Kalendarz 2020

Re: Kalendarz 2020

Postprzez Schummi » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 11:17

No więc tak... Sorki za tak przeciągniętą sprawę ale sprawy osobiste nieco przeszkodziły we wcześniejszym dopięciu tematu. Kalendarze są gotowe do wysyłki, a wyglądają jak poniżej. W następnym poście szczegóły co do ceny i przesyłek.
00.okladka.jpg
01.styczen.jpg
02.luty.jpg
03.marzec.jpg
04.kwiecien.jpg
05.maj.jpg
06.czerwiec.jpg
07.lipiec.jpg
08.sierpien.jpg
09.wrzesien.jpg
10.pazdziernik.jpg
11.listopad.jpg
12.grudzien.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2366
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Kalendarz 2020

Postprzez Schummi » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 11:40

Koszt pojedynczej sztuki kalendarza to 20 zł + 13 zł koszt pakowania i wysyłki (dotyczy wysyłki na terenie Polski). Więc jeśli zamawiacie 1 szt to na konto proszę wpłacić 33 zł. Jeśli ktoś chce kilka sztuk to proszę to wyraźnie zaznaczyć.

W tym roku wysyłka jest możliwa na dwa sposoby: kurierem pod adres lub do paczkomatu InPost - koszt ten sam.

Po dokonaniu wpłaty koniecznie należy wysłać PW do mnie (np. klikając tutaj), w której proszę podać:
- ilość kalendarzy
- sposób wysyłki: kurier/paczkomat
- swój adres i numer telefonu (niezbędny dla kuriera) - nawet jeśli już wysyłaliśmy w poprzednich latach a adres nie uległ zmianie ;)
- dla doręczenia do paczkomatu należy podać adres i numer paczkomatu do którego ma być doręczona przesyłka oraz paczkomat alternatywny (przewoźnik wymaga na wypadek gdyby główny paczkomat był niedostępny).


Nr konta do wpłat: 98 2490 0005 0000 4000 7677 0770
Odbiorca: MARCIN ŁUKAWSKI
Tytułem: nick z forum + ilość sztuk + sposób wysyłki [np. SCHMarcin, 1 szt, paczkomat]


W razie pytań pisać PW - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2366
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Kalendarz 2020

Postprzez Schummi » środa, 15 stycznia 2020, 00:09

A i jeszcze jedna sprawa - kalendarze można zamówić w każdej chwili, niezależnie od tego czy się wcześniej zapisało na listę czy nie :)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2366
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Kalendarz 2020

Postprzez maciek » sobota, 25 kwietnia 2020, 22:46

Przez różne życiowe zawirowania bardzo dawno nie odwiedzałem forum. Nad biurkiem wisi mi do dziś kalendarz z 2017 roku i przypomina o wypadzie w Bieszczady. A tu taka niespodzianka! Kurczę, nie spodziewałem się, że zobaczę kolejne zdjęcie z tego wyjazdu na kalendarzu. Naprawdę mi się miło zrobiło. Został jakiś jeden luźny egzemplarz? :)
maciek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2014, 15:50

Poprzednia strona

Powrót do GADŻETY FORUMOWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron