PawelTRCH

PawelTRCH

Postprzez PawelTRCH » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 07:46

Cześć wszystkim, odkryłem to forum najpierw przez instagram, gdzie Ragor mi mówił, że istnieje takie miejsce i na bieżąco widziałem wasz wypad w Bieszczady. 2 tygodnie wcześniej sam byłem w Bieszczadach, miałem glebę na szybowisku Bezmiechowa i ostrzegałem przed tym miejscem. Później się dowiedziałem, że ktoś od was też się wywalił. Przeklęte miejsce.

Dosłownie wczoraj spotkałem chłopaków z tego forum na stacji benzynowej w czasie burzy na trasie z Kazimierza Dolnego do Wwy i postanowiłem założyć tutaj konto.

Jeżdżę GSX650F, jestem z Warszawy (Bielany / Tarchomin), więc objeżdżam głównie Mazowieckie z plecakiem, ale raz na jakiś czas wyrwę się poza województwo. Z planów - chciałbym kiedyś zjechać Chorwację, ale na pewno nie na jeden motocykl, bo gleba w Bieszczadach mi pokazała jak odległość od cywilizacji może utrudnić powrót, kiedy twoim jedynym kompanem jest dziewczyna.

Bardzo często bywam na torze Łódź i Radom, gdzie jeżdżę z chłopakami z Triumph Academy i tam najpewniej można mnie spotkać. Gdyby ktoś był zainteresowany to 15 czerwca znów będę na Torze Łódź i mogę podać informacje co i jak wygląda.

Zawodowo i prywatnie zajmuję się grafiką i montażem filmów, prowadzę instagram stricte motocyklowy ze zdjęciami i krótkimi montażami z wypadów - https://www.instagram.com/pawelkulczycki/

Zawsze chętny na dalsze wyjazdy, wspólną jazdę po mieście czy na torze. Jeżdżę drugi sezon, ale doświadczenie w jeździe w grupie zerowe - wcześniej ustawiałem się z losowymi ludźmi z grup motocyklowych, ale przestałem odkąd muszę się bujać po sądach, bo byłem świadkiem wypadku na moto gościa, który okazał się być małolatem bez prawa jazdy na ZX6R.
Avatar użytkownika
PawelTRCH
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 3 czerwca 2019, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: PawelTRCH

Postprzez Ragor » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 08:50

Witamy na pokładzie ;)
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D
GSX1250FA Obrazek
Audi A3 8L Obrazek
JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 577
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: PawelTRCH

Postprzez lukasz » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 21:58

Siemka.
Widać przeznaczenie, ciekawe co będzie dalej :) .
Jest nas spora grupa z okolicy, łatwiej będzie się skrzyknąć na jakieś spontaniczne wypady ;)
GSXF 750 1999r
Avatar użytkownika
lukasz
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 25
Dołączył(a): środa, 19 września 2018, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: PawelTRCH

Postprzez Jabol80 » wtorek, 4 czerwca 2019, 14:27

Witaj ponownie ,na temat wyjazdów na tor musisz pogadać z Ogórkiem ten co na stacji Orlenu był Triumphem .Marcin kilka razy w roku latał na tor .W razie kolejnego naszego wypadu z chłopakami dam tobie info . W tej grupie co byliśmy to nie ma wśród nas oszołomów.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: PawelTRCH

Postprzez florek » wtorek, 4 czerwca 2019, 14:41

Witaj. Takich otwartych ludzi chciałbym w na drodze spotykać. Pozdrawiam.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Re: PawelTRCH

Postprzez PawelTRCH » środa, 5 czerwca 2019, 10:46

lukasz napisał(a):Siemka.
Widać przeznaczenie, ciekawe co będzie dalej :) .
Jest nas spora grupa z okolicy, łatwiej będzie się skrzyknąć na jakieś spontaniczne wypady ;)

Zawsze chętnie, czasem w weekendy mam szkołę, ale długo to jeszcze nie potrwa.
Witaj ponownie ,na temat wyjazdów na tor musisz pogadać z Ogórkiem ten co na stacji Orlenu był Triumphem .Marcin kilka razy w roku latał na tor .W razie kolejnego naszego wypadu z chłopakami dam tobie info . W tej grupie co byliśmy to nie ma wśród nas oszołomów.

Wiem, po prostu głupi byłem, że szukałem towarzystwa w randomowych grupach motocyklowych, ale to wynikało z faktu, że kiedy robiłem prawo jazdy, to nikt z moich znajomych nie podzielał tej zajawki. Jeśli będziecie gdzieś lecieć, to chętnie się podłączę.
Ogólnie na ulicy nie szaleję. Raz, że niedawno byłem o krok od odebrania prawa jazdy na 3 mce, dwa, że torowanie skutecznie pomaga się mi się wyszaleć.

Co do toru - bardzo chętnie, akurat - tak jak pisałem - jeżdżę z ludźmi z Triumpha. Pojawiło się już wydarzenie, na którym będę, także zawsze w grupie raźniej - https://www.facebook.com/events/628991347620944/
Witaj. Takich otwartych ludzi chciałbym w na drodze spotykać. Pozdrawiam.

Dzięki, pewnie będzie okazja, pozdrawiam też.
Avatar użytkownika
PawelTRCH
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 3 czerwca 2019, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: PawelTRCH

Postprzez Schummi » czwartek, 6 czerwca 2019, 14:40

Witamy :) forum może i nie działa już zbyt prężnie ale jak już się pozna ludzi to zostaje się tutaj nawet po zmianie moto :D
szerokości :moto:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2366
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: PawelTRCH

Postprzez ogórek » środa, 12 czerwca 2019, 18:32

Powitać kolegę. :brawo:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: PawelTRCH

Postprzez requiem5 » wtorek, 18 czerwca 2019, 13:55

witaj
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: PawelTRCH

Postprzez JenJer » piątek, 23 sierpnia 2019, 18:17

hej hej hello
aż miło poczytać, a zloty pokazują że bez moto kompanii do imprez są nadal witaj i wybierz się na któryś a sam się przekonasz
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu :diabel:
Avatar użytkownika
JenJer
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): środa, 9 września 2015, 08:16
Lokalizacja: Tam gdzie żon :D


Powrót do POWITALNIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron