Mini spot w Poznaniu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

LISTA OBECNOŚCI

Postprzez pablonuevo » piątek, 23 marca 2012, 13:01

Lista Obecności P.O.W.S.P.2012 :

1.PabloNuevo :D
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez bostea » piątek, 23 marca 2012, 18:55

Niestety, ja będę nieobecna w Poznaniu, bo jestem obecna w ten weekend w Łebie :mrgreen: Tak więc, piszę się na ewentualną poprawkę :diabel: w inny weekend!
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez max_kom » piątek, 23 marca 2012, 21:57

1.PabloNuevo
2. max_kom
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez cichy » piątek, 23 marca 2012, 23:08

1. do konca marca pracuje w niedziele
2. bede parowal ;)
Avatar użytkownika
cichy
 
Posty: 64
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 07:33
Lokalizacja: poznań

Postprzez slawekd » sobota, 24 marca 2012, 18:02

1.PabloNuevo
2. max_kom
3. slawekd (powinienem dać rade)
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez slawekd » niedziela, 25 marca 2012, 08:05

Panowie
Jaki plan. U mnie ziimno 5st, wieje zimny wiatr, brak słońca. Pogoda zdecydowanie nie zachęca, a taką miałem ochotę spędzić dzień ma moto.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez ogórek » niedziela, 25 marca 2012, 08:57

jak to mówią nie ma złej pogody na moto ,jest tylko żle ubrany motocyklista.heeeee.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez slawekd » niedziela, 25 marca 2012, 09:09

Coś w tym jest
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez max_kom » niedziela, 25 marca 2012, 09:59

niestety muszę się wyłamać - nie dojadę - za dużo wczoraj procentów było na urodzinach.
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slawekd » niedziela, 25 marca 2012, 12:37

Zameldowałem się 12:04 w umówionym miejscu.
poczekałem do 12:27 nikt sie nie pojawił :( .
Panu z ochrony nie spodobało się miejsce gdzie zaparkowałem (koło postoju dla rowerów), musiałem zmienić miejsce o kilkanaście metrów.

Kolega PabloNuevo organizator powinien się pojawić lub odwołać spocik.

Do następnego ... spociku. Mam nadzieję że będzie bardziej udany.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez bostea » niedziela, 25 marca 2012, 19:57

Oj, co ja widzę!? :shock: Organizator się wypiął :nono: Fuj, fuj....jak ja mówię, że będę to będę, a jak nie mogę to nie kręcę!
Skoro tak się sprawy mają, to ja się piszę na spot, tylko wtedy kiedy już moi starzy dobrzy Koledzy będą :mrgreen: Tylko im uwierzę, że przyjadą :diabel: Z "obcymi" się nie umawiam :P
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez slawekd » niedziela, 25 marca 2012, 19:59

Zdecydowanie popieram!!!
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Grrrrrrrrrrrr

Postprzez pablonuevo » niedziela, 25 marca 2012, 21:01

Wybaczcie kochani ale rano spotkała mnie niemiła niespodzianka.... po starcie spod swiateł stracilem linke od sprzegła... :( dopiero wrociłem od znajomego mechanika i sie melduje bo wczesniej niee miałem z czego. Przykro mi ze nie dotarlem siła wyzsza. Moto juz sprawne wiec mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda spotkac. :oops:

Ps. słoneczna niedziela z poszukiwaniu nowej linki sprzegla - bezcenne......... :!:
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Toster » wtorek, 27 marca 2012, 15:28

Jak mnie opuści grypa żołądkowa i nie będzie ryzyka, że narzygam sobie do kasku to postaram się zadebiutować na mini spocie:)
Toster
 

Postprzez Toster » wtorek, 24 kwietnia 2012, 19:30

Czy na ten weekend ktoś planuje jakiś motomeeting? Ja jestem chętny czy to sobota czy niedziela.
Toster
 

wolsztyn

Postprzez michau » środa, 25 kwietnia 2012, 17:25

http://www.wtmwolsztyn.pl/aktualnosc,22.html

jak w temacie:) ktoś może jeszcze się wybiera? póki co jade z kumplem ( ktory także ma jajko ) :) więc wszelkie pomysły mile widziane:) kto chętny??
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez max_kom » środa, 25 kwietnia 2012, 17:38

na cały dzień lecicie?
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez michau » środa, 25 kwietnia 2012, 17:52

tak zeby ok 14 dotrzeć :) i do tej 17:30:) w planie mam jeszcze zahaczyć o Boszkowo:) ale zobaczymy jak z tym wyjdzie:) umówilem sie z nim ok 12 w Stęszewie na sacji Orlen - bo to dobre miejsce na dalszy wypad:)
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez Toster » niedziela, 29 kwietnia 2012, 10:08

Ja ruszam sobie na Leszno, potem Jarocin i Poznań, ale może jak będę jechał przy Orlenie to zajadę do was chłopaki:) Bezpiecznego weekendu!!
Toster
 

Postprzez michau » niedziela, 29 kwietnia 2012, 21:17

szkoda ze nikt sie nawet nie odezwał.... :roll: A szkoda bo wyjazd byl bardzo udany

[ Dodano: 13-05-12, 10:14 ]
Halo ? Ktoś w ogóle tutaj zagląda? :/
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron