kask NAXA

Produkty, opinie, promocje, namiary...

kask NAXA

Postprzez KMX » piątek, 8 października 2010, 20:22

witam
mam zamiar zainwestowac w taki kask: http://allegro.pl/kask-kaski-naxa-f8ex-blenda-seria-limitowana-r-l-i1254069052.html
kumpel ma cos takiego i spodobal mi sie... co o nim sadzicie?
KMX
 

Postprzez pegaz » piątek, 8 października 2010, 22:18

Nie odpowiem wprost. Przeczytaj w wolnej chwili artykul TU
pegaz
 

Postprzez ivan » sobota, 9 października 2010, 20:19

No szału ten kask nie robi. Ale jakbyś miał jeździć w czapce to już lepiej w takim kasku. Ja na Twoim miejscu (jeśli oczywiście miał możliwość) dozbierał 300-400 zł i wtedy szukał. Wg mnie od kwoty 600 zł zaczynają się jakieś sensowne kaski. Tańsze to dobre są na skuter :)
No ale wiadomo, każdy kask jest dobry dopóki nie mamy dzwona, wtedy widać różnicę... :)
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez zolkos » niedziela, 10 października 2010, 17:18

ja mam naxa F1 i nie narzekam moze to nie jest kask za 6 stów ale tez nie za 2 dychy :P jak bede pracowal to moze cos lepszego kupie
zolkos
 

Postprzez GilotynaHTB » poniedziałek, 11 października 2010, 05:29

jeżeli szukasz dobrego kasku w przystepnej cenie rzuć okiem na kaski BOX BX-5 HURRICANE w testach bezpieczeństwa sharpa 4/5 gwiazdek
możesz sprawdzić na stronce dany model kasku http://sharp.direct.gov.uk/
Ostatnio edytowano poniedziałek, 11 października 2010, 05:30 przez GilotynaHTB, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
GilotynaHTB
 
Posty: 87
Dołączył(a): piątek, 6 sierpnia 2010, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez KMX » poniedziałek, 11 października 2010, 15:59

@GilotynaHTB spoko ten kask :) podoba mi sie.. szkoda tylko ze nie ma blendy przeciwslonecznej.. choc z tego artykulu wynika ze to nie jest wada... zreszta to juz nie jest takie wazne
a jak myslicie, lepiej teraz cos kupic, w zimie czy na wiosne? bo w sumie ten sezon dojezdze juz na pozyczonym kasku... a w zimie chyba cena powinna byc troche nizsza niz w sezonie?
KMX
 

Postprzez ivan » poniedziałek, 11 października 2010, 16:07

Poczekaj.
Na jesień zawsze Inter Motors ma jakieś promocje. Może coś u nich znajdziesz. Poza tym zimą chyba ceny powinne być niższe
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 11 października 2010, 16:19

w intersie juz jest taniej, piter juz sie obkupil
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Kornel » poniedziałek, 15 listopada 2010, 18:36

Koledzy mają racje ....naprawde lepiej dozbierać pieniążki ewentualnie dać stówke więcej i albo wyższy model naxy a jeszcze lepiej AGV K3....wiadomo lepsza tania NaXa niżeli jakiś garnek za 100zł. Ja też jestem nowy posiadaczem jajka i skupuje sobie powolutku ubiór.. ...ale kask już mam upatrzony a dokładnie dwa....i będzie to AGV S4 bądź coś z półki Marushina.
Kornel
 

Postprzez DiElektryk » poniedziałek, 15 listopada 2010, 22:12

Jest też coś markowego w rozsądnej cenie "AIROH"-SV55 SPORT też 4ry gwiazdki i poniżej 500 można kupić - szczęka z blendą przeciwsłoneczną.
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Motonitka » środa, 24 listopada 2010, 14:48

nigdy nie mialam tego kasku, ale moj kumpel ktory ma sklep z ciuchami, kaskami twierdzi ze Naxa to szit :/
Motonitka
 

Postprzez firefox » środa, 24 listopada 2010, 15:33

Motonitka napisał(a):nigdy nie mialam tego kasku, ale moj kumpel ktory ma sklep z ciuchami, kaskami twierdzi ze Naxa to szit :/


Bo malo na niej zarabia ze wzgledu na jej cene :) Znacznie wieksza marze narzuci na drozszym kasku :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Motonitka » środa, 24 listopada 2010, 17:06

moze i tak
Motonitka
 

Postprzez dosiek77 » czwartek, 25 listopada 2010, 11:25

Kolega miał kask Naxa. Wyrzucenie pieniędzy w błoto.
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa

Postprzez DiElektryk » piątek, 26 listopada 2010, 23:16

dosiek77 napisał(a):Kolega miał kask Naxa. Wyrzucenie pieniędzy w błoto.


