Buty

Produkty, opinie, promocje, namiary...

Postprzez zolkos » czwartek, 7 października 2010, 21:14

tez mi sie podobaja :D ale cena to o 70% za duza jak na mnie xD
zolkos

Postprzez Budzik » czwartek, 7 października 2010, 21:35

te adrenaliny to ja posiadam, w lato jak wzykle goraco ale ogolnie nie jest zle. nie mam porownania z innymi butami ale jak na ta cene to mysle ze jest okej, nigdzie sie nei przetarly anie nie popekaly, caly sezon przejezszilem
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Budzik

Postprzez firefox » piątek, 8 października 2010, 05:36

Budzik napisał(a):te adrenaliny to ja posiadam, w lato jak wzykle goraco ale ogolnie nie jest zle. nie mam porownania z innymi butami ale jak na ta cene to mysle ze jest okej, nigdzie sie nei przetarly anie nie popekaly, caly sezon przejezszilem

na fotelu w domu przez telewizorem??

zolkos

no alpiny drogie w ch*j i sidi tez :P jak bede pracowal to moze i kiedys kupie ale jak na razie zastanawialem sie nad Metro bo i musze jakis kombiak kupić np ten http://img831.imageshack....=zdjcie023h.jpg
bo tanio koles ma no i w motor troche włożyć (tylni kapeć ,lagi uszczelnic,klocki cham wymienic ,wymiana filtrów,olej,synchro,plyn cham itp) wiec troche wydatków bede mial :P a do wakacji daleko by coś zarobić :P

Hamulce pisze sie przez samo h :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
firefox

Postprzez zolkos » piątek, 8 października 2010, 09:00

aaaa dzieki :P jaka siara heh analfabeta ze mnie :P
zolkos

Postprzez Cygi » czwartek, 21 października 2010, 02:38

Obrazek
dzis przyszły zakupione na ebayu uk nówki Sidi Vertigo. Wyszło taniej nawet niz w Polsce prawie 200 zeta mniej. Ale odrazu po załozeniu czuc róznice od poprzednich (Nitro 101). Po pierwsze lzejsze, bardziej sztywne, bardziej przyczepne do podłoza i podnózek. Troche sztywno jeszcze sie chodzi ale czuc ze to "te butki". Zobaczymy jak sie bede sprawowac przez zime i dalsze sezony. Czas pokaze czy warte były swojej ceny.
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ=>GSX600F=>GSX-R750
Cygi

Postprzez firefox » czwartek, 21 października 2010, 04:47

warte warte i to jest potwierdzenie tego co napisalem w innym temacie porownujac sidi do Nitro
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
firefox

Postprzez Byłas600f » niedziela, 24 października 2010, 11:15

Mam identyczne buciki, tez kupione na ebay.co.uk.
Sprawuja się super są sztywne tak jak na początku. A co do cen w UK to brakuje mi tych wyprzedazy :(
Byłas600f

Postprzez ElViajero » poniedziałek, 1 listopada 2010, 07:37

Szybkie pytanko: czy ktoś się zetkną z takimi butkami:
http://www.sklepef.pl/shop/174/83462-35 ... etex-r.-42
ElViajero

Postprzez Budzik » poniedziałek, 1 listopada 2010, 08:43

wygladaja jak buty na turystyczne enduro
Budzik

Postprzez ElViajero » poniedziałek, 1 listopada 2010, 08:49

wiem, takie chciał bym kupić, dlatego się pytam czy ktoś się z tą firmą i ich wyrobami stykną, miał to w ręku itp.
ElViajero

Postprzez zolkos » poniedziałek, 1 listopada 2010, 11:33

lepiej sie spytaj czy ktos mial na pysku :D to pewnie szybciej Ci opisza ten kontakt z butami :D
zolkos

Duuuży rozmiar :)

Postprzez szydlas » piątek, 10 maja 2013, 11:40

Odświeżę troszkę temat. :) Czy bardziej proszę o pomoc kolegów forumowiczów z warszawy i okolic. Natura zrobiła mi psikusa i obdarzyła mnie nienaturalnie wielkimi stopami, co sprawia mi kłopot w doborze obuwia. Mój rozmiar to 47. Marzą mi się butki SIDI, jednak w sklepach gdzie byłaby możliwość przymiarki, rozmiarówka kończy się właśnie na tym numerze. Ostatnio w próbowałem wcisnąć buty SIDI B2 w moto-akcesoriach przy Prymasa właśnie rozm. 47 jednak okazało się że nawet pięty nie mogę włożyć. Co wprawia mnie w spory kłopot, bo rozmiary większe to już tylko na zamówienie, a i tak będę musiał je od razu kupić. Moje pytanie czy ktoś kojarzy miejsce gdzie znalazłbym do przymiarki rozmiar 48-49? Mogą być używane, chodzi tylko o to bym rozwiał swe wątpliwości i wiedział co zamówić.
szydlas

Postprzez Budzik » piątek, 10 maja 2013, 13:12

Zadzwon sobie do 4biker warszawa na warszawskiej pradze przy wiatraku. Sciagnie ci co chcesz i nie musisz kupowac.

A w motoszklarni patrzyles? Myale ze podobnie sa w stanie ci sciagnac bez obowiazku kupna
Budzik

Postprzez RAV » piątek, 10 maja 2013, 13:22

Budzik napisał(a):Zadzwon sobie do 4biker warszawa na warszawskiej pradze przy wiatraku. Sciagnie ci co chcesz i nie musisz kupowac.

A w motoszklarni patrzyles? Myale ze podobnie sa w stanie ci sciagnac bez obowiazku kupna

jesteś pewien czy Ci się wydaje ?

ja rok temu miałem taki sam dylemat tylko między roz. 44 a 45 (więc małe miki w porównaniu z w/w) :) W Wawie nikt nie miał na stanie vortice w roz.45 wszędzie tylko 44 były i nikt ale to NIKT nie chciał mi ściągnąć 45 żebym mógł przymierzyć. Niestety but za 1599 okazał się zbyt dużym wydatkiem dla tych firm, więc znalazłem firmę pod Łodzią która mi ściągnęła takie buty prosto z niemcowni i w dodatku cena była o prawie 300zł mniejsza od Warszawskiej, więc nawet wliczając koszt wycieczki autobanem do Strykowa wyszło mi lepiej. Warszawscy importerzy SIDI nie byli zainteresowani ściągnięciem jednej pary "tylko na przymiarkę", bo jak twierdzą gdyby mi nie przypasowały to oni ich tak szybko nie sprzedadzą, więc kasa utopiona.

pzdr.
RAV
Klubowicz
Klubowicz

Postprzez Budzik » piątek, 10 maja 2013, 14:45

RAV, w motoszklarni sciagali mi coprawda lusterka jakei chcialem bez obowiazku zakupu. szczepan jest akurat czlowiekiem spoko i nie robi problemow. andrzeja z 4bikera jeszcze o takie cos nie prosilem
Budzik

Postprzez szydlas » piątek, 10 maja 2013, 15:49

Wstyd się przyznać, ale nie tyle nie sprawdzałem w tych miejscach, co o nich wcześniej nie słyszałem akurat. Lecz dziękuję, sprawdzę i dam znać.

Perspektywa jechania do innego miasta by przymierzyć buty, nie jest dla mnie szczególnie radosna, tymbardziej że po przejrzeniu sklepów z alledrogo, które posiadają rozm. 48 większość z nich ma siedzibę we wszystkich innych województwach, tylko nie w mazowieckim. :)

Tak swoją drogą, to też nie jestem pewny czy aby SIDI 48 były rozmiarem "chodliwym", gdyż nie jest to popularny rozmiar. Choć z ciekawości sprawdziłem, że włoski producent robi do 50, czyli w razie czego pozostaje wycieczka do włoskiej fabryki. :)
szydlas

Postprzez moro99 » piątek, 10 maja 2013, 22:25

szydlas, w motoakcesoriach tez sciagaja (niestety wiaze sie z zaplaceniem calej kwoty) oni sciagaja i jak cos nieteges to oddaja kase
moro99

Postprzez ch3st3r3k » poniedziałek, 20 maja 2013, 09:11

ja nie obrażając nikogo kto pracuje w Motoakcesoriach bo wiem ze to nie wina pracowników lecz raczej polityka firmy omijam szerkim łukiem. Wchodzę z kasą w reku po kask shoei gt-air nigdzie nie ma rozmiaru mojego i nikt nie jest w stanie sprowadzić byłem wstanie poczekać nie oni nie wiedza w całej polsce jest problem. pierwszy wybrany autoryzowany salon sprzedazy shoei w piasecznie suzuki bez problemów plus duzy rabat i kombi przeciwdeszczowe gratis firmy suzuki w motoakcesoriach nie chcieli dać nawet 50zł rabatu.
ch3st3r3k

Postprzez DeElcano » poniedziałek, 20 maja 2013, 18:14

ja też nie przepadam za Motoakcesoria, całe półki jednego towaru, wszystko inne na zamówienie a jak już zamówisz to czort wie kiedy będzie. Dziękuje i idę tam gdzie jest na miejscu lub na drugi dzień.
DeElcano

Postprzez mariuha » czwartek, 23 maja 2013, 13:52

Witam
Czy ktoś posiada z was takie oto buty Alpinestars Mens S-MX 1
czy muszę kupić wiekszy rozmiar niż butów które nosze normalnie
dzieki za info
mariuha

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kaski, ubrania, ochraniacze...