Strona 1 z 2

Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: poniedziałek, 9 marca 2015, 16:52
przez requiem5
1 requiem5

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista

PostNapisane: poniedziałek, 9 marca 2015, 20:15
przez Jabol80
Jabol+ plecak
Michał + plecak

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista

PostNapisane: poniedziałek, 9 marca 2015, 21:25
przez szydlas
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: poniedziałek, 9 marca 2015, 22:46
przez Mariano
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: wtorek, 10 marca 2015, 17:55
przez ogórek
Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo


1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6.ogórek- sam :(

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: czwartek, 12 marca 2015, 14:26
przez Abek
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6.ogórek- sam :(
7. Abek - 50% - ze wskazaniem na Chańcze :) ale jak będzie Szczutowo czy tez inne miejsce to też chętnie się napiję czystej przeźroczystej ;)

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: czwartek, 12 marca 2015, 21:24
przez maniek
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6.ogórek- sam :(
7. Abek - 50% - ze wskazaniem na Chańcze :) ale jak będzie Szczutowo czy tez inne miejsce to też chętnie się napiję czystej przeźroczystej ;)[/quote]
8. Maniek - sam

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: czwartek, 12 marca 2015, 22:16
przez Schummi
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6.ogórek- sam :(
7. Abek - 50% - ze wskazaniem na Chańcze :) ale jak będzie Szczutowo czy tez inne miejsce to też chętnie się napiję czystej przeźroczystej ;)
8. Maniek - sam
9. [SCH]Marcin + może JenJer (jak będziecie rezerwować domki to określimy dokładnie) ;)

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: sobota, 14 marca 2015, 09:35
przez Valhalla
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6.ogórek- sam :(
7. Abek - 50% - ze wskazaniem na Chańcze :) ale jak będzie Szczutowo czy tez inne miejsce to też chętnie się napiję czystej przeźroczystej ;)
8. Maniek - sam
9. [SCH]Marcin + może JenJer (jak będziecie rezerwować domki to określimy dokładnie) ;)
10. Valhalla + plecak

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: niedziela, 15 marca 2015, 23:49
przez sajmon
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6.ogórek- sam :(
7. Abek - 50% - ze wskazaniem na Chańcze :) ale jak będzie Szczutowo czy tez inne miejsce to też chętnie się napiję czystej przeźroczystej ;)
8. Maniek - sam
9. [SCH]Marcin + może JenJer (jak będziecie rezerwować domki to określimy dokładnie) ;)
10. Valhalla + plecak
11. Sajmon + plecaczek ;)

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: czwartek, 19 marca 2015, 22:27
przez Abek
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6.ogórek- sam :(
7. Abek - potwierdzam na 100% - będzie okazja dotrzeć hayke :)
8. Maniek - sam
9. [SCH]Marcin + może JenJer (jak będziecie rezerwować domki to określimy dokładnie) ;)
10. Valhalla + plecak
11. Sajmon + plecaczek ;)

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: czwartek, 19 marca 2015, 23:05
przez RAV
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6. ogórek- sam :(
7. Abek - potwierdzam na 100% - będzie okazja dotrzeć hayke :)
8. Maniek - sam
9. [SCH]Marcin + może JenJer (jak będziecie rezerwować domki to określimy dokładnie) ;)
10. Valhalla + plecak
11. Sajmon + plecaczek ;)
12. RAV - bez plecaka, mam sakwy, kufer, plecak mi niepotrzebny :P

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: piątek, 20 marca 2015, 20:47
przez pająk
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak
4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6. ogórek- sam :(
7. Abek - potwierdzam na 100% - będzie okazja dotrzeć hayke :)
8. Maniek - sam
9. [SCH]Marcin + może JenJer (jak będziecie rezerwować domki to określimy dokładnie) ;)
10. Valhalla + plecak
11. Sajmon + plecaczek ;)
12. RAV - bez plecaka, mam sakwy, kufer, plecak mi niepotrzebny :P
13. Pająk + plecaczek (będziemy wieczorem)

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: niedziela, 22 marca 2015, 19:51
przez requiem5
W związku ze zbliżającym się terminem rezerwacji.
W stawiam listę z zaznaczonymi osobami które będą nocowały i będą liczone w koszty rezerwacji domków.
Na zielono potwierdzone na czerwono niepotwierdzone.
Jeśli w czyimś przypadku lista jest źle zaznaczona to proszę zmienić kolor ;)

1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak

4. szydlas + plecaczek
5. Mariano +
może plecaczek
6. ogórek- sam :(
7. Abek - potwierdzam na 100% - będzie okazja dotrzeć hayke :)
8. Maniek - sam
9. [SCH]Marcin +
może JenJer (jak będziecie rezerwować domki to określimy dokładnie) ;)
10. Valhalla + plecak
11. Sajmon + plecaczek ;)
12. RAV - bez plecaka, mam sakwy, kufer, plecak mi niepotrzebny :P
13. Pająk + plecaczek (będziemy wieczorem)

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: niedziela, 22 marca 2015, 21:07
przez Schummi
requiem5 napisał(a):W związku ze zbliżającym się terminem rezerwacji.
W stawiam listę z zaznaczonymi osobami które będą nocowały i będą liczone w koszty rezerwacji domków.
Na zielono potwierdzone na czerwono niepotwierdzone.
Jeśli w czyimś przypadku lista jest źle zaznaczona to proszę zmienić kolor ;)

1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak

4. szydlas + plecaczek
5. Mariano +
może plecaczek
6. ogórek- sam :(
7. Abek - potwierdzam na 100% - będzie okazja dotrzeć hayke :)
8. Maniek - sam

9. [SCH]Marcin + może JenJer (jak będziecie rezerwować domki to określimy dokładnie) ;)
10. Valhalla + plecak
11. Sajmon + plecaczek ;)
12. RAV - bez plecaka, mam sakwy, kufer, plecak mi niepotrzebny :P
13. Pająk + plecaczek (będziemy wieczorem)

niestety na dzień dzisiejszy nie mamy z kim zostawić dzieci (zwłaszcza tego najmłodszego), więc jeśli jest możliwość w ostatniej chwili jakoś z doskoku się dopisać to może będziemy - jeśli nie to mimo szczerych chęci jestem zmuszony do rezygnacji z tego spotkania :(

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: niedziela, 22 marca 2015, 21:58
przez Jabol80
[SCH]Marcin spoko coś się wymyśli ,nawet jak tego samego dnia .

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: piątek, 27 marca 2015, 22:28
przez Abek
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak

4. szydlas + plecaczek
5. Mariano +
może plecaczek
6. ogórek- sam :(

7. Abek - potwierdzam na 100% - będzie okazja dotrzeć hayke :)
8. Maniek - sam

9. [SCH]Marcin + może JenJer (jak będziecie rezerwować domki to określimy dokładnie) ;)
10. Valhalla + plecak
11. Sajmon + plecaczek ;)
12. RAV - bez plecaka, mam sakwy, kufer, plecak mi niepotrzebny :P
13. Pająk + plecaczek (będziemy wieczorem)


Na tą chwile zmieniam ię na czerwono, wyszło tak, że żona będzie musiała mieć zabieg. Do czasu aż termin nie będzie do końca dopięty (ma to być w połowie kwietnia) nie będę w stanie na 100% potwierdzić obecności. Jak się coś wyjaśni to dam znak sygnał.

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: sobota, 28 marca 2015, 11:45
przez moro99
Ja powinienem byc ale mnie piszcie na czerwono bo wpadne raczej tylko na wieczor :)

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: środa, 1 kwietnia 2015, 07:39
przez Mariano
Niestety nie przyjadę, bo nie będę miał na czym :/

1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak

4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6. ogórek- sam :(

7. Abek - potwierdzam na 100% - będzie okazja dotrzeć hayke :)
8. Maniek - sam

9. [SCH]Marcin + może JenJer (jak będziecie rezerwować domki to określimy dokładnie) ;)
10. Valhalla + plecak
11. Sajmon + plecaczek ;)
12. RAV - bez plecaka, mam sakwy, kufer, plecak mi niepotrzebny :P
13. Pająk + plecaczek (będziemy wieczorem)

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista Szczutowo

PostNapisane: czwartek, 2 kwietnia 2015, 21:54
przez JenJer
1. requiem5
2. Jabol+ plecak
3. Michał + plecak

4. szydlas + plecaczek
5. Mariano + może plecaczek
6. ogórek- sam :(

7. Abek - potwierdzam na 100% - będzie okazja dotrzeć hayke :)
8. Maniek - sam

9. [SCH]Marcin
10. Valhalla + plecak
11. Sajmon + plecaczek ;)
12. RAV - bez plecaka, mam sakwy, kufer, plecak mi niepotrzebny :P
13. Pająk + plecaczek (będziemy wieczorem)