Co to znaczy miał kask Naxa podaj model są kaski za 150zł i za 500zł. Podobnie inne marki mają serie ekonomiczne i jak ktoś kupi kask za 300 i mu szumi wiaterek w nim to znaczy że marka jest do d..y? Mógł kupić za 1.5k tej samej marki. Zastanów się zanim kogoś błotem obsmarujesz!
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dosiek77 » sobota, 27 listopada 2010, 11:14

Już się zastanowiłem. Wyraziłem tylko swoja opinię
Kolega miał kask z tych ładniejszych(blenda, ładna grafika) nie wiem ile dał, ale to bez znaczenia.
Żeby nie pisać o czyiś odczuciach to napiszę o swoich.

Dwa lata temu chciałem kupić kask dla Plecaczka a z kaską było słabo. Oglądałem na motobajzlu różne wynalazki i wiem, że Naxa, Yohe czy Box to jest tragedia.
Zamiast wydawać 500 na super wypasioną Naxe wolę super nie wypasione AGV i jeszcze kaski na browar wystarczy.
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa

Postprzez bostea » sobota, 27 listopada 2010, 11:36

Kochani, prawda jest taka, że każdy z nas ma inne priorytety jak również możliwości kasowe. To tak jak byśmy teraz zaczęli rozmowę o autach. Za najbezpieczniejsze uchodzą pewne modele takich marek jak Audi, Volvo, VW, Mazda, Citroen... Czy każdy z nas, jeździ którąś z tych marek i to konkretnym modelem (najświeższym rocznikiem)? Chyba niekoniecznie. Mierzymy siły na zamiary i staramy się połączyć bezpieczeństwo, komfort i posiadaną kasę :) Dlatego takie radykalne wypowiedzi, że coś jest do d... bo inne jest the best ja porównuję do rozmów z piaskownicy: "głupi jesteś, nie lubię cię, biorę swoje zabawki i idę do domu!" :diabel: Uważam, że bardzo dobrze, iż ktoś pyta, ale nie możemy go wyśmiewać, a wypada pomóc w wyborze lub wskazać inne priorytety, na które warto zwrócić uwagę :D
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez John » sobota, 27 listopada 2010, 11:38

A ja tam śmigam w Naxie za 300zł z blendą, i nie narzekam. Fakt nie miałem przyjemności jeździć w innych lepszych (czyt. droższych) kaskach ale za nim się dorobie to ten mi wystarczy :D
Avatar użytkownika
John
 
Posty: 73
Dołączył(a): niedziela, 30 maja 2010, 18:38
Lokalizacja: Sierpc/Pruszków

Postprzez dosiek77 » sobota, 27 listopada 2010, 11:54

Zgadzam w zupełności i chyba trochę przesadziłem :roll: Nie chodziło i o cenę tylko o własności kasku. Ja po prostu wybieram i polecam inne marki. John, lata w kasku za 300 i spoko ja tez miałem kaski w takich cenach bo ten obecny to mój szósty. Fakt, że wtedy na polskim rynku nie było takich firm ja Naxa itp. z konieczności kupowało się AGV, Lazery, Sharki.
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Jacek_L » sobota, 27 listopada 2010, 12:30

Słuchajcie a coś takie go jak AGV K-3 Bsic Evil. Miał ktoś z nim do czynienia?

Promocja jest w IC i są dość tanio... :)
Moje jajeczko :) Nowe zdjęcia na końcu :)
Jacek_L
 
Posty: 258
Dołączył(a): wtorek, 16 listopada 2010, 11:21
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Następna strona

Powrót do Kaski, ubrania, ochraniacze...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron