Mini spot w Poznaniu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez max_kom » sobota, 19 maja 2012, 12:26

no to, żeby nie było, jest fajna pogoda w związku z tym czas najwyższy poznać się z większością forumowiczów z wielkopolski. Kto jest chętny to o godz. 16.00 w niedzielę (jutro) startujemy z orlenu na katowickiej zaraz za rondem rataje do kórnika. Tam nad jeziorem przy kawie lub czym innym można usiąść i pogadać. Nie będę robił listy kto będzie czy niebędzie. Lepiej jest się mile zaskoczyć, że ktoś wogóle dojedzie. Chętnych zapraszam na mały wypad.
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bostea » sobota, 19 maja 2012, 15:34

Tak jak już wspomniałam w rozmowie tel., potwierdzam chęć przybycia - znaczy się: będę :mrgreen:
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Toster » niedziela, 20 maja 2012, 09:44

Chętnie, gdyby nie moja skręcona kostka i dwie laski, które pomagają mi się poruszać:P
Toster
 

Postprzez korytarz4 » niedziela, 20 maja 2012, 10:56

ehh troche dzisiaj zajęty jestem ;/ ale następnym razem "wlece" na bandziorze ;)
Pozdrawiam Kuba
korytarz4
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 12:55
Lokalizacja: Luboń/Poznań

Postprzez edzio013 » wtorek, 22 maja 2012, 05:54

Witam ! jestem nowy na forum ale bedę śledził temat i jeżeli byście coś organizowali chętnie przyjade :D:D

[ Dodano: 24-05-12, 13:25 ]
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5914_n.jpg

Kto chętny na spotkanie na stunt show w sobote ? :)
edzio013
 

Postprzez michau » niedziela, 3 czerwca 2012, 20:28

Ktoś się pisze na Rogalin 10 Czerwca? :)

http://www.zlotrogalin.pl/
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez max_kom » środa, 6 czerwca 2012, 12:58

ja jadę z plecaczkiem, ale niestety nie będziemy do końca. Około 15.00 musimy wracać.
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Boodzik » czwartek, 7 czerwca 2012, 10:35

Hej, ja bym chętnie pojechał...ale może w większej liczbnie tu z Poznania ktoś startuje na ten zlot?
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez max_kom » czwartek, 7 czerwca 2012, 11:40

no jak większa ekipa się zbierze to czemu nie.
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez michau » czwartek, 7 czerwca 2012, 16:50

Startuje ze Steszewa - stacja Orlen okolice godz 9:30 - 10 wyjezdzamy - lecimy we trzech, jak ktos dolaczy to mozemy poleciec grupą - pozdr
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez Boodzik » piątek, 8 czerwca 2012, 14:06

To ja będę :) podjadę na ten Orlen w tych godzinach...namówiłeś mnie;)
jakby ktoś jeszcze jechał z Poznania i nie chciał samemu to pisać...to się jakoś umówimy tu i potem na ten Orlen do Stęszewa. Jakby się coś zmieniło Michau to daj znać co bym czasem nie stał tam jak taka parówa.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez michau » piątek, 8 czerwca 2012, 22:27

nic sie nie zmienia - mowie z góry - jadziemy ;)
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez DawidPn » sobota, 9 czerwca 2012, 17:31

Witam. Ja z Edziem jesteśmy z piątkowa. Może bysmy spotkali się gdzieś w okolicach lubonia i wjechali ekipą na ten zlot. Jeśli nie da rady to spotkamy się na miejscu :)
DawidPn
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 15 kwietnia 2012, 11:44
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Boodzik » sobota, 9 czerwca 2012, 20:40

Ja też jadę z Piątkowa ale na Orlen w Stęszewie...:) Jak ktoś ma ochotę zapraszam...tankuje się na BP o 9 rano przy obornickiej :)
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez michau » poniedziałek, 11 czerwca 2012, 20:29

ktos sie pisze na powtórke w weekend? :D
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez Boodzik » poniedziałek, 11 czerwca 2012, 21:18

ja się pisze....może kierunek Sieraków?
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slawekd » wtorek, 12 czerwca 2012, 22:25

Malutki filmik z parady wRogalim-Śrem
Spotkałem sie z kolegą max_kom i Plecaczkiem (Karoliną)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vOUHmDKGWAY&feature=youtu.be[/youtube]
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez bostea » środa, 13 czerwca 2012, 14:15

Ale Maxiu ma różowy plecaczek :mrgreen:
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez michau » środa, 13 czerwca 2012, 19:58

Witam wszyskich! w ten weekend bedzie zlocik w Stęszewie:) plan jest taki ( sobota )zeby byc na tym zlocie, pojechac paradą i zrobimy sobie mała traske jak ostatnio:) chetnych prosze o kontakt ze mna:) pooozdrawiam
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez edzio013 » czwartek, 14 czerwca 2012, 12:52

Też bedę, tylko proszę o jakieś szczegóły :)
edzio013
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron