przez guardian_angel » niedziela, 21 marca 2010, 09:16
Widocznie stał prawie w pionie jedynie lekko podparty na stopce, a nie leżał na niej tzn nie był na tyle moco przechylony żeby sie cały oprzeć na stopce, wystarczył mocniejszy podmuch wiatru i się wyłożył.
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!