Mini spot w Poznaniu
Dzisiaj miałam przyjemność osobiście poznać kolejnego kolegę z forum - Sławka
Poniżej fotki samych maszyn, bo mi się koledzy trochę rozbiegli
Po kolei stoją maszyny: slawekd, bostea i max_kom:
A tutaj element, który szczególnie przykuł moją uwagę:
Mam nadzieję, że jak slawekd dotrze do domu, to wstawi tu fotki ze szczęśliwymi posiadaczami tych maszyn
Po kolei stoją maszyny: slawekd, bostea i max_kom:
A tutaj element, który szczególnie przykuł moją uwagę:
Mam nadzieję, że jak slawekd dotrze do domu, to wstawi tu fotki ze szczęśliwymi posiadaczami tych maszyn


