Tarnobrzeg / Zalew Machowski
Jutro, tj.: 3.V.2012 r. planujemy wraz z grupą przyjaciół (Dębica), "odwiedzić" Zalew Tarnobrzeski / Machowski. Planowany przyjazd ok. godz. 10.00 - 10.30.
Nic zobowiązującego - po prostu mały przelot w wolnym dniu.
Pogoda zapowiada się niezła więc nic nie stoi na przeszkodzie.
Jeśli nie wiecie co zrobić z wolnym czasem - do zobaczenia nad jeziorkiem
Pzdr.
* - Jeszcze tam nie byłem, nie znam topografii więc "lecimy w ciemno"
, gdzieś TAM będziemy.
Nic zobowiązującego - po prostu mały przelot w wolnym dniu.
Pogoda zapowiada się niezła więc nic nie stoi na przeszkodzie.
Jeśli nie wiecie co zrobić z wolnym czasem - do zobaczenia nad jeziorkiem
Pzdr.
* - Jeszcze tam nie byłem, nie znam topografii więc "lecimy w ciemno"

i lepiej zawrócić