Mini spot w Poznaniu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez kojak83 » niedziela, 21 kwietnia 2013, 07:33

Z tego co widzę to ciężko będzie uzbierać większą ekipę GSXF-ów z Poznania. Mimo wszystko miło było polatać z kimś bardziej doświadczonym :) Ciekawe jak bym nadążył gdyby były te mocniejsze maszyny :D
Avatar użytkownika
kojak83
 
Posty: 217
Dołączył(a): wtorek, 17 stycznia 2012, 12:37
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Postprzez Boodziol » niedziela, 21 kwietnia 2013, 10:32

Zawsze bylo ciezko z kimkolwiek sie umowic. Moje kazdo razowe proby konczyly sie nie powodzeniem. Dziś moge polatać. Jakby co to pisac
Boodziol
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 12 lutego 2012, 12:03
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Zukowaty » poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 08:57

Boodziol, żebym tylko miał czas zajrzeć na forum...latałem pod wieczór. O 19 zjechałem na bazę.

kojak83 napisał(a):Ciekawe jak bym nadążył gdyby były te mocniejsze maszyny

Jak chłopaki się zapomną to trzeba się napocić. Jednakże RR idzie na sprzedaż więc będziemy musieli dawać radę "tylko" cebuli 1300 ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Zukowaty
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 4 października 2009, 20:37
Lokalizacja: Poznań

Postprzez michau » poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 20:10

Siema - wybiera sie ktos do Wolsztyna w weekend?
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez Zukowaty » wtorek, 23 kwietnia 2013, 09:09

Będę w Łodzi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Zukowaty
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 4 października 2009, 20:37
Lokalizacja: Poznań

Postprzez michau » wtorek, 14 maja 2013, 20:20

cos cisza tutaj ? co się z Wami dzieje? nikt nie jeździ ? ;)
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez slawekd » wtorek, 14 maja 2013, 20:29

Latam, ale zazwyczaj Poznań obwodnicami na spidzie biore.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez Zukowaty » środa, 15 maja 2013, 21:12

Ja codziennie do roboty latam i trochę po. Weekendy w koło Poznania a np. w najbliższy lecimy z kumplem do Łodzi trasą 92. trzeba się kiedyś umówić na wspólne latanko z jakimś obiadem :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Zukowaty
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 4 października 2009, 20:37
Lokalizacja: Poznań

Postprzez chicken » środa, 31 lipca 2013, 10:37

Jakby ktoś gdzieś latał po poznaniu to ja tez jestem chetny :) zazwyczaj po 17 a w weekendy raczej o dowolnej porze :)
Pozdrawiam!
Ciks
Avatar użytkownika
chicken
 
Posty: 373
Dołączył(a): wtorek, 16 lipca 2013, 19:04
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Zukowaty » środa, 31 lipca 2013, 22:50

chicken, ja w tym tygodniu robie do 22 ale tak to przeważnie jestem mobilny
Obrazek
Avatar użytkownika
Zukowaty
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela, 4 października 2009, 20:37
Lokalizacja: Poznań

Postprzez michau » czwartek, 5 września 2013, 18:52

siema wszystkim! Widac ze nic sie tutaj nie dzieje... co sie z Wami dzieje ludziska? ktos w ogole jest chętny pojezdzic jeszcze do konca sezonu? ;)
michau
 
Posty: 32
Dołączył(a): sobota, 30 kwietnia 2011, 19:10
Lokalizacja: Poznań/okolice

Postprzez slawekd » czwartek, 5 września 2013, 20:08

Latam jak tylko mam chwilkę, a i w Poznaniu bywam systematycznie.
jest szansa ze sie spotkamy
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron