Zamiast lakierowania

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

Zamiast lakierowania

Postprzez Goral2104 » piątek, 14 czerwca 2013, 22:15

Hej panie i panowie.

Chcę się zająć swoim jajkiem i odnowić je troche imam następujące pytania.

1) zamiast dawać części do lakiernika co myślicie o maskowaniu motoru jakąś folią specjalnie do tego przystosowaną. Wiem że są takie firmy co to robia i myślałem o folii CARBON na moto.

2) czy zamiast plastiku od jajka 2001 który trzyma kierunki i tablice (ten taki standardowy) macie może pomysły albo wiecie gdzie można kupic sam uchwyt na tablice z kierunkami. Bo standardowo tam jest ten pastik od błotnika a chce sie go pozbyc bo mnie irytuje.
Obrazek
Goral2104
 
Posty: 90
Dołączył(a): środa, 23 maja 2012, 07:50
Lokalizacja: Osielsko

Postprzez ziomek4000 » sobota, 15 czerwca 2013, 08:22

trochę chęci i wszystko znajdziesz na forum.
będę miły i link do tematu o foli ci podeślę. jeśli tam nie znajdziesz wszystkiego co chcesz to tam zadaj pytanie: http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=3872&highlight=folia

a temat o mocowaniu tablicy sam musisz poszukać. a jest na pewno bo użytkownik rychta w swoim temacie o przerobieniu mocowania w imbryku pisał że znalazł temat o jajku.

ten temat zamykam.
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron