ivan napisał(a):Ja powiem Ci tak:
Lewą ręką trzymasz za kierę, prawą nogą stajesz na stopce centralnej i prawą ręką ciągniesz moto do GÓRY za uchwyt przy siedzeniu (chyba jest coś takiego w imbryku...) i moto sam wskoczy na centralkę. Nie ma co go szarpać do tyłu tylko do GÓRY.
A dopóki stoisz na stopce to moto nie przewróci się na prawą stronę, a więc możesz śmiało próbować
jak to możliwekyrtap87 napisał(a):podepnę się do tego tematu dziś postawiłem moto na stopce bocznej był przechylony na lewo od stopki a po pewnym czasie się przewrócił na prawa stronę ale miałem pady od pita u uchroniłem plastikijak to możliwe
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości