STREFA KLUBOWICZA / WSPARCIE FORUM

Przeczytaj zanim zaczniesz pisać na Forum

STREFA KLUBOWICZA / WSPARCIE FORUM

Postprzez TasmaN » niedziela, 27 grudnia 2009, 17:41

Domena i serwer są hostowane na komercyjnych serwerach (lepsza jakość).
Forum działa i jest utrzymywane z prywatnych składek użytkowników.

Ponieważ na Forum znajdują się bardzo ciekawe i przydatne rzeczy jak serwisówki, porady, zdjęcia itp., dlatego coraz więcej osób znajduje tu kompendium wiedzy i materiałów do obsługi swojego motocykla. Te rzeczy można znaleźć zarówno w różnych tematach, jak i również na naszym forumowym FTP (dział DOWNLOAD)

Założeniem Forum jest budowanie przyjaźni i jednoczenie pasjonatów jeżdżących na GSXF 'ach (choć nie tylko). Jednak co raz częściej zauważyliśmy na Forum tzw. "skoczków". Wpadają jedynie po serwisówki, jakieś szybkie pytanko, zdobędą to co im potrzebne ... i tyle po nich śladu. Nie ma problemu, pomożemy każdemu, ale za transfer, domenę i FTP płacimy sami.

Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić symboliczne opłaty (25,00 zł / rok) na pokrycie kosztów utrzymania Forum. Osoba wspierająca w ten sposób Forum, otrzyma status "KLUBOWICZA" i tym samym uzyska dostęp do wielu ciekawych tematów, do działu DOWNLOAD.

Składka na działanie Forum wynosi: 25,00 zł / rok.

Dane do przelewu:
Info wysyłane na priv.

Wpłaty powinny mieć wpisany w tytule nick wpłacającego. Nikt nie sprawdza konta na bieżąco, dlatego po dokonaniu wpłaty należy powiadomić o tym administratora [SCH]Marcin
Ostatnio edytowano piątek, 29 marca 2013, 12:53 przez TasmaN, łącznie edytowano 10 razy
TasmaN
 

Powrót do INFORMACJE DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość