Buty

Produkty, opinie, promocje, namiary...

Postprzez Byniu » poniedziałek, 28 września 2009, 20:54

o tych Raytekach czytałem na forum motocyklistów w tej cenie nie takie złe ,ale jeszcze 100zł i można upolować coś lepszego, ja sam poluje na sidi vertigo stary model więc i cena nie za wysoka a komfort ponoć bez porównania

[ Dodano: 25-11-09, 20:34 ]
NARESZCIE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zakupione buciki Sidi Vertigo po licytacji na Aledrogo.pl za 475 ziko nówki bez pudełka
Jeszcze nie sprawdzone ale pasują idealnie.Jeśli chodzi o numeracje to jest ona jak najbardziej realna.Długość stopy mam około 27cm ,a w rozmiarze 41 (26,8-27,4cm) pasują idealnie nie za ciasne nie za luźne.Zakup w ciemno bez wcześniejszego zamierzania gdzieś w sklepie :lol:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 28 września 2009, 20:55 przez Byniu, łącznie edytowano 1 raz
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez Cygi » wtorek, 15 grudnia 2009, 19:34

ktos wspomniał o butach NITRO hmmm wiec mam takowe i wentylacja dziala a po paru miesiacach sie poprawia poniewaz nie wytrzymuje profilowana czarna derma wypelniajaca przednia i tylna czesc stopy na wysokosci kostki. I tez trzeba brac o rozmiar wiekszy bo mozna ten proces przyspieszyc poprzez "rozchodzenie" nowych "napędów". Dlatego niedlugo musze rozejrzec sie za czym innym :) :cry:
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1068
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez Pit » środa, 16 grudnia 2009, 19:52

Będe miał niebawem kilka par alpinestars smx plusy i super tech, sidi vertigo corsa i dainese tci więc jakby ktoś coś pytać ;)
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez tommy » wtorek, 29 grudnia 2009, 00:02

Proponuje zainteresowac sie firma FORMA. Kupilem model street evo i wydaje mi sie (bo jeszcze nie testowane) ze jest to najlepszy kompromis pomiedzy cena a jakoscia. Wyzsze modele tej firmy maja taka sama membrane (drytex) mam na mysli modele za 500zl + .A co do nitro modeki i probikera to same zle opinie slyszalem a polka cenowa prawie taka sama :D
tommy
 

Postprzez Cygi » poniedziałek, 25 stycznia 2010, 18:09

hmm chcialem jeszcze powiedziec ze buty NITRO ktore kupilem w kolorze czarno czerwonym sa jednosezonowe bo to kicha chinska i tyle. Derma popekała i but wyglada jakby mnie pies dogonił i pogryzł. Wiec ich NIE POLECAM. Przy zakupie warto zwrocic uwage czy te miejsca ktore sa odkształcane , zginane i rozciagane sa obszyte z wytrzymałego materiału badz skóry bo inaczej moze to byc jak w przypadku moich kapci... :(
Ostatnio edytowano poniedziałek, 25 stycznia 2010, 18:10 przez Cygi, łącznie edytowano 1 raz
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1068
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez firefox » poniedziałek, 25 stycznia 2010, 20:07

No idobrze ze ich nie kupilem, chcialem kupic nitro bodajze 101, ale w ostatniej sekundzie sie wycofalem i zdecydowalem na Sidi Vertigo, zdecydowanie polecam poraz kolejny :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łysolek » wtorek, 26 stycznia 2010, 11:00

ile zapłaciłes ?
Łysolek
 

Postprzez firefox » wtorek, 26 stycznia 2010, 11:39

bodajze 650 zl tylko to chyba jest starszy model vertigo, bo pozniej wyszly drugie, chyba zaznaczam
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » wtorek, 26 stycznia 2010, 12:41

firefox napisał(a):
Byniu napisał(a):a ile Twoja okazja kosztowała ??? bo ja też mysle nad SIDI lece w sobote do Łodzi może coś uchodze...


600

:P
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Byniu » środa, 27 stycznia 2010, 18:37

ZiGi napisał(a)::P


hehe aj tam nieważne :brawo: a jest nowy model sidi verteba (chyba tak się pisze)
Ostatnio edytowano czwartek, 28 stycznia 2010, 11:10 przez Byniu, łącznie edytowano 2 razy
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez Cygi » czwartek, 8 kwietnia 2010, 12:36

zeby nie byc gołosłownym macie fotki tutaj jak wygladaja buty nitro po krotkim czasie uzytkowania
generalnie te wypełnienia dostaja w kosc reszta trzyma ale lepiej wiedziec co sie moze stac z butyami zanim wyda sie kase
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
generalnie te wypełnienia dostaja w kosc reszta trzyma ale lepiej wiedziec co sie moze stac z butyami zanim wyda sie kase
Ostatnio edytowano czwartek, 8 kwietnia 2010, 14:10 przez Cygi, łącznie edytowano 3 razy
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1068
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez guardian_angel » wtorek, 20 kwietnia 2010, 08:21

Co powiecie na temat tych bucików, używa ktoś taką markę GENSLER ?
LINK
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Krystian » środa, 28 kwietnia 2010, 10:41

Aniele, myślę, że ja będę mógł Ci coś powiedzieć na temat takich butów. Kupiłem takie coś . Wprawdzie inna firma, ale wydaje mi się, że z tymi butami jest jak ze zbrojami typu NO NAME. Firmy kupują to samo i tylko "doklejają" swoje metki. Te same buty różnych firm:
METRO
RED COYOTE
były jeszcze CHYBA z firmy RAYTEC, ale znaleźć nie mogę.
Buty będę miał dziś także za jakiś czas będę mógł coś powiedzieć. Obiektywnie oczywiście ;)
Krystian
 

Postprzez firefox » środa, 28 kwietnia 2010, 10:46

Hmm no pewnie masz troche racji, RED COYOTE mialem nawet na sobie keidys, ale nie pasowalo mi jakos po zalozeniu. Metro ogladalem na bazarze i tez wygladaly solidnie, ludzie kupowali tego bardzo duzo. To co Ty kupiles to najtansze, oby po roku sie nie rozlecialo.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystian » środa, 28 kwietnia 2010, 10:58

Jeżeli faktycznie buty tych wszystkich marek to to samo (a myślę, że tak), to wolałem zapłacić 299 niż 390 :) Zawsze będzie lepiej niż w adidaskach z nakładką na lewego buta.
Nie stać mnie na SIDI VERTIGO, które większość z Was poleca. Tym bardziej, że muszę jeszcze resztę ciuchów kupić. Mam tekstylną kurtkę i tytle. Chciałbym skórzany, dwuczęściowy kombinezon, ale to wydatek 1100 zł (tschul).
No, kask i rękawie mam ;)
Krystian
 

Postprzez firefox » środa, 28 kwietnia 2010, 12:25

Wiesz z drugiej strony jesli bedziesz miala co roku musial wydawac 300 zl zeby jakos wygladac to pytanie czy nie lepiej poczekac jeszcze jeden rok i w nastepnym kupic od pita za 6 stow jakies sidi
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fydzia » środa, 28 kwietnia 2010, 19:26

To jest kwestia takze moim zdaniem użytkowania i dbania o dane buty , oczywiście jak nie dbasz to sie wnet posypią
fydzia
 

Postprzez goofy27 » środa, 28 kwietnia 2010, 22:47

Krystian napisał(a):Aniele, myślę, że ja będę mógł Ci coś powiedzieć na temat takich butów. Kupiłem takie coś . Wprawdzie inna firma, ale wydaje mi się, że z tymi butami jest jak ze zbrojami typu NO NAME. Firmy kupują to samo i tylko "doklejają" swoje metki. Te same buty różnych firm:
METRO
RED COYOTE
były jeszcze CHYBA z firmy RAYTEC, ale znaleźć nie mogę.
Buty będę miał dziś także za jakiś czas będę mógł coś powiedzieć. Obiektywnie oczywiście ;)


Właśnie mam w łapie swoje Metro Racingi i muszę Ci przyznać rację. Nawet kształt podeszwy identyczny. Poza kolorami gdzie niegdzie i napisami, są identyczne. Jako że jeżdżę w nich dopiero 2 miesiące, więc nie mogę się wypowiadać o dłuższym użytkowaniu, ale na chwilę obecną większych zarzutów nie mam.
goofy27
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Postprzez Krystian » środa, 28 kwietnia 2010, 22:53

Buty są już w moim posiadaniu. Po sezonie napiszę czy warto. Obiecuję, że wrzucę fotki ;)
Krystian
 

Postprzez guardian_angel » czwartek, 29 kwietnia 2010, 07:28

No i kupiłem te Genslera, jak na razie nie ma się o co przyczepić. Zobaczymy po sezonie.
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kaski, ubrania, ochraniacze...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość