Giżycko 29 lipca

Napisane:
sobota, 23 lipca 2011, 11:12
przez Gof
Budzik i Niuniek wczoraj mówili że by lecieli
http://www.gizycko.pl/letni-miedzynarod ... -2011.html
Ja wychodzę w piątek z roboty o 17 i mogę lecieć, przekimamy gdzieś w Giżycku i powrót w niedzielę. Pogoda nie ma wpływu. Ktoś jeszcze z Wawy się wybierze?
1. Gof

Napisane:
sobota, 23 lipca 2011, 18:20
przez Budzik
gof istnieje taki temat. szukaj pod
twierdza boyen zlot motocyklowy ;] i link jest do nich jakos vboyen.pl chyba

Napisane:
sobota, 23 lipca 2011, 18:47
przez Gof
A widzisz, tak to jest jak sie tylko pisze a nie czyta xD

Napisane:
niedziela, 24 lipca 2011, 10:39
przez Budzik
takze temat do usuniecia, ale to nei moja jurysdykcja

Napisane:
niedziela, 24 lipca 2011, 11:09
przez Gof
Eee a ty modem nie byłeś? Bo tak mi się kojarzy


Napisane:
niedziela, 24 lipca 2011, 12:29
przez Budzik
jestem, ale to nie moj dzial


Napisane:
niedziela, 24 lipca 2011, 21:34
przez Gof
To niech ktoś wywali
(+ szykują się problemy z kasą więc nie wiem czy na 100% będę

)