ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 - CHAŃCZA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Budzik » sobota, 7 września 2013, 08:33

raczej nie na 1 dzien tylko na weekend :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez kajlon » sobota, 7 września 2013, 08:49

1. Malwi - wrzesień (październik jak mus )
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4.Abek - październik (ale jak będzie wrzesień, to nie będzie protestował)
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik ale jak wypadnie we wrześniu to też przyjadę
kajlon
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 7 sierpnia 2013, 08:23
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Malwi » sobota, 7 września 2013, 09:04

to tylko taki jednodniowy wypad dla tych co byli czy np. ja też mogę sobie z wami pojechać?

dla wszystkich, tak jak RAV pisał im więcej tym weselej :D

rumcajs napisał(a):Malvi miałaś okazję się zemścić, ale olałaś wczorajszą imprezę przy ognisku więc musisz jeszcz trochę poczekać... natomiast jestem ciekaw co mi zrobisz jak mnie złapiesz :oops:
jak to co? przez migdałki!!!


rumcajs napisał(a): po prostu fajna dupa leżała na karimacie i aż się prosiło o takie ujęcie
rumcajs napisał(a):więc przez przypadek wszyscy zapamiętali ten zadek
oooo mojej pupci takie słowa?? Rumcajs ale se grabisz, ale se grabisz...


kajlon Magda będzie? wiesz zakwasy w 4 smakach i te sprawy :D :roll:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez kajlon » sobota, 7 września 2013, 09:18

Malwi, pogadam z nią bo po ostatniej trasie 600km ma moto-wstręt :P ale 200km powinna wytrzymać 8)
kajlon
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 7 sierpnia 2013, 08:23
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Malwi » sobota, 7 września 2013, 09:26

kajlon napisał(a):Malwi, pogadam z nią bo po ostatniej trasie 600km ma moto-wstręt :P ale 200km powinna wytrzymać 8)
takie wrażenia chce opuścić? negocjuj, negocjuj :D
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Schummi » sobota, 7 września 2013, 16:28

to tylko taki jednodniowy wypad dla tych co byli czy np. ja też mogę sobie z wami pojechać?

oczywiście, że każdy może przyjechać :) to ma być zakończenie sezonu GSXF :D
Budzik napisał(a):raczej nie na 1 dzien tylko na weekend

propozycja ze strony "śląska" padła spotkać się w sobotę i przenocować do niedzieli więc w sumie to taki 2-dniowy zlocik ;)
lista na dzień dzisiejszy napisał(a):1. Malwi - wrzesień (październik jak mus )
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4.Abek - październik (ale jak będzie wrzesień, to nie będzie protestował)
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik ale jak wypadnie we wrześniu to też przyjadę
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)

jak na razie 4:4 jeśli chodzi o termin, +2 osoby, którym jak na razie wsio jedno:P

apropos: dzwoniłem do kobitki od domków
- dobra wiadomość: nie trzeba wcześniej wpłacać zaliczki, rezerwacja na telefon kilka dni przed
- gorsza wiadomość: domki są 8-osobowe (max. możemy wsadzić 10 - tak mówiła), koszt 400zł za dobę/domek.
może da radę wynegocjować inną cenę na miejscu i policzy np. od osoby a my się jakoś zmieścimy jakby było nas więcej, ale 40zł za os/dobę trzeba liczyć :)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez requiem5 » sobota, 7 września 2013, 18:44

1. Malwi - wrzesień (październik jak mus )
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4. Abek - październik (ale jak będzie wrzesień, to nie będzie protestował)
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik ale jak wypadnie we wrześniu to też przyjadę
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez Abek » sobota, 7 września 2013, 21:04

rumcajs, stwierdzeniem "fajna dupa" straciłeś troche u mnie. Jak dla mnie tekst poniżej krytyki ale jak kto uwaza... Zreszta to nie miejsce na takie dyskusje.

1. Malwi - wrzesień (październik jak mus )
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4. Abek - październik (ale jak będzie wrzesień, to nie będzie protestował) <- bardziej za opcją pażdziernik, we wrześniu mam spore obłożenie różnymi wyjazdami itp.
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik ale jak wypadnie we wrześniu to też przyjadę
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez rumcajs » niedziela, 8 września 2013, 06:04

Abek napisał(a):rumcajs, stwierdzeniem "fajna dupa" straciłeś troche u mnie. Jak dla mnie tekst poniżej krytyki ale jak kto uwaza... Zreszta to nie miejsce na takie dyskusje.


Abek za kogo ty mnie masz :P - "Fajna dupa" nie było o osobie tylko o części uwiecznionej na foto :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez woznyman » poniedziałek, 9 września 2013, 12:53

jakby był wrzesień to może i ja bym się na jakiś dzień załapał...

ale jak zwykle nic pewnego :/
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Schummi » poniedziałek, 9 września 2013, 15:44

woznyman napisał(a):1. Malwi - wrzesień (październik jak mus )
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4. Abek - bardziej za opcją pażdziernik, we wrześniu mam spore obłożenie różnymi wyjazdami itp.
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik ale jak wypadnie we wrześniu to też przyjadę
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
10. woznyman - wrzesień


dobrze idzie :P żeby tylko nie zdechło ;)
gdyby ktoś chciał zmienić zdanie co do swojego terminu to róbcie to w ciągu najbliższego tygodnia bo trzeba będzie ustalić konkretną datę co najmniej na 2 tygodnie przed terminem wrześniowym, żeby dać ludziskom czas na podjęcie ostatecznej decyzji o przyjeździe :)
i powiem wam że ciężko będzie zdecydować się na konkretną datę bo jest dokładnie pół na pół (nie licząc mnie i Kingi bo jak na razie oba terminy nam pasują) :diabel:

apropos: chyba napiszę do któregoś moda lub admina o wydzielenie tematu :roll:

[ Dodano: 09-09-13, 17:30 ]
właśnie slawekd był tak uprzejmy i na moją prośbę wydzielił nowy temat :P
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez moro99 » poniedziałek, 9 września 2013, 20:33

1. Malwi - wrzesień (październik jak mus )
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4. Abek - bardziej za opcją pażdziernik, we wrześniu mam spore obłożenie różnymi wyjazdami itp.
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik ale jak wypadnie we wrześniu to też przyjadę
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
10. woznyman - wrzesień
11. moro99 - Oba terminy poki co spoko (chyba ze mi cos w robocie wypadnie) i o ile przyjmiecie moto inne niz GSXF :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 września 2013, 20:33 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Schummi » poniedziałek, 9 września 2013, 20:48

moro99 napisał(a): i o ile przyjmiecie moto inne niz GSXF

a ty nie masz GSX650F????? czy się nie pochwaliłeś zmianą??? :P
oczywiście, że przyjeżdżaj!!!!! GSXF.pl to ludzie będący na forum a nie motocykle :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez moro99 » poniedziałek, 9 września 2013, 20:50

[SCH]Marcin, Stoi w garazu i zaczyna czekac na nowego wlasiciela :)

No jakos tak wyszlo ze sie nie pochwalilem :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez Abek » wtorek, 10 września 2013, 07:07

moro99, a ja wiem a ja wiem :-) ale nie powiem skad :-) :-P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Mariano » wtorek, 10 września 2013, 07:47

1. Malwi - wrzesień (październik jak mus )
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4. Abek - bardziej za opcją pażdziernik, we wrześniu mam spore obłożenie różnymi wyjazdami itp.
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik ale jak wypadnie we wrześniu to też przyjadę
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
10. woznyman - wrzesień
11. moro99 - Oba terminy poki co spoko (chyba ze mi cos w robocie wypadnie) i o ile przyjmiecie moto inne niz GSXF :)
12. Mariano - wrzesień
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rumcajs » wtorek, 10 września 2013, 11:00

Licząc bardzo tendencyjnie jest aż 8 październików :diabel:
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez moro99 » wtorek, 10 września 2013, 11:32

Abek, A ja wiem skad wiesz bo mnie ta osoba przylapala (na innym forum :P)
Ostatnio edytowano wtorek, 10 września 2013, 11:37 przez moro99, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez rumcajs » wtorek, 10 września 2013, 15:31

moro99 napisał(a):Abek, A ja wiem skad wiesz bo mnie ta osoba przylapala (na innym forum :P)

No to się teraz pochwal czym jeździsz :brawo:
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Schummi » wtorek, 10 września 2013, 20:26

rumcajs napisał(a):Licząc bardzo tendencyjnie jest aż 8 październików :diabeł:

licząc równie tendencyjnie jest aż 9 wrześniów :P

a nie licząc tych co im oba terminy pasują to obecnie jest 6:5 na termin wrześniowy :P
czekamy do niedzieli i niestety trzeba będzie podjąć jakąś decyzję - ale ja nie chciałbym tego robić ;)
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron