Kombinezon 2 czesciowy REV'IT

Produkty, opinie, promocje, namiary...

Kombinezon 2 czesciowy REV'IT

Postprzez Trojan20wwa » wtorek, 9 lutego 2016, 19:45

NIe wiem czy komus pomoge ale firma Revit jest malo znana w Polsce i malo doceniana. Zakupilem kombinezon Rev'It stellar 2 PC. Kombinezon jak na swoja cene jest kozacji (2700 zł ) . JEst mega wygodny a jednoczesnie jak na skore mega przewiewny. Firma jest malo znana w PL ale od razu mowie ze jak ktos ma ładowac w Alpinestarsa 3 tys to lepiej kupic Rev'IT. Mniej oklepany ale wygodniejszy i bardziej przewiewny na miasto. Oczywiscie nie ma co zestawiac tego kombiaka z kombiakami za 4 czy 5 tysiecy.
Trojan20wwa
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 5 lutego 2016, 14:59

Re: Kombinezon 2 czesciowy REV'IT

Postprzez requiem5 » środa, 10 lutego 2016, 08:42

no 300zł przy 3tyś żadna różnica a alpin jest bardzo znaną marką i ludzie chwalą. Osobiście jak bym miała wybierać miedzy jednym a drugim to lepiej jest dołożyć 300 i kupić coś od znanej firmy. Ciężko będą mili wejść na rynek z takimi cenami.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Kombinezon 2 czesciowy REV'IT

Postprzez Trojan20wwa » środa, 10 lutego 2016, 11:22

Oceny Revit zbiera bardzo dobre.Cena nie ma byc mała bo Firma jest bardzo dobra. JEdnak jest to firma na rynek USA i tam dziala i pracuje bardzo sprawnie. Jakosciowo Revit to to samo co Dinesse i Alpinestars. Kombinezony Revit juz sa na rynku polskim i maja sie dobrze . Wszystkie te trzy firmy oferuja kombinezony za 3 tysiace i za 5 tys. Wszystko sprowadza sie do tego po co nam dany kombinezon. Ja osobiscie wybralem Revita bo po prostu mi sie podobał wyglad. Alpine tez nie sa zle wizualnie natomiast Dinese mi sie w ogole nie podobaja :) Najładniejszy kombinezon moim zdaniem to BERIK 2.0 model LS2-10434. Niestety nie ma garba.

Mowisz ze wolisz dołozyc 300 zł i kupic Alpinestars. Ja wole owe 300 zł zaoszczedzic i dokladajac do nich troche kasy kupic lepsze rekawice :)
Trojan20wwa
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 5 lutego 2016, 14:59

Re: Kombinezon 2 czesciowy REV'IT

Postprzez maciek » czwartek, 11 lutego 2016, 00:19

Taki trochę hurraoptymistyczny ten Twój post. Wygląda wręcz jak reklama. :> Ja nabyłem na wyprzedaży w FC-Moto kombik IXS za 1800 czy 2000, już nie pamiętam, ale IMHO jest super. Zgodzę się zaś z Tobą, że kolejny tysiak poszedł na rękawice. :D IXS ma wielką zaletę w postaci rozmiarówki dostosowanej do gości o proporcjach wieszaka na ubrania. :D Także co kto lubi, a osobiście nieraz trudno mi dostrzec różnice pomiędzy kombinezonami za 2, 3 czy 5 tysięcy.
maciek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2014, 15:50

Re: Kombinezon 2 czesciowy REV'IT

Postprzez Trojan20wwa » czwartek, 11 lutego 2016, 12:37

NIe tyle reklama co informacja. Ludzie zasadniczo boja sie firm ktorych nie znaja. Chodzilo mi tylko o to zeby poinformowac ze owa firma jest bardzo dobra a nie jakis badziew z chin zeby kazdy kto chce mogl w ciemno zaoszczedzic te 200-300 zl . Nie ma co placic za znaczek :) Co do roznicy kombiakow za 2 czy 5 tysiecy to pewnie chodzi glownie o szwy. Czy szew jest uwidoczniony ze przy glebie sie przetrze czy schowany ze trudno sie do niego dostac :) Nie wiem moze chodzi tez ze metka w tych za 2 tys pije w kark :D
Trojan20wwa
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 5 lutego 2016, 14:59

Re: Kombinezon 2 czesciowy REV'IT

Postprzez Budzik » środa, 21 czerwca 2017, 10:36

To ja może jako kilkuletni sprzedawca się wypowiem :)

Alpina była dobra i niestety troche schodzi z jakością i coraz wiecej reklamacji na to przyjmowaliśmy. Topowe produkty jeszcze sa okej. te dostępne dla wiekszosci śmiertelnikó już niestety nie jest to samo co stara dobra alpina.

Sam Rev'it jest to marka Holenderska, byłem u nich na szkoleniu, zwiedzałem fabrykę, odwiedziłem showroom. Ciuchy bardzo dobrej jakości, coraz wiecej tego widac na ulicach - wcale się nei dziwie, sam kupiłem jedną z topowych kurtek tekstylnych i jestem bardzo zadowolony
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa


Powrót do Kaski, ubrania, ochraniacze...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron