Mini spot w Poznaniu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez max_kom » piątek, 15 lipca 2011, 13:56

postaram się być
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez pablonuevo » piątek, 15 lipca 2011, 19:07

Spocik się odbył :) Choć gdybym powiedział że był w wydaniu micro to bym chyba przesadził :P Ale My idziemy na jakość nie na ilość :P Było miło szkoda tylko że nas tak mało... Ale nawet będą fotki jak tylko Max znajdzie chwile :) Mamy nadzieję że da się jeszcze coś w przyszłym tygodniu zmontować do czwartku. Zapraszamy wszystkich chętnych :D A zrodziło się kilka pomysłów :diabel: Konkludując bardzo miło było poznać i więcej więcej więcej takich spotów tylko tym razem w wydaniu macro :P Ps. Max dzięki za spotkanko :D :brawo:
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez bostea » niedziela, 17 lipca 2011, 11:49

Generalnie, na mnie prawie zawsze możecie liczyć :D Oczywiście "prawie" robi wielką różnicę, no i właśnie trochę liże rany po chorobie, więc na moto pewnie wsiądę pod koniec tygodnia. Myślę, że na następne spotkanie dotrę :brawo:
Tylko jedna mała uwaga. Niestety ostatnie piętro parkingu Malty, jak dla mnie jest dość ryzykowne. Tam jest kretyński spad (generalnie za te zjazdy/podjazdy, ktoś powinien zawisnąć!), a ja jestem dość niska, więc mam utrudnione panowanie nad maszyną :cry: Dlatego może ten następny spocik damy gdzieś niżej? :wow:
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez slawekd » niedziela, 17 lipca 2011, 12:26

I moja prośba
Jak w tygodniu to spocik po 21 a w weekend to może przed 18 lub po 21. Sorry taka praca.
Trochę pomarudziłem , ale pewnych tematów nie przeskoczę.
Do zobaczyska na następnym spociku.

bostea,
Zdrowia życzę.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez pablonuevo » niedziela, 17 lipca 2011, 12:38

Oczywiście nie ma problemu :) Miejsce jest najmniej istotne zatem mozemy sie spotkać gdziekolwiek gdzie będzie dla wszystkich wygodnie :) Ja w czwartek wyjeżdzam na miesiąc i wracam dopiero 26 sierpnia zatem jesli ktos miałby ochote sie jeszcze spotkac to proponuje spot we wtorek po 21 zeby wszystkim pasowało a odnośnie miejsca to zdecydujcie sami ja sie dostsuje :) mam nadzieje ze damy rade jeszcze przed czwartkiem chwile polatac :) Do zobaczyska :D :diabel:
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez max_kom » poniedziałek, 18 lipca 2011, 08:41

właśnie wróciłem i postaram się fotki dziś wrzucić. Rzeczywiście pomysłów parę było, no i ta maszynka pablonuevo - piękna.


bostea napisał(a):... Dlatego może ten następny spocik damy gdzieś niżej? :wow:


Bostea w trosce o Twoje bezpieczeństwo proponuję może piętro niżej? :P I szybkiego powrotu do zdrowia.

A tak poważniej to nie musi to być Malta - spotkać się możemy wszędzie. ;)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 18 lipca 2011, 08:52 przez max_kom, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez pablonuevo » środa, 20 lipca 2011, 09:42

OK. No to stało się ... Wyjeżdżam i wracam 25 sierpnia... Mam nadzieję że wtedy zmontujemy jakieś coś :) Tymczasem życzę Wam miłych urlopów i SZEROKOŚCI :D

Adios :) :diabel:
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez david88 » czwartek, 4 sierpnia 2011, 23:29

Szanowne Grono Koleżanek i Kolegów z okolic Poznania, jak tylko będę miał poskładaną maszynę to z chęcią dołączę do WAS na te spociki
POZDRAWIAM.
david88
 

Postprzez Toster » sobota, 13 sierpnia 2011, 13:03

No jak coś kiedyś gdzieś to ja chętnie polatam z innymi GSX-ami:)
Toster
 

Postprzez slawekd » czwartek, 25 sierpnia 2011, 20:41

Moze już czas zmontować spocik.

jakieś propozycje.

wybieram sie w sobote na zlot pod Gniezno. Wyjazd w kierunku czech przesuniety w okolice 15 wrzesnia
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez pablonuevo » piątek, 26 sierpnia 2011, 20:13

Ja bardzo chętnie ale najwcześniej w niedziele :) Jak będą jakies propozycje to chetnie poczytam i sie zjawie na pewno :) :diabel:

[ Dodano: 30-08-11, 14:32 ]
Halo Halo!!!!!! Nie spać - zwiedzać!!!! Proponuje jutro jakiś sympatyczny spocik w Poznaniu. Jak znajdą się chętni to ustalimy godzine i lokalizacje :) Co wy na to??? :diabel:
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Toster » piątek, 2 września 2011, 16:08

Kilka dni przerwy i już nie wiem co się dzieje na forum :shock: Ja mam niedzielę wolną więc jakiś spocik albo latanie jak najbardziej.

[ Dodano: 02-09-11, 20:13 ]
Ma ktoś pożyczyć kask na niedzielne latanie dla mojego plecaczka? Byłbym wdzięczny:)
Toster
 

Postprzez bostea » sobota, 3 września 2011, 16:33

Faktycznie, już chyba wszyscy powrócili z wakacji i można coś razem pokombinować :mrgreen:
Toster napisał(a):Ma ktoś pożyczyć kask na niedzielne latanie dla mojego plecaczka?

Ja mam swój stary kask, rozmiar chyba "s" i jest to kask z tej niższej półki, więc musiałbyś bardzo spokojnie jeździć - tak na wszelki wypadek :oops:
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Toster » sobota, 3 września 2011, 20:31

Będę sprawdzał forum i jak gdzieś się ekipa skroi to wpadnę:) Pozdro

PS. Bostea dzięki za odpowiedź i do Ciebie już privatnie napiszę:)
Toster
 

Postprzez pablonuevo » niedziela, 4 września 2011, 15:08

to co latamy gdzies dzisiaj :) ??????????????
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Toster » niedziela, 4 września 2011, 19:53

Dopiero wróciłem z trasy. Kocioł na wlocie do Poznania od OBornik że szok!!! Ale ładna trasa zaliczona:)
Toster
 

Postprzez slawekd » niedziela, 4 września 2011, 20:13

Ja dziś zaliczyłem ciekawą traskę
Domek-Wrocław-Kalisz-Konin-Słupca-domek
w sumie około 500km.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez Toster » wtorek, 6 września 2011, 15:51

Dzisiaj jakiś lans na mieście?
Toster
 

Postprzez pablonuevo » środa, 7 września 2011, 18:38

moze dzis wieczorkiem ktos ma ochote polatac??
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Toster » piątek, 9 września 2011, 15:17

Hehehe coś się mijamy:) Wiem, że niedziela ma być ładna więc jestem chętny, może jakaś dłuższa trasa:)
Toster
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron