przez kojak83 » niedziela, 21 kwietnia 2013, 07:33
Z tego co widzę to ciężko będzie uzbierać większą ekipę GSXF-ów z Poznania. Mimo wszystko miło było polatać z kimś bardziej doświadczonym Ciekawe jak bym nadążył gdyby były te mocniejsze maszyny
Ja codziennie do roboty latam i trochę po. Weekendy w koło Poznania a np. w najbliższy lecimy z kumplem do Łodzi trasą 92. trzeba się kiedyś umówić na wspólne latanko z jakimś obiadem