Komis Motocyklowy

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

Komis Motocyklowy

Postprzez chrom » wtorek, 3 maja 2011, 10:38

Witam wlepiam link do strony komisu motocyklowego w Radomiu skad mam swoje Suzuki,moto ogarnia moj kolega sciaga je z Holandii moze ktos czegos bedzie szukal zapraszam http://motoport-radom.otomoto.pl/index.php?sect=offer
co by sie nie dzialo musisz temu sprostac
Avatar użytkownika
chrom
 
Posty: 162
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Radom

Postprzez Budzik » wtorek, 3 maja 2011, 17:14

ten XX fajny, i jesli uszkodzenie obejmuje tylko ten szlif to mysle ze nawet cenowo nie jest duzo ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez chrom » środa, 4 maja 2011, 22:32

Spory sprzet XX ale tez mi sie podoba...
co by sie nie dzialo musisz temu sprostac
Avatar użytkownika
chrom
 
Posty: 162
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Radom

Postprzez brodaty_rider » czwartek, 5 maja 2011, 07:22

No XX fajny :D ale sporo chopperów :P
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez Jacek_L » czwartek, 5 maja 2011, 15:14

No a ten cudowny XX nie ma z przodu zjechanych tarcz?

Nie będę mówił nic o tym komisie, ale ogólnie po kupowaniu samochodu w Radomiu i o doświadczeniu w kupnie Jeepa to wiem, że od pewnego czasu przez Radom tylko przejeżdżam ;)

Nie mam nic do ludzi, ale do komisów - i to bardzo dużo;)

Wiadomo - wszędzie chcą zazwyczaj wcisnąć złom, ale tam to już jakieś są szczyty :D

Ofkors to moje doświadczenia ;)
Moje jajeczko :) Nowe zdjęcia na końcu :)
Jacek_L
 
Posty: 258
Dołączył(a): wtorek, 16 listopada 2010, 11:21
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Postprzez firefox » czwartek, 5 maja 2011, 17:57

No moje sa podobne, swojego czasu pojechalem do Radomiu samochody wczesniej wyselekcjonowane ogladac i po calym dniu ogledzin (chyba z 5 aut) nic sie nie dalo wybrac, malo tego widac, ze wiekszosc to cwaniaki i handlarze :)

Radom ma to do siebie, ze to biedne miasto, ale bogate jesli chodzi o cwaniakow :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez chrom » czwartek, 5 maja 2011, 21:02

Panowie nie chodzi o to zeby ktos z was od razu lecial i kupowal tam moto,to jest tylko jaks alternatywa mozliwosc wyboru a jak wiadomo wszystko jest do zweryfikowania przy ogledzinach.W radomiu jest duzo komisow samochodowych i duzo kretaczy,ale ja tez bylem w kilku miejscach po auto w polsce np.w wawie i tam tez sa oszusci co wiecej bylem tez w niemczech po auto od prywatnej osoby nie komis,wlascicielem auta byl niemiec i auto mialo byc lala,zadbane,serwisowane 100% sprawne i jak dojechalem na miejsce okazalo sie ze uszczelka pod glowica jest padnieta tak ze nigdy nie wiadomo na kogo gdzie sie trafi,wiadomo jaki jest myslenie w polsce i to nie tylko radom to tyle Pozdrawiam...
co by sie nie dzialo musisz temu sprostac
Avatar użytkownika
chrom
 
Posty: 162
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Radom


Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron