Zerknijcie na ten egzemplarz...

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

Zerknijcie na ten egzemplarz...

Postprzez tomdv » sobota, 20 sierpnia 2011, 12:31

Zastanawiam się nad tym motocyklem ale niestety internet nie jest zbyt łaskawy dla tej firmy. W sumie nie wiem czemu, bo sam od nich brałem sprzęt i jestem zadowolony. Teraz mam możliwość zamiany ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać.
Na miejscu dowiedziałem się, że była robiona prawa strona (plastiki), że do zrobienia jest łańcuszek rozrządu (w cenie) i poza tym nic mu nie dolega. Wygląda fajnie ale się nie znam. Martwi mnie troszkę tylko jeden kluczyk. Cena chyba normalna - o ile nie miał jakiejś katastrofy. Biję się z myślami a sprawa jest pilna. Jakby ktoś łaskawym okiem chciał rzucić na linka... Pomożecie ?

GSX 750 F 2004
Avatar użytkownika
tomdv
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 20 sierpnia 2011, 11:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Yoshimitsu » sobota, 20 sierpnia 2011, 13:00

pług był chyba malowany, z czego widziałem to pługi są w kolorze szarym.
Yoshimitsu
 

Postprzez tomdv » sobota, 20 sierpnia 2011, 21:18

Kurcze jestem tak napalony, że i tak go wezmę. Mam nadzieję, że będę zadowolony. Podobno naprawy tego modelu są stosunkowo niedrogie. Oby prosty był... Zażądam na miesjcu certyfikatu pomiaru ramy. Niby to robią ale niechętnie jakoś... Dziś wieczorem jeździłem moim, żeby podjąć decyzję o zamianie... Chcę GSX'F. Wiem już. Naczytałem się tego internetu... Frędzle, ćwieki, skórzane sakwy - to nie mój klimat. No i te osiągi...
Ostatnio edytowano sobota, 20 sierpnia 2011, 21:20 przez tomdv, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tomdv
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 20 sierpnia 2011, 11:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Tymon » niedziela, 21 sierpnia 2011, 07:39

Czy takie nie drogie są naprawy to bym dyskutował. Ogólnie trwała konstrukcja i mało awaryjna, ale to zależy jak o nie go ktoś dbał. Radziłbym na spokojnie do tego podchodzić bo emocje są kiepskimi doradcami. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez Budzik » niedziela, 21 sierpnia 2011, 08:22

motoszkrnia ;] ja bym u nich moto nie kupil (czesci biore bo zawsze maja na miejscu, znizek tez mam troche) a teraz dlaczego:
1-sprowadzaja motocykle powypadkowe glownie z francji i je naprawiaja a potem sprzedaja
2-znajomy sprzedal im motocykl (honda transalp) jak sprzedawal miala 68tys przebiegu, a po jakis 2 tyg stala juz na sprzedaz z 40 tys ladnie wyczyszczona :)
wiadomo maja atrakcyjne ceny, ale jakos ja wole doplacic i kupic cos pewniejszego (nawet maja maszyne do sprawdzania prostosci ramy takze te poskadana motocykle moga byc dobre)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez brodaty_rider » niedziela, 21 sierpnia 2011, 10:31

Gdzie przebieg? Koleś nawet nie wie że to nie jest sport
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez tomdv » niedziela, 21 sierpnia 2011, 11:02

Cena właśnie nie jest aż tak atrakcyjna. Powiedziałbym, że normalna rynkowa. Co do ogólnych opinii o komisach to często są krzywdzące bo faktycznie zdarzają się miny ale i egzemplarze warte uwagi. Swoją Yamahę kupowałem u nich i motocykl jest naprawdę bez zarzutu. Mam możliwość zamiany bezgotówkowej dlatego biorę pod uwagę sprzęt od nich. Liczę na konkretne uwagi na temat tego egzemplarza na podstawie zdjęć (a może ktoś z Was był u nich i widział go na żywo ?). O komisie już się naczytałem. Internet ma to do siebie, że jeden niezadowolony może narobić smrodu na 5 forach a 5 zadowolonych nie napisze nawet słowa. Wiem, bo sam przez lata prowadziłem działalność (w innej branży) i byłem "recenzowany" prawie wyłącznie przez niezadowolonych :)
Avatar użytkownika
tomdv
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 20 sierpnia 2011, 11:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » niedziela, 21 sierpnia 2011, 11:26

bylem tam ostatnio i widzialem to jajo (dosc czesto tam bywam, teraz rzadzej bo juz wszystko porobilem :P) niestety nie przygladalem sie mu dokladnie takze nic nie moge poweidziec :(
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Cygi » niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:27

skoro to 750 to czamu ma licznik od 600?
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1066
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez tomdv » niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:35

Cygi napisał(a):skoro to 750 to czamu ma licznik od 600?


Świetne spostrzeżenie. O takie uwagi mi chodziło. Rzeczywiście coś wcześnie kończy się skala jak na 750. To już podważa wersję sprzedawcy o "paru ryskach" na owiewce. Dzięki !
Avatar użytkownika
tomdv
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 20 sierpnia 2011, 11:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Cygi » niedziela, 21 sierpnia 2011, 14:22

przyciety błotnik tylny i brak uchwytów bocznych widocznie kufry zabrał...
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1066
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez tomdv » niedziela, 21 sierpnia 2011, 14:41

Nie biorę go. Dzięki Cygi za cenne uwagi. Czuję, że zmiana licznika kryje za sobą jakąś mroczną przeszłość tej maszyny. Przesiadam się ze sporo słabszego sprzęta i bezpieczeństwo to dla mnie podstawa. Napaliłem się, bo chłopaki bardzo chętnie chcieli się zamienić i nie musiałbym się bujać ze sprzedażą. Jednak jak celnie zauważył Tymon - emocje nie są najlepszym doradcą przy zakupie. Dobrze, że tu zajrzałem bo już jutro chciałem dobijać targu :o

Wielkie dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc ! :brawo: :browar:

Znalazłem jeszcze taki na Allegro - link - i cała jego historia wygląda dużo lepiej. Cena też chyba przystępna...
Ostatnio edytowano niedziela, 21 sierpnia 2011, 14:51 przez tomdv, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
tomdv
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 20 sierpnia 2011, 11:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Cygi » niedziela, 21 sierpnia 2011, 15:14

ja kiesys tez kupilem padło bo najarany bylem. ale to juz hohoho lat temu. Teraz zanim kupie poogladam pare razy, popatrze na inne egzemplarze i porownuje. Na koniec probna jazda i najlepiej z kims co tez ma motóra bo co 2 pary oczu to nie jedna :)
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1066
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez max_kom » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 12:19

no ten drugi zdecydowanie lepiej wygląda, ale pozostają oględziny na miejscu i przejażdżka. Powodzenia w zakupie
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 12:53

Lancuszek rozrzadu przy 27 kkm przebiegu ???? :O To odnosnie tego pierwszego...


A ten drugi... tez 2004? Tez 27 kkm? ;>
Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 12:56 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Postprzez tomdv » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 17:04

No nie wiem jak to będzie ale zdecydowałem się na ten pierwszy. Liczę się z tym, że może mieć 2 razy większy przebieg. Trudno. Jeździłem nim i podoba mi się. Może to głupie ale emocje wzięły górę (znowu !)... Ehhh

[ Dodano: 06-09-11, 23:20 ]
No i dobrze zrobiłem. Motocykl ma co prawda nieco większy realny przebieg ale mam już oryginalne zegary do niego i sprawuje się bardzo dobrze. Jestem zadowolony.
Avatar użytkownika
tomdv
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 20 sierpnia 2011, 11:34
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron