Caberg Stunt Blade opinia

Produkty, opinie, promocje, namiary...

Caberg Stunt Blade opinia

Postprzez dlugi348 » czwartek, 3 marca 2016, 20:06

Noszę się z zamiarem kupna nowego kasku i trafiłem na coś takiego
http://allegro.pl/kask-integralny-caber ... 68547.html
Fakt faktem szukałem szczękowego ale ten też wizualnie przypadł mi do gustu. Ktoś może to posiada ewentualnie miał taki podzieli się opinią na jego temat?
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz

Re: Caberg Stunt Blade opinia

Postprzez ogórek » czwartek, 3 marca 2016, 21:03

Ja mam od trzech sezonów taki jak niżej , dołóż 100 zł a masz kask z szyberdachem i pinlockiem w zestawie. szyberdach bardzo dobra rzecz na ciepłe dni na moto.
na prawdę polecam z czystym sumieniem, są też w innym kolorze jak ten.

http://allegro.pl/kask-caberg-ego-czarn ... 56505.html
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
ogórek
Klubowicz
Klubowicz

Re: Caberg Stunt Blade opinia

Postprzez kaamos » czwartek, 3 marca 2016, 22:15

Wypowiem się o wspomnianym Ego, bo tylko ten znam - szyber faktycznie daje całkiem fajną i wyczuwalną wentylację (dałem radę przejechać kilkaset kilometrów z zamkniętą szczelnie szybą i założonym podbródkiem przy 32 stopniach i nie odczuwałem dyskomfortu *), nie słyszałem o problemach z przeciekaniem. Do tego pinlock (bardzo fajna rzecz) w zestawie, czyli połowa tej dodatkowej stówy już tutaj jest ulokowana. Na minus, nie jest to najcichszy kask, ale i tak lepszy, niż Vox (jak widać, nazwa zobowiązuje).

* Poza tym, że jest tak szczelny, że w pierwszej chwili po założeniu, duszno mi w nim :P
kaamos

Powrót do Kaski, ubrania, ochraniacze...