Strona 1 z 1

Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2012

PostNapisane: środa, 8 lutego 2012, 18:33
przez KR-Ociec
Witam.
Zapraszam serdecznie na rozpoczęcie sezonu motocyklowego, które odbędzie się już 4 raz na Puszczy u św. Jana z Dukli 22 kwietnia 2012 r.
Msza Święta rozpocznie się o 13:00.

W tym samym czasie tj. 22.IV.2012 - Dębowiec k/Jasła:
Program:
- 11:30- Zjazd, Rejestracja Zlotowiczów
12:30- Msza Św.
13:30- Pokaz pierwszej pomocy (w trakcie pokazu poczęstunek)
16:00- Koncert Steel Velvet
17:45- przygotowanie do parady
18:00- Parada na rynek w Jaśle
19:00- Zakończenie imprezy na Rynku

Dla wytrwałych - maraton: primo: Dukla; secundo: Dębowiec / Jasła
można oblecieć 2 imprezy jeśli pogoda i wytrwałość dopisze.

No i 14 / 15.IV.2012 - Jasna Góra, fakt oczywisty i 29.IV.2012 - Kalwaria Pacławska - Moto-Otwarcie przez "Ronin Riders"
Pzdr.

Ps.: poprawiłem daty coby nie namieszać

PostNapisane: środa, 8 lutego 2012, 18:48
przez sanczo1
hehe zakazana "handel i promocja polityczna", czyli nie będzie kazania ??? :roll:

[ Dodano: 08-02-12, 18:48 ]
hehe zakazana "handel i promocja polityczna", czyli nie będzie kazania ??? :roll:

PostNapisane: niedziela, 26 lutego 2012, 21:41
przez KR-Ociec
UAKTUALNIENIE ZLOTÓW / SPOTKAŃ na POŁUDNIU !

czyli tak:
- 18.III.2012 - Pożegnanie Zimy - Topienie Marzanny = Rzeszów na Podpromiu g.12.00
- 7.IV.2012 - SŁAWĘCIN ( ??? - Święta, więc nie na 100%)
- 9.IV.2012 - BOCHNIA (w Lany Poniedziałek, to na 100% pewne !!!)
- 14 / 15.IV.2012 - JASNA GÓRA
- 21.IV.2012 - SANOK - "MOTOSERCE"
- 22.IV.2012 - DUKLA / DĘBOWIEC k/Jasła
- 29.IV.2012 - KALWARIA PACŁAWSKA
- 28.IV. - 6.V.2012 - Długi Weekend Majowy - w Planach !!!
* Słowacja
* Węgry
* Chorwacja
* Bośnia i Hercegowina
* Czarnogóra
* Albania = w Planach !!!

- 18 / 20.V.2012 - RADYMNO
- 2 /3.VI.2012 - Poznaj Podkarpacie na 2oo
- 22 / 24.VI.2012 - STRZYŻÓW - "MotoSobótki"

Czyżbym o czymś zapomniał?
Ależ oczywiście,że tak: ZAPRASZAMY NA POŁUDNIE - GALICJA WITA !!!

[ Dodano: 05-03-12, 17:27 ]
UAKTUALNIENIE z 5.III.2012

- 22 - 24.VI.2012 - BOREK k/Bochni = Easy Rider Party

szczegóły:
- http://www.easyriderparty.pl/
Zapraszamy.

[ Dodano: 06-03-12, 09:52 ]
oraz:
- 1 - 3.VI.2012 - Kamionka k/Ropczyc - podkarpackie = Moto Piknik
szczegóły:
FB - https://www.facebook.com/events/223691361061429/

1 czerwca 2012 o 12:00 – 3 czerwca 2012 o 15:00

Zapraszamy na 9 MOTO PIKNIK nad zalew w Kamionce.
Impreza odbędzie się w terminie 1-3 czerwca 2012.
W programie:
-koncerty
-muzyka
-gastronomia
-parada motocykli
-pokazy taneczne, akrobatyczne, paramilitarne
-konkursy i zabawy, również dla najmłodszych
-stoiska ze sprzętem motocyklowym
-DOBRA ZABAWA!
Na terenie imprezy dostępne jest pole namiotowe, oraz domki. Bardziej szczegółowe informacje już wkrótce.

PostNapisane: poniedziałek, 19 marca 2012, 19:33
przez lenar

PostNapisane: poniedziałek, 19 marca 2012, 21:05
przez rumun78
lenar ciekawe czy święcenie u ciebie będzie w tym roku :)

PostNapisane: poniedziałek, 19 marca 2012, 21:41
przez lenar
Proste ze będzie! tylko że to weekend majowy, a ja wtedy chyba wybywam

PostNapisane: środa, 21 marca 2012, 17:24
przez RAV
lenar napisał(a):http://wpolityce.pl/wydarzenia/24899-motocyklisci-nie-otworza-sezonu-na-jasnej-gorze-decyzje-prezydenta-czestochowy-zmusily-ich-do-przeniesienia-sie-do-gietrzwaldu

troche lipa...


Chyba większa liczba motocyklistów olewa pana Węgrzyna niźli coroczny zlot w Cz-wie
http://www.c-b-w.pl/