Stawiaci na centralce

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez kyrtap87 » sobota, 20 marca 2010, 20:06

PozytywnieZakreconyWariat, był na luzie zawsze tak stawiam ,,moto stało na płaskiej nawierzchni wiec nie mogło się sturlać u mnie kosa się nie składa sama muszę jej pomóc
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez guardian_angel » sobota, 20 marca 2010, 21:18

kyrtap87, na przyszłość stawiaj zawsze na biegu bez względu czy jest płasko czy nie. Najwyraźniej doswiadczyłeś objawienia w postaci cudu samo-złozenia się kosy. :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez kyrtap87 » niedziela, 21 marca 2010, 01:47

guardian_angel, ale kosa się mi sama nie składa i jak sobie leżał na boczku prawym to kosa była rozłożona może i to cud :diabel:
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez guardian_angel » niedziela, 21 marca 2010, 09:16

Widocznie stał prawie w pionie jedynie lekko podparty na stopce, a nie leżał na niej tzn nie był na tyle moco przechylony żeby sie cały oprzeć na stopce, wystarczył mocniejszy podmuch wiatru i się wyłożył.
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez kyrtap87 » niedziela, 21 marca 2010, 11:20

ach te wiatry aż się ich boje :P
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez Laguna » niedziela, 21 marca 2010, 20:54

Albo poprostu kosa wlazła do ziemi :/
Avatar użytkownika
Laguna
 
Posty: 85
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 20:26
Lokalizacja: Jankowice Rybnickie

Postprzez kyrtap87 » niedziela, 21 marca 2010, 21:35

Laguna, jak by się wbiła w ziemie to by się przewrócił na lewo
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez Rabinger » środa, 24 marca 2010, 10:11

mi się raz nie rozłożyła dokładnie boczna i po chwili koleżka ze stacji pomagał mi podnosić moto
bo przygniecionym do dystrybutora na ziemi ciężko dźwignąć tyle żelastwa.
Rabinger
 

Postprzez goofy27 » środa, 24 marca 2010, 19:18

mnie się raz stopka boczna dość głęboko wtopiła w asfalt, ale moto ustał pomimo że kąt był dość ciekawy
goofy27
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Postprzez Rabinger » czwartek, 25 marca 2010, 14:18

goofy27 napisał(a):mnie się raz stopka boczna dość głęboko wtopiła w asfalt, ale moto ustał pomimo że kąt był dość ciekawy



CIEKAWY kąt

mmm
jaki to jest :P
Czym Cię zainteresował :P
Rabinger
 

Postprzez goofy27 » czwartek, 25 marca 2010, 20:25

stopniem pochylenia :)
goofy27
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Postprzez roozga » piątek, 30 listopada 2012, 18:47

Ha, dzisiaj sukces numer jeden - postawiłem na centralkę siedząc na moto :)

Nie miałem miejsca po lewej stronie bo garaż ciasny (inne moto rozbierane a trzeba było zaparkować dziaduchę pod ścianą :)
Avatar użytkownika
roozga
 
Posty: 233
Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2012, 08:02
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez BiEdRoN » sobota, 1 grudnia 2012, 06:48

Siedząc :shock: chyba będziesz musiał nagrać film z instrukcją :lol:
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez roozga » sobota, 1 grudnia 2012, 11:13

myslalem ze bardziej skomplikowane:

http://www.youtube.com/watch?v=FRktuNUGt1s

postepowalem tak jak na tym filmie. udało sie za 4 podejsciem bez strat w nowym lakierze :)
Avatar użytkownika
roozga
 
Posty: 233
Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2012, 08:02
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Abek » sobota, 1 grudnia 2012, 11:14

Ja to pewnie bym sobie nabił sporego siniaka na nodze :/
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Budzik » sobota, 1 grudnia 2012, 12:35

gsxf o inna katyegoria wagowa :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez mike.kir » poniedziałek, 3 grudnia 2012, 12:09

Też miałem taki problem ze swoim gsxf. Poprzednią XJ, to za kierownicę i hyc na centralkę. A w tym teraz nie było bata - stanąć z lewej, lewa noga na centralkę i uwaga ciągnąć do tyłu a nie w górę. Do góry moto podniesie sama centralka więc ciągnąc do tyłu i lekko w górę nie podnosimy moto, tylko cofamy co jest sporo łatwiejsze :mrgreen:
mike.kir
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 18 października 2012, 12:50
Lokalizacja: Polska

Postprzez olszuwy » poniedziałek, 3 grudnia 2012, 21:15

A ja nimam takikego problemu nie mam centralki :diabel: :diabel:
Ale jakby ktoś tanio oddał :idea:
Avatar użytkownika
olszuwy
 
Posty: 131
Dołączył(a): sobota, 20 lutego 2010, 12:25
Lokalizacja: Kołaczkowo

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość