Zuzia

Zuzia

Postprzez KOSA77 » środa, 13 maja 2020, 19:40

Koleżanki i koledzy
Po bez mała dwunastu latach przyszedł czas na zmiany, nie mam już siły do tak ciężkiego sprzętu przesiadam się na lżejszy ;) a co za tym idzie Zuzia idzie na sprzedaż. Ile wiąże się z tym motocyklem historii wiem tylko ja i ona, nie były one jak z motobloga ale zawsze coś :lol: A teraz trochę faktów: Jajo 750 z 2002 roku sprowadzone z Belgii i jestem pierwszym właścicielem w kraju. Przed poprzednim sezonem wymieniłem laczki, napęd ,aku, tarcze przód z regeneracją zacisków, zrobiłem sobie serwis ale nie było okazji sobie polatać zbyt wiele :( . Mechanicznie gitara, wyglądowo troszkę gorzej plastiki wypłowiały, troszkę pęknięć i otarć. Wystawie w przyszłym tygodniu na olxa za około 4k pln,oczywiście dla ludzi z polecenia forum będzie jeszcze bonus, ale zanim to nastąpi może obiło się wam o uszy że ktoś szuka albo dla siebie albo jako baza do przeróbek lub na części. Z ciekawostek nalatane mam przypuszczalnie około 150k km , dlaczego przypuszczalnie a dlatego że licznik się zatrzymał w 2015 przy stanie 99999.W razie co piszcie podam tel. do obejrzenia w Ursusie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
KOSA77

Powrót do Sprzedam