Witam.
Zapraszam serdecznie na rozpoczęcie sezonu motocyklowego, które odbędzie się już 4 raz na Puszczy u św. Jana z Dukli 22 kwietnia 2012 r.
Msza Święta rozpocznie się o 13:00.
W tym samym czasie tj. 22.IV.2012 - Dębowiec k/Jasła:
Program:
- 11:30- Zjazd, Rejestracja Zlotowiczów
12:30- Msza Św.
13:30- Pokaz pierwszej pomocy (w trakcie pokazu poczęstunek)
16:00- Koncert Steel Velvet
17:45- przygotowanie do parady
18:00- Parada na rynek w Jaśle
19:00- Zakończenie imprezy na Rynku
Dla wytrwałych - maraton: primo: Dukla; secundo: Dębowiec / Jasła
można oblecieć 2 imprezy jeśli pogoda i wytrwałość dopisze.
No i 14 / 15.IV.2012 - Jasna Góra, fakt oczywisty i 29.IV.2012 - Kalwaria Pacławska - Moto-Otwarcie przez "Ronin Riders"
Pzdr.
Ps.: poprawiłem daty coby nie namieszać

