Mini spot w Poznaniu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Mini spot w Poznaniu

Postprzez bostea » niedziela, 8 maja 2011, 18:34

Dzisiaj miałam przyjemność osobiście poznać kolejnego kolegę z forum - Sławka :mrgreen: Poniżej fotki samych maszyn, bo mi się koledzy trochę rozbiegli :oops:
Po kolei stoją maszyny: slawekd, bostea i max_kom:
Obrazek

Obrazek

A tutaj element, który szczególnie przykuł moją uwagę:
Obrazek


Mam nadzieję, że jak slawekd dotrze do domu, to wstawi tu fotki ze szczęśliwymi posiadaczami tych maszyn :D
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez brodaty_rider » niedziela, 8 maja 2011, 20:59

a mnie tam kurw.. nie było :(
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez slawekd » niedziela, 8 maja 2011, 21:01

Kolejne fotki
W tej wersji maszyny wraz z właścicielami. Jak zawsze w Poznaniu przeszkadza słońce.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez max_kom » poniedziałek, 9 maja 2011, 08:24

brodaty_rider napisał(a):a mnie tam kurw.. nie było :(


kur w ... poznaniu też nie było :mrgreen:

nie martw się słońce będzie również w lipcu

a poza tym kolejne fajne i udane spotkanie - siedzieć i gadać można było godzinami - nie mogę się doczekać kiedy będzie jakiś dłuższy wypad większą ekipą
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez brodaty_rider » poniedziałek, 9 maja 2011, 09:00

Mam nadzieje że na tym wypadzie będe ja :D ale będe musiał się ograniczać :D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 9 maja 2011, 13:24

Mam taką propozycję (tak TU piszę z premedytacją a nie w 'Pomysłach').

Jesli bedziecie sie spotykac konkretnie i miare czesto z reg. Poznania to możemy zrobić Wam na Forum oddzielną sekcję Regionalną do ustawiania spotów itp.

hm??
TasmaN
 

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 9 maja 2011, 14:23

A po co? Te posty nie zdają egzaminu. Na SB + fon lepiej się zorganizować :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bostea » poniedziałek, 9 maja 2011, 16:55

TasmaN, muszę przyznać, że Twoja propozycja jest strasznie miła, ale zgadzam się z Nyuno :D Jak widać SB i tel. zdają egzamin, poza tym już założyłam temat to go - mam nadzieję - będziemy kontynuować :D
I chętnie bym sobie pooglądała fotki z Waszych wspólnych latań, które też są takimi mini spotami Warszawskimi (i powspominała Wawę za którą trochę tęsknię!).
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez slawekd » poniedziałek, 9 maja 2011, 20:52

TasmaN napisał(a):Mam taką propozycję (tak TU piszę z premedytacją a nie w 'Pomysłach').

Jesli bedziecie sie spotykac konkretnie i miare czesto z reg. Poznania to możemy zrobić Wam na Forum oddzielną sekcję Regionalną do ustawiania spotów itp.

hm??


Myślę, że to nie ma sensu.
Temat już jest. Najłatwiej telefon.
Czy będą to spotkania regularne (taką mam nadzieję) zycie pokaże.
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 9 maja 2011, 22:06

nie to nie <foch> :P :D :D :D


a fotki bedziemy robic na biezaco :) teraz nic nie bylo widac bo non stop w deszczu :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 maja 2011, 22:07 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Postprzez bostea » piątek, 13 maja 2011, 19:01

To spotkanie, chyba powinnam określić jako micro-spot :D
Pozwólcie, że przedstawię naszego nowego kolegę - korytarz4
Obrazek

Obrazek


Jeszcze tylko dodam, że korytarz4 już przestał się zastanawiać nad innymi modelami i markami motocykli :diabel:
To jest miłość od pierwszego .... siadu?

P.S.
Dla bezpieczeństwa i żebym nie histeryzowała, nóżka pozostała wysunięta :oops:
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez slawekd » piątek, 13 maja 2011, 21:23

Fajnie
Jak tylko korytarz4 zakipi jajko proponuje mini spocik i oblukamy.... maszyne.

Motorek na fotce ma przepiekny kolorek (lekko fioletowawy)
piekny
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez korytarz4 » piątek, 13 maja 2011, 21:36

[bardzo podoba mi się maszyna super sprawa ;)
Pozdrawiam Kuba
korytarz4
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 12:55
Lokalizacja: Luboń/Poznań

Postprzez pablonuevo » środa, 13 lipca 2011, 12:07

Puk Puk? Jest tu kto? Jakiś kolejny spocik w planach? Dajcie znać na PW :) Chętnie się pojawię :D
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez max_kom » środa, 13 lipca 2011, 12:13

ja chętny jestem zawsze ;) , ale dobrze byłoby się poznać wreszcie
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez pablonuevo » środa, 13 lipca 2011, 14:50

no to w weekend montujemy spocik jak aura pozwoli w jakiejs miłej scenerii :)
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez max_kom » środa, 13 lipca 2011, 15:09

kurcze - w weekend akurat wyjeżdżam - może jutro albo w piątek - najwcześniej mogę po 17.00.
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slawekd » środa, 13 lipca 2011, 21:48

Na chwilę obecną w moim przypadku to tylko niedziela jest możliwa.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Mini spocik na szybko

Postprzez pablonuevo » czwartek, 14 lipca 2011, 12:14

gdyby nie padało to jutro spontan - galeria Malta ostatnie niezadaszone piętro parkingu godzina 18:00. Zabiore aparat :) musze zrobić kilka fotek swojej suzi. Jakby ktoś mieł ochotę to zapraszam na mini spocik :)
Ostatnio edytowano czwartek, 14 lipca 2011, 12:14 przez pablonuevo, łącznie edytowano 1 raz
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez slawekd » piątek, 15 lipca 2011, 07:59

nie dojadę. Jestem w pracy do 21.

Morze następnym razem.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości