Tarcza hamulcowa - tył

koła, opony, zawieszenie, napęd, hamulce...

Tylnia tarcza hamulcowa

Postprzez krzychuk » sobota, 30 kwietnia 2016, 20:35

Wczoraj na koniec roboty przy moto cos mnie tkneło i zakreciłem tylnym kołem które bardzo ciezko sie obracało przyjzałem sie temataowi blizej i wyniuchałem ze jeden klocek jest bardziej starty.Pomyslałem sobie ze pewnie tłoczki staneły. Dzisiaj rano wziołem sie za wywlekanie tematu okazało sie ze wszystkie sruby bez problemu sie poluzowały bolce od klocków tez ładnie wylazły ale cały zacisk z tarczy to trzeba było łomikiem zdejmowac. Jak wyjołem klocki i próbowałem załozyc sam zacisk to sie okazało ze sie nie da.przyjzałem sie blizej tarczy hamulcowej i okazało sie liniałem ze jest cała wklęsnieta.Kurcze nie bardzo wiem jak to sie mogło stac bo po wodzie nie jezdziłem zeby mogła sie tak odkształcic.i nastepne pytanie na stronie netbikera znałazłem tarcze hamulcowa która wyglada inaczej niz ta moja i podpisana jako gsx600f a obok druga taka sama tylko do gs500. czy to jest zamienne bo łatwiej dostac tarcze do gs500 niż do gsxf600
krzychuk
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 11 marca 2016, 18:47
Lokalizacja: Czerniejów k/lublina

Re: Tylnia tarcza hamulcowa

Postprzez krzychuk » piątek, 13 maja 2016, 19:32

skoro nikt nie potrafił pomóc to ja się pochwale tarcza tylnia od gs 500 pasuje do gsxf 600 z 89 r. A najprawdopodobniej temperatura wykończyła stara tarcze. zła regulacja dzwigni hamulca noznego.Po wymianie na uzywana tarcze nowe klocki i regulacje dzwigni hamulca jest ok.
pozdrawiam
krzychuk
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 11 marca 2016, 18:47
Lokalizacja: Czerniejów k/lublina

Tarcza hamulcowa - tył

Postprzez kluczu » piątek, 22 lipca 2016, 17:34

Witajcie...
Mam zwichrowaną i zużytą tarczę, wiec i czas na jej wymianę...

Znalazłem na Alledrogo firmę sprzedającą takie tarczki w przyzwoitrych piniundzach ;)
Problem jest taki, że do GSX 600F 2000 rok, nie posiadają tarcz.... :/

Podobno z bandziora 600 sa identyczne i ponoć pasują.

Poniżej podaję link do aukcji...
http://allegro.pl/motojapan-tarcza-suzu ... 91405.html

Co o tym sądzicie?
Avatar użytkownika
kluczu
 
Posty: 172
Dołączył(a): sobota, 2 maja 2015, 20:37
Lokalizacja: Będzin

Re: Tarcza hamulcowa - tył

Postprzez maciek » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 21:13

Dołączam się do pytania. Przegrzałem swoją w deszczu, a później wjechałem w kałużę. Reszta jest milczeniem. I pulsowaniem pod nogą. :D
maciek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2014, 15:50

Re: Tarcza hamulcowa - tył

Postprzez krzychuk » czwartek, 11 sierpnia 2016, 20:53

od gs 500 podchodzi i pasuje ja ja swoja przegrzałem to w netbiker kupowałem razem z klockami a klocki były z larsona
pisałem o tym w podobnym poscie
krzychuk
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 54
Dołączył(a): piątek, 11 marca 2016, 18:47
Lokalizacja: Czerniejów k/lublina


Powrót do UKŁAD JEZDNY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron