Rękawice turystyczne Suzuki Zonda

Produkty, opinie, promocje, namiary...

Rękawice turystyczne Suzuki Zonda

Postprzez Rafał FSW » środa, 17 lutego 2016, 22:52

Jak wiadomo ilość oferowanych modeli rękawic różnych producentów jest ogromna. Jako że bardzo szanuje swoje ciężko zarobione pieniądze stosuje zasadę złotego środka kupując towary że średniego pułapu cenowego gdzie jak wiadomo konkurencja jest najwieksza a i wybór jest największy. Postanowiłem zaufać producentowi motocykla i kupić rękawice sprzedawane pod marką Suzuki. Oczywiście rękawice te są jak każde inne w tym przedziale cenowym... porządne materialy, przyzwoite szycie i magiczny napis Suzuki robi robotę... ble ble ble. Konkretnie to cena czyni cuda.. Owe rękawice sprzedawane w salonie bez promocji były w cenie około 270 (normalna cena za tej klasy produkt) Podczas promocji w salonach suzuki sprzedają je po 189 zl jednakże te same rękawice w tej chwili w internetowym sklepie można kupić za 99 zł. Wiele się nie namyślajac kupiłem owe rękawice i uważam że że to znakomity wybór tymbardziej że byłem w sobotę w Berlinie w Luis-ie i poniżej 50 EUR to praktycznie nic nie było. Polecam szczerze. Informacja o sklepie internetowym na priv. :D w
TDM 850 - Honda Varadero XL1000 - GSX 650 FA GT - Triumph Explorer XC
Avatar użytkownika
Rafał FSW
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 76
Dołączył(a): niedziela, 18 października 2015, 13:33
Lokalizacja: Świebodzin

Powrót do Kaski, ubrania, ochraniacze...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron