"MaciekSOKO" - Admin "P2K" - NIE ZYJE

Ci którzy od nas odeszli... :(

Postprzez KR-Ociec » piątek, 22 listopada 2013, 21:52

michalm83 napisał(a):Płacisz za badanie z własnej kieszeni to jak możesz ich nie przejść.

To chyba mówi wszystko ... w odniesieniu do egzaminów WORD-owskich na Prawo Jazdy jakiejkowiek kategorii :D
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez michalm83 » piątek, 22 listopada 2013, 22:00

KR-Ociec, z egzaminami niestety jest inaczej, są niedorzeczne i oderwane od rzeczywistości.
Ale trochę zaczynamy śmiecić w temacie.
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin

Postprzez KR-Ociec » piątek, 22 listopada 2013, 22:30

Bo TU (w temacie) już chyba wszystko zostało powiedziane. :?
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez michalm83 » piątek, 22 listopada 2013, 22:34

Po 12 latach i przejechaniu ponad 1mln kilometrów zachciało mi się prawa jazdy kat A .
To jest masakra , jesteśmy 100 lat za murzynami i nie dotyczy to tylko kat A ale i pozostałych.
Pozdrawiam wszystkich i uważajcie na siebie .
koniec OT z mojej strony.
Avatar użytkownika
michalm83
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 623
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
Lokalizacja: Dęblin

Postprzez unio » sobota, 23 listopada 2013, 00:10

To ja Wam powiem jak 4 lata temu robiłem kat. C. Jak jeszcze była czynna słuzba wojskowa na którą się załapałem niestety jednym z ostatnich rzutów to przechodziłem prawdziwe psychotesty przez 3 dni jeszcze w cywilu z biletem do MONu jako kandydat na kierowce-elektromechanika. W wojsku kończyłem kurs na pojazdy ciężarowe z przyczepa który trwał bite trzy miesiące nie tak jak w cywilu półtora. Wykłady rano i po obiedzie ale tam był też nacisk na mechanikę. Kurs zakończony egzaminem wojskowym. Obiecali nam dać Prawko jak wrócimy do cywila a w wojsku obowiazuje PJ (pozwolenie wojskowe) Ponad rok czasu jeździłem tzw wodolejką z przyczepą. Wychodząc do cywila nie dali nam prawka bo pieniędzy na MON za mało (głupie gadanie) nie tak dawno mówię sobie kryzys z pracą, idę do WORDu, mam udokumentowane papiery niech dają prawko C+E albo jedynie egzamin (kasa też w kieszeni musi zostać). I dupa. WORD to co innego. Nawet w Encyklopedii jest napisane kto może poruszać się pojazdami ciężarowymi i tam jest JAK WÓŁ Pozwolenie Wojskowe ! Musiałem robić cały kurs od nowa ALE TU DRUKI ZONK. Żeby cokolwiek wozić nawet piasek albo jeździć śmieciarką trzeba zrobić tzw. kwalifikacje wstępną (3000zł) słownie trzy tysiące. Nożesz kurr.a ! Nie stać mnie żeby lekkim ch..em wywalić dodatkowe 3000 zł

BTW : Moder przenieś mój post i kilka poprzednich na inny temat.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez KR-Ociec » sobota, 23 listopada 2013, 09:14

Panowie!
WORD - to JEDYNA instytucja państwowa, która nie tylko sama na siebie zarabia ale nawet przynosi ZYSKI ; i im większy kryzys, tym większe korzyści z działalności WORD`ów ! :P :mrgreen:

unio napisał(a):WORD to co innego. Nawet w Encyklopedii jest napisane kto może poruszać się pojazdami ciężarowymi i tam jest JAK WÓŁ Pozwolenie Wojskowe !

unio, jeśli to TYLKO Encyklopedia a nie Paragraf - to du..a :( - WORD jest na Prawie i już . :roll:

Ps.: Mod - moją odp. również do przeprowadzki :) , please.
Ostatnio edytowano sobota, 23 listopada 2013, 09:17 przez KR-Ociec, łącznie edytowano 1 raz
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Poprzednia strona

Powrót do Na Błękitnym Szlaku... :(

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron