600 2000r Kraków

Postprzez Adrof » poniedziałek, 10 września 2018, 09:50

Witam. Czy mogę prosić o ocene tego suzuki, może ktoś ogłądał? Przebiek 55tys. sprowadzony w 2006roku. Siedmiu waścicieli było, wszyscy z małopolski. najdlużej siedem lat u jednego.

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsxf-600-krakow-CID5-IDvydFH.html

Z tego co ja widze to chyba łańcuch się kończy, bo naciąg juz chyba na maksa. Czy to malowanie i naklejki to oryginał?
Dziękuje za wszystkie opinie.
Avatar użytkownika
Adrof
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 10 września 2018, 09:26
Lokalizacja: Skarżysko-kamienna

Re: Suzuki gsxf 600 2000r Kraków

Postprzez Gruby Kurp » poniedziałek, 10 września 2018, 15:38

Naklejki na bocznych przednich owiewkach nie są oryginalne. Zamiast naklejek "GSXF" powinny być plastikowe emblematy. Brakuje również zwykłych naklejek wg wzoru, który znajduje się w tylnej części motocykla. Lakier sprawia wrażenie dość świeżego na tak leciwym motocyklu, więc albo ktoś trzymał pod kocem (w co ze względu na powyższe wątpię), albo owiewki były malowane. Malowanie oczywiście nie skreśla takiej sztuki jeżeli plastiki nie były rzeźbione i klejone. Pokrywa alternatora (ta czarna z lewej strony) jest oczywiście nieoryginalna. Motocykl w najlepszym wypadku po jakimś szlifie (i to nie jednym - zwróć uwagę na porysowany wydech). A co do rzekomo kończącego się napędu, na podstawie zdjęć nie jestem w stanie tego ocenić. Ogólnie sztuka nie najgorsza, ale myślę, że ze względu na ww. widoczne na pierwszy rzut oka wady możesz coś jeszcze urwać z ceny. Pozostaje jeszcze kwestia stanu technicznego sprzętu, ale wymaga to wnikliwego sprawdzenia motocykla na miejscu. Nie da się go ocenić na podstawie fotografii.
Suzuki GSX600F '06
Avatar użytkownika
Gruby Kurp
 
Posty: 190
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2016, 15:16
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Suzuki gsxf 600 2000r Kraków

Postprzez Adrof » poniedziałek, 10 września 2018, 19:59

Dzięki. Czyli tak jak rozumiem wszystkie takie gsxy miały te plastikowe emblematy gsxf. Co do reszty to wiem na co zwracać uwagę. Wiadomo że takie rocznik najmłodsze nie są. Malowanie mi nie przeszkadza, ale wiadomo że wolałbym jak by było w oryginale. Wcale nie tak łatwo znaleźć takiego gsxa, tu do tego musiałbym gonić 180km dlatego pytam tu na forum.
Avatar użytkownika
Adrof
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 10 września 2018, 09:26
Lokalizacja: Skarżysko-kamienna

Re: Suzuki gsxf 600 2000r Kraków

Postprzez Schummi » wtorek, 11 września 2018, 07:53

w oryginale ten model powinien mieć takie malowanie jak w moim awatarze (z wyjątkiem czerwonej rączki tylnej) :D
oczywiście malowanie nie skreśla maszyny bo sam swój przemalowałem w całości na inny kolor bo pierwotny mi się nie podobał, przy czym plastiki były w całości i nawet niepodrapane - pomalowałem bo miałem taki kaprys :oops:
wypytaj właściciela dlaczego był malowany - wprost, a jeśli będzie się upierał to dlaczego zmienił oryginalne emblematy oraz jak kolega wyżej zauważył dlaczego jest wymieniony dekiel ;) decyzję podejmiesz na podstawie uzyskanych odpowiedzi :)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2367
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Suzuki gsxf 600 2000r Kraków

Postprzez Gruby Kurp » wtorek, 11 września 2018, 08:19

Suzuki GSX600F '06
Avatar użytkownika
Gruby Kurp
 
Posty: 190
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2016, 15:16
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Suzuki gsxf 600 2000r Kraków

Postprzez Adrof » wtorek, 11 września 2018, 17:27

Dzięki, ale odpuszczam ta sztukę.
Jutro jadę oglądać taki. Rok temu sprowadzony z Niemiec. Wydaje się w oryginale, co prawda ciężko znaleźć taki kolor ale już jeden widziałem. Oceniacie jeszcze go?
Dzieki za komentarze.
https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsxf-CID5-IDuMGCb.html
Avatar użytkownika
Adrof
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 10 września 2018, 09:26
Lokalizacja: Skarżysko-kamienna

Re: Suzuki gsxf 600 2000r Kraków

Postprzez kaamos » wtorek, 11 września 2018, 18:57

Poproś o foto prawej strony, cobyś nie jechał na próżno w razie czego.
Avatar użytkownika
kaamos
 
Posty: 434
Dołączył(a): czwartek, 18 lipca 2013, 18:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Suzuki gsxf 600 2000r Kraków

Postprzez Adrof » czwartek, 13 września 2018, 17:28

Kupiony. Dzięki za pomoc.
Avatar użytkownika
Adrof
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 10 września 2018, 09:26
Lokalizacja: Skarżysko-kamienna


Powrót do Oceniamy sprzęty z ALLEGRO, OTOMOTO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość