przez max_kom » sobota, 19 maja 2012, 12:26
no to, żeby nie było, jest fajna pogoda w związku z tym czas najwyższy poznać się z większością forumowiczów z wielkopolski. Kto jest chętny to o godz. 16.00 w niedzielę (jutro) startujemy z orlenu na katowickiej zaraz za rondem rataje do kórnika. Tam nad jeziorem przy kawie lub czym innym można usiąść i pogadać. Nie będę robił listy kto będzie czy niebędzie. Lepiej jest się mile zaskoczyć, że ktoś wogóle dojedzie. Chętnych zapraszam na mały wypad.