Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez ogórek » czwartek, 28 kwietnia 2016, 19:42

Ja i Ruda ,, Jabola żona ,, startujemy z Warszawy wozem o 15 godz :fire: jak ktoś ma jakieś graty chętnie zabiorę.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez alfastar » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:09

maniek napisał(a):Hej, ktoś planuje wyjazd z Warszawy w piątek ok 19?



Jabol z Marianem jadą wcześniej, koło 16. Ja z Pati, Edit bardzo chętnie, sie zabierzemy, słyszałem , że Szydlas koło 18 rusza.

Może 18-18.30 ruszymy?
Pozdrawiam,

Maciej.

-------------------------------------------------------
Komar 2350 > Simson S51 Enduro > GSXF600 '97 KATANA > GSXF 600 '93 :)
Avatar użytkownika
alfastar
 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2014, 17:02
Lokalizacja: Marki

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez maniek » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:18

Mi trochę ciężko powiedzieć o której skączę dokładnie, ale zakładam bliżej 19 i będę ruszał z Bródna nr: 504326034
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Ragor » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:19

Florek, załatw duuużo drewna na ognisko, albo trzymaj Mańka daleko od ognia :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Jabol80 » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:25

Co do godziny wyjazdu muszę wyruszyć ok 16 ponieważ pod Łodzią muszę być ok 17,Mariano leci zemną .Rozmawiałem z Alfastarem podobno już się umawiacie .Spotkamy się na miejscu.
Oj tak ,Maniek zdala od opału. Ukryty piroman.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Jabol80 » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:28

ogórek napisał(a):Ja i Ruda ,, Jabola żona ,, startujemy z Warszawy wozem o 15 godz :fire: jak ktoś ma jakieś graty chętnie zabiorę.

Tylko grzecznie mi tam.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez szydlas » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:33

Ja faktycznie będę ruszał jakoś po 18:00, więc dla "spóźnialskich" z wawy proponuję ustawkę otu o 18:30. Ruszymy od razu na obwodnicę i siuuup na Łódź i jeszcze dalej. ;)
Avatar użytkownika
szydlas
 
Posty: 398
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez maniek » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:34

Nie prawda :P ja się ognia boję więc się do niego nie zbliżam :P
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez alfastar » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:43

szydlas napisał(a):Ja faktycznie będę ruszał jakoś po 18:00, więc dla "spóźnialskich" z wawy proponuję ustawkę otu o 18:30. Ruszymy od razu na obwodnicę i siuuup na Łódź i jeszcze dalej. ;)



OK, 18.30 w miejscu wskazanym na mapie. Maniek spróbuj na 18.30 dojechać. ;)
Pozdrawiam,

Maciej.

-------------------------------------------------------
Komar 2350 > Simson S51 Enduro > GSXF600 '97 KATANA > GSXF 600 '93 :)
Avatar użytkownika
alfastar
 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2014, 17:02
Lokalizacja: Marki

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez maniek » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:54

Piątek przed weekendem może być ciasno na mieście i to może wydłużyć mój powrót. Postaram się być, ewentualnie dojadę trochę później.
maniek
 
Posty: 95
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 15:35
Lokalizacja: Ząbki

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez sajter » czwartek, 28 kwietnia 2016, 21:11

Ja tam ogień lubię zrobię ognicho aż nas w Łodzi zobaczą :)) ale miecho to już wasz biznes bo ja nie jem :)
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez florek » czwartek, 28 kwietnia 2016, 21:12

Peleryny, filczaki zabrać i uważać po drodze. Do jutra ok. 18-tej.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Jabol80 » czwartek, 28 kwietnia 2016, 21:18

maniek napisał(a):Nie prawda :P ja się ognia boję więc się do niego nie zbliżam :P

To dlatego ogień próbowałeś zadławić dokładając oporowo mokrego drzewa. Wyszło jak wyszło :) ogień na kilka metrów .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez requiem5 » piątek, 29 kwietnia 2016, 09:05

to może ustawmy się o 19 tak żeby i maniek z nami poleciał, pół godziny nie robi różnicy.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez alfastar » piątek, 29 kwietnia 2016, 09:40

requiem5 napisał(a):to może ustawmy się o 19 tak żeby i maniek z nami poleciał, pół godziny nie robi różnicy.

Będziemy 18.30 w miescu wyznaczonym przez Szydlasa i poczekamy na Manka ;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam,

Maciej.

-------------------------------------------------------
Komar 2350 > Simson S51 Enduro > GSXF600 '97 KATANA > GSXF 600 '93 :)
Avatar użytkownika
alfastar
 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2014, 17:02
Lokalizacja: Marki

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez dlugi348 » piątek, 29 kwietnia 2016, 09:59

Jakie macie plany na niedzielę? Na 99% uda mi się do Was dołączyć na parę godzin.
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez JenJer » piątek, 29 kwietnia 2016, 10:57

a ja się przeziębiłam :(
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez ogórek » piątek, 29 kwietnia 2016, 11:30

Maciek to wy dojedziecie coś ok. 21godz. :(

Kinia ale chyba będziesz ?
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez requiem5 » piątek, 29 kwietnia 2016, 11:39

tak trochę nie ładnie ale na gotowe można powiedzieć :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez alfastar » piątek, 29 kwietnia 2016, 11:59

No tak by wychodziło.. Szydlas wcześniej nie może Edit i Maniek tez.. My mamy wolne dziś cały dzień :) właśnie mylem i smarowalem napęd :-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam,

Maciej.

-------------------------------------------------------
Komar 2350 > Simson S51 Enduro > GSXF600 '97 KATANA > GSXF 600 '93 :)
Avatar użytkownika
alfastar
 
Posty: 154
Dołączył(a): niedziela, 29 czerwca 2014, 17:02
Lokalizacja: Marki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości