jak ktoś ma jakieś graty chętnie zabiorę.
jak ktoś ma jakieś graty chętnie zabiorę.
maniek napisał(a):Hej, ktoś planuje wyjazd z Warszawy w piątek ok 19?
JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca


ogórek napisał(a):Ja i Ruda ,, Jabola żona ,, startujemy z Warszawy wozem o 15 godzjak ktoś ma jakieś graty chętnie zabiorę.

szydlas napisał(a):Ja faktycznie będę ruszał jakoś po 18:00, więc dla "spóźnialskich" z wawy proponuję ustawkę otu o 18:30. Ruszymy od razu na obwodnicę i siuuup na Łódź i jeszcze dalej.

maniek napisał(a):Nie prawdaja się ognia boję więc się do niego nie zbliżam


requiem5 napisał(a):to może ustawmy się o 19 tak żeby i maniek z nami poleciał, pół godziny nie robi różnicy.





Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości