Strona 1 z 1

III Lubelskie Otwarcie Sezonu 23-25 kwiecień 2010

PostNapisane: sobota, 6 marca 2010, 20:41
przez 4lbercik
Pani Wiosna ma w tym roku do nas zdecydowanie pod górkę;-) Ale jako, że już pojawiają się wątki tegorocznych rozpoczęć sezonu to ja pozwoliłem sobie otworzyć temat Lubelskiej imprezy, aby każdy miał czas na przeanalizowanie tematu ;)

Obrazek

Niestety data pokrywa się z Bemowem, ale dla chcącego nic trudnego;D Ja jestem na miejscu więc będę uczestniczył